Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 11:01:10
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mesiah - môj pekelný pivničný stroj  (Prečítané 2183 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« kedy: 16. Október , 2008, 19:54:23 »

Čavte všetci  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  
Viem, že sa nechytám na vaše aparáty, ale po skončení mojej aktívnej hudobnej činnosti som všetko popredal. Samozrejme, až na gitarku a pár krabičiek Žmurk   Ale po čase som zistil, že na sucho to neni ono, a tak som pozháňal kadejaké relikvie po pivnici a zostavil som túto obludu  Bavím sa skvele    Ale zvuk som na tom uvaril naozaj dobrý Si píš!!!!!!! Podotýkam, že týmto pádom je vekový priemer  všetkého čo mám asi 25 rokov   Bavím sa skvele Bavím sa skvele  

« Posledná zmena: 01. December , 2008, 22:53:34 od mesiah » Zaznamenané

Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #1 kedy: 16. Október , 2008, 20:03:25 »

wow...nemás náhodou nejaké zvukové ukázky?  Žmurk
Zaznamenané

. . .
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #2 kedy: 16. Október , 2008, 20:04:57 »

Si píš!!!! Podotýkam, že týmto pádom je vekový priemer  všetkého čo mám asi 25 rokov  

tak to si uz pomali vintagesta.
Normalne si mi pripomenul moje zaciatky ,ked sme hravali na podobne gamatky  Bavím sa skvele
Ked si to zapol ,tak to aj hralo ?  Žmurk 25 rokov je 25 rokov
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #3 kedy: 16. Október , 2008, 20:08:00 »

ten zosik je v pohode Na zdravie!
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #4 kedy: 16. Október , 2008, 20:14:18 »

Chvíľu som sa trápil zo zvukom, lebo zosík má zatiaľ aj tranďákový predzosilovač, takže z ničoho nič máš nejako moc korekcíí  Bavím sa skvele ale po týždni som vyšiel z pivnice, síce hladný, smädný  Na zdravie! ale úspešný Si píš!!!!!!!!!!!!! Akurát, keby mal niekto málo brumu, tak zadarmo doveziem  Bavím sa skvele Ale to pripisujem práve tej Tesle. Možno by sa patrilo trochu ju premerať  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #5 kedy: 16. Október , 2008, 20:17:12 »

Chvíľu som sa trápil zo zvukom, lebo zosík má zatiaľ aj tranďákový predzosilovač, takže z ničoho nič máš nejako moc korekcíí  Bavím sa skvele ale po týždni som vyšiel z pivnice, síce hladný, smädný  Na zdravie! ale úspešný Si píš!!!!!!!!!!!!! Akurát, keby mal niekto málo brumu, tak zadarmo doveziem  Bavím sa skvele Ale to pripisujem práve tej Tesle. Možno by sa patrilo trochu ju premerať  Bavím sa skvele
tam meranie nepomoze  ha ha ha
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #6 kedy: 16. Október , 2008, 22:46:56 »

Čavte všetci  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  
Viem, že sa nechytám na vaše aparáty, ale po skončení mojej aktívnej hudobnej činnosti som všetko popredal.
ucelom tohoto fora nieje sa na na niekoho "chytat"  Je to frajer
ak si spokojny so svojim setupom, vsetci ti fandime  :) hlavne, ze ta bavi muzika
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 17. Október , 2008, 06:43:28 »

hlavne ze mas na co hrat, a ked budes velky ako tuto ujo Fero.. najdes pod stromcekom mesa boogie  Som frajer
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 17. Október , 2008, 14:54:15 »

Chvíľu som sa trápil zo zvukom, lebo zosík má zatiaľ aj tranďákový predzosilovač...

legendarny miestny koncak. sam som na nom zacinal a na poprerabanej verzii hravam obcas dodnes. daj si odtial vystikat cely ten nezmyselny preamp a daj si to zreparovat. a budes mat seriozny stroj za smisne penize.
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #9 kedy: 17. Október , 2008, 16:37:19 »

legendarny miestny koncak. sam som na nom zacinal a na poprerabanej verzii hravam obcas dodnes. daj si odtial vystikat cely ten nezmyselny preamp a daj si to zreparovat. a budes mat seriozny stroj za smisne penize.

Už som dohodnutý s "ff", že mi to na budúci mesiac spraví. Tie tranzistory to tam ozaj celé kazia. Ale čo sa mi na tom aj teraz páči, je nenormálna sila. Mám to napichnuté do 4 Ohm bedne - čiže plný výkon a je to fakt paráda. Čo je pozitívne, že mi nenapískava gitara, možno kvôli singlom Huh!
Takže si môžem dovoliť taký malý súkromný pivničný Judas naživo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.