Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. September , 2024, 02:55:09
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller Custom Bird 22  (Prečítané 28400 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #15 kedy: 21. Október , 2008, 09:40:56 »

fakt krasny nastroj, uz rozmyslam nad 7cmikovou prs s 27" menzurou  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #16 kedy: 21. Október , 2008, 09:46:25 »

Pripajam sa, ozaj nadherny nastroj a cena je tiez priazniva. Berie to z fora niekto? :)
praveze nie, je to jeden z finalistov posledneho superstar kola (aspon tak som sa dozvedel na mieste)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
udry
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 21. Október , 2008, 09:46:45 »

mali sme s Igorom plan skocit za Duskym aj Majom Ferom (ma McCartyho 22) ze spravime porovnanie. Par dni pred odovzdanim mal Igor zdravotne problemy, tak sa to natiahlo. V sobotu tesne po dokonceni, doletel majitel gitary a vzapati si gitaru odniesol domov. Naozaj nebolo kedy.
Roberto-môj nazor.k čomu je to dobre? Hypoteticky: "zistite",že McCar ma kapanek lepši sustain,hra lepšie v basoch,ale  Keller je krajši vo vyškach/alebo naopak/. A keby ste to potom porovnali s inou PRS-kou,tak by ste zistili,že  je všetko ináč. Akeby ste to porovnavali  s dakou inou gitarou,tak zas bude pravdepodobne všetko inač. Rozdiely tam budu vždy.A ked igor postavi totožnu Bird 22,tak tiež asi bude hrat inač ako tato. / myslim si,že je to aj dobre ked su rozdiely.Preto ja tieto porovnavacie testy nemam rad,pretože sa sice vela popiše,ale vobec to nie je podstatne.  Na zdravie! Ale samozrejme,pokial vas to bavi a chcete to robit-tak nič proti tomu. A neber to prosim osobne,to je moj nazor na všetky taketo porovnavacie testy.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #18 kedy: 21. Október , 2008, 09:50:07 »

ale ved ano. Majov PRS ma palisandrovy krk a ine snimace, takze cele to porovnanie je len o porovnani.. ze obe gitary su pekne a zneju rovnako vyborne.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 21. Október , 2008, 09:53:31 »

praveze nie, je to jeden z finalistov posledneho superstar kola (aspon tak som sa dozvedel na mieste)

Berkyova, alebo Pyco? :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 21. Október , 2008, 09:55:09 »

fakt krasny nastroj, uz rozmyslam nad 7cmikovou prs s 27" menzurou  Bavím sa skvele

vidis.. PRS nerobia sedmicky, ze?
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #21 kedy: 21. Október , 2008, 09:55:50 »

vidis.. PRS nerobia sedmicky, ze?

nie... ale robia ich ine firmy a maju tiez velmi pekne nastroje  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #22 kedy: 21. Október , 2008, 09:59:35 »

nie... ale robia ich ine firmy a maju tiez velmi pekne nastroje  Bavím sa skvele

si mi ani nemal hovorit dpc.. asi idem vybrat nejaku banku.. aspon 2 mega bude treba
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #23 kedy: 21. Október , 2008, 10:10:31 »

vidis.. PRS nerobia sedmicky, ze?
robia, ale iba na objednavku, a tam su potom ine ceny  Žmurk
co som posledne nejake videl na predaj, tak vsetko bolo od 200 do 900tis.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #24 kedy: 21. Október , 2008, 10:12:45 »

samozrejme, myslel som seriovky... este nemam tolko penazi nazvys  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 21. Október , 2008, 10:13:44 »

prikláňam sa ku názoru že konfrontácia a porovnávanie pri handmade stráca účel.Kedže práve v tom je čaro handmade že sa nenájdu dva rovnaké kusy, a človek ktorý si jú dá postaviť sa chce síce priblížiť nejakému tomu "štandardu" , ale myslím že individualita či už nástrojová, zvuková alebo osobnostná stojí za to.

Nádherná gitarka určite dobre prepracovaná, a osobne chcem mať jednu Igorovu gitarku v zbierke.
 Zdravíčko
Zaznamenané

tatko fóra
udry
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 21. Október , 2008, 10:14:58 »

robia, ale iba na objednavku, a tam su potom ine ceny  Žmurk
co som posledne nejake videl na predaj, tak vsetko bolo od 200 do 900tis.
Pomerne velky cenovy  "rozptyl" . No ale čo: "kto chce na tom hrat-musi na to mat". Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 21. Október , 2008, 10:28:26 »

Ešte dodam malu "vytku" k tomu nastroju: uvital by som "luxusnejšie" knofliky potenciometrov.
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 21. Október , 2008, 10:57:50 »

Ešte dodam malu "vytku" k tomu nastroju: uvital by som "luxusnejšie" knofliky potenciometrov.
Neviem osobne tamtie sa tam hodia skvele a zapadajú do celkového designu. Žmurk
Zaznamenané

tatko fóra
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #29 kedy: 21. Október , 2008, 11:53:23 »

chcel by som vidiet toho hmmm..ta    čo za to da take prachy, aj 48 je strašne vela  to može dat len tak bohaty že s nimi kuri, alebo taky čo nevie aku maju hodnotu peniaze a že su aj lepšie investicie ako do gitary

superstaristi dobre zarabaju. zahra nejaku firemnu akciu za 50l a kupi si za to birda. a s birdom ma image tak sa mu pohrnu dalsie ksefty. to je kapitalizmus.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.