Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Máj , 2024, 07:18:19
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ktoru 4x12 za rozumnu cenu? (Behringer / Marshall / Trace Elliot)  (Prečítané 40877 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #150 kedy: 22. Február , 2009, 15:10:08 »

to nejde metal dole vodou ale staroba nedovoli chapat novinky  Bavím sa skvele
Ty si už taký starý že už fakt tie novinky nechápeš? tak to je naozaj smutné  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #151 kedy: 22. Február , 2009, 15:12:25 »

Ty si už taký starý že už fakt tie novinky nechápeš? tak to je naozaj smutné  Nezahrávaj sa

ked si mal 18 rokov tak 45 rocni vtedy tiez tvrdili ze 80' metal je zly a pocuvali stariny zo 60'. to je jednoducho vyvoj.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #152 kedy: 22. Február , 2009, 18:34:27 »

rad by som si pozrel umelca keby musel hrat cisto do plexi iba s kablom bez 10 krabiciek s efektami a nakopavatkami. co by zahral   :)
dojdi sa pozriet predvediem ale ohluchneš Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #153 kedy: 22. Február , 2009, 18:38:38 »

rad by som si pozrel umelca keby musel hrat cisto do plexi iba s kablom bez 10 krabiciek s efektami a nakopavatkami. co by zahral   :)

tento keby este trosku pocvicil by mozno na cistom nejakeho kohutika jarabeho dal :)

« Posledná zmena: 22. Február , 2009, 18:41:19 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #154 kedy: 22. Február , 2009, 18:42:19 »

džou uz starne straca kontakt s realitou, kazde druhe slovo marshall , jak po mrtvici  Bavím sa skvele
jak marshall? mne je jedinemu ukradnute kto na čom hra,u mna už pojem metal je hruza ked sa naučiš trocha hrat nemožeš hrat nejaky podladeny brutak anal a počuvat brechanie spevaka lebo by ta jeblo a ani ludia to nechcu počuvat,Napisal som ak neregistruješ že už som počul hrat a dobre aj na behringer kombo
Marshall je pre mna najvyhovujucejši aparat a nestoji majland,kludne sa to može zmenit kedy sa mi zachce je to totiž len moja vec,pred par rokmi to boli ine aparaty ,sranda chcel by som sa opytat kolky počuvaju a žeru nejakych dvadsatročnych muzikantov  Zdravíčko
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #155 kedy: 22. Február , 2009, 19:15:01 »

Presne tak, metal nikoho nezaujima, a dvadsatrocni muzikanti su na picu, podme hrat Queen. Ach joe... Bleee Ale snad si to tak nemyslel :)
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #156 kedy: 22. Február , 2009, 19:22:49 »

Presne tak, metal nikoho nezaujima, a dvadsatrocni muzikanti su na picu, podme hrat Queen. Ach joe... Bleee Ale snad si to tak nemyslel :)
tak my napiš nejake hviezdy ach martin a nepovedal som že su na p*ču alebo?Huh! a Queen to je ina kapitola kapitola nedosiahnutelnych, ved tu sa spominaju,Vaivia ,satroši, Lucaterovia a ty zrovna nie su mladici ...a hlavnetu sa stale spomina stary metal verzus novy , kludne si možeme zahrat mne je jedno či stary či novy chujovina ako chujovina Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele   
hlavne mlady u mna v klube hravaju dva X do tyždna a som vačšinou spokojny rad ich počuvam a dobre si snimi vychadzam...20 ročny mastia často starych parplov a ja sa na tom zabavm Zdravíčko
« Posledná zmena: 22. Február , 2009, 19:44:36 od joe » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #157 kedy: 22. Február , 2009, 19:26:05 »

Trace Elliot od rudyho. Nemal som este cas na priame porovnanie s Kustomom, ale s tym ako hra, som uplne spokojny. Jedina skoda, ze nema kolecka  Som frajer
to mal odomna ,velmi dobry box čo nan hovoriš??? Zdravíčko
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #158 kedy: 22. Február , 2009, 19:52:10 »

musia tu byt mladi metalisti lebo keby nebola taka muzika pre hlupakov, iba kvalitny rock a queen tak by rapidne stupli samovrazdy aj vrazdy, a ja by som bol prvy kto by stym zacal keby som mal pocuvat queen
tak mi pošli linky ja sa rad podučim ale zatial ma nejak...nechapem čo tu fur trepeš Queen Huh!?mysliš že ja to počuvam???mna by jeblo už davno Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
ale srandujem tiež by som na hokeji zakazal hrat Q... a nech si ludia spievaju nejaky tažky brechavy metal Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 22. Február , 2009, 19:52:34 od joe » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #159 kedy: 22. Február , 2009, 19:55:13 »

tak mi pošli linky ja sa rad podučim ale zatial ma nejak...nechapem čo tu fur trepeš Queen Huh!?mysliš že ja to počuvam???mna by jeblo už davno Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
ale srandujem tiež by som na hokeji zakazal hrat Q... a nech si ludia spievaju nejaky tažky brechavy metal Bavím sa skvele Bavím sa skvele

neviem co do teba furt jebu s Queenom  Bavím sa skvele brechavy a grcavy metal je naj len mu treba prist na chut.

Rudymu nosis kytice na hrob ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #160 kedy: 22. Február , 2009, 19:56:54 »

neviem co do teba furt jebu s Queenom  Bavím sa skvele brechavy a grcavy metal je naj len mu treba prist na chut.

Rudymu nosis kytice na hrob ?  Bavím sa skvele
až ma oblalo..čo sa mu niečo stalo?Huh!? to by som nemohol stačilo včera
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #161 kedy: 22. Február , 2009, 19:58:25 »

neviem co do teba furt jebu s Queenom  Bavím sa skvele brechavy a grcavy metal je naj len mu treba prist na chut.

Rudymu nosis kytice na hrob ?  Bavím sa skvele
tomuto mám prísť na chuť?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #162 kedy: 22. Február , 2009, 20:00:07 »

tomuto mám prísť na chuť?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele


tym ze sa v tom neorientujes vyberes taky grc.  mladi chalani ti poradia co sa hrava  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #163 kedy: 22. Február , 2009, 20:02:34 »

co ja trepen queen, vsak len teraz som ho spomenul... inac, je to uplne ok ze ho hraju na hokeji, presne to pasuje ku sportu kde sa banda ... nahana s palicami za nejakou ciernou kokotinou
aspon v niečom  sa zhodneme s tou kokotinou, Bavím sa skvele Bavím sa skvele ale pošli mi nejaku mladu super kapelu mna to važne zaujima ale nie 30tnikov Bavím sa skvele
každy tyžden mi hraju 20ročny v klube a vačšinou hraju kover a to Parplov ,ozbornov,zeplov,maidnov aj queenov ale len ty čo vedia aj spievat Bavím sa skvele...preto sa ich často pytam prečo hraju taku staru muziku či dnes nič poriadne neni, ja to nemyslim v zlom ako si niektori myslia Zdravíčko
« Posledná zmena: 22. Február , 2009, 20:03:28 od joe » Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #164 kedy: 22. Február , 2009, 20:05:38 »

tym ze sa v tom neorientujes vyberes taky grc.  mladi chalani ti poradia co sa hrava  Na zdravie!
Neboj sa,poznám všetko súčasné,či metal alebo punk,som velmi dobre informovaný napriek svojmu pokročilému veku  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
a metal som hrával ked ste tu podaktorí prdeli do plienok a o gitarách sa vám ani nesnívalo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 22 otázok.