Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 12:48:59
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kúpa lepšej veže  (Prečítané 8749 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 27. Október , 2008, 12:54:11 »

Az podozrivo prijemne. RP-5 vraj boli pomerne ukricane, ja mam RP-5 Generation 2 a su vraj oproti tym povodnym o dost makksie. Nemam vyhrady, akurat co mi zacina vadit moj posluchovy priestor.
Zaznamenané

Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #16 kedy: 27. Október , 2008, 12:55:28 »

ak tráviš dosť času na PC doma a tak počúvaš hudbu tak len kúp lepšie repráky a zosik ku kompu a počúvaj všetko z neho... však mp3ojky sú už všade... aj CD pustíš... mne je napr v izbe veža úplne zbytočná... všetko cez komp a to pichnúť do AUX vstupu na veži... teda určite stačí lepší zosik a repráky ku kompu ako komplet vežu...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 27. Október , 2008, 13:24:22 »

ak tráviš dosť času na PC doma a tak počúvaš hudbu tak len kúp lepšie repráky a zosik ku kompu a počúvaj všetko z neho... však mp3ojky sú už všade... aj CD pustíš... mne je napr v izbe veža úplne zbytočná... všetko cez komp a to pichnúť do AUX vstupu na veži... teda určite stačí lepší zosik a repráky ku kompu ako komplet vežu...

Presne tak, kup si k mp3 prehravacu co najlepsie reproduktory - napr. Bose alebo dreven bedne od Geniusu alebo rovno nejake male studiove. Za 20litrov mas uz hifi repraky.

PS: Ja som malemu kupil do izby za 2.5 litra Grundig - prenosne radio, usb port, CD cita mp3, blbuvydorny dizajn a ovladanie.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 27. Október , 2008, 13:26:24 »

myslim ze alto sa neustale pyta nieco uplne ine ako mu radite.
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 27. Október , 2008, 13:28:38 »

Miniveže-  mini nemam-ale kamoš ma predajnu a dake značky mi predvadzal. Su to kvalitne mašinky s dostatočnym vykonom-vedia urobit pekny rachot. Kvalita reprodukcie je vyborna.Treba pozriet,či maju externy vstup. / gramec/. Ceny su velmi prijatelne-zaleži od značky,vykonu,vybavenia.Uprednostnil by som samozrejme "osvedčene" značky.Osobne by som sa  mini-systemu nebranil. / mam  "velku" vežu,ktora mi spolahlivo služi už roky-ak by však zhasla,tak si kupim "mini" - male naroky na umiestnenie v miestnosti,mobilita v ramci domu/bytu,rychla-jednoducha obsluha,nezavislost od compu,nizka cena/
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 27. Október , 2008, 13:43:30 »

V princípe sa minisystému nebránim ani ja. Nepísal som, že nechcem minisystém, písal som, že chcem niečo lepšie ako lowendy z Tesca. Ak ma tu niekto aspoň ako-tak fundovane presvedčí, že minisystém je úplne v pohode, nemám dôvod ho zavrhovať. Možno ešte ušetrím :-D 
Opakujem, že chcem riešenie nezávislé na PC, hoci možnosť AUX vstupu na pripojenie PC je vítaná.

Jo, rozpočet si zatiaľ nechám pre seba, hoci mám predstavu o strope. Chcem vedieť, čo sa vlastne v danom finančnom rozpätí vyskytuje a či vôbec má zmysel uvažovať o komponentovom riešení.
V každom prípade, či už mini systém, alebo komponenty, malo by to okrem CD a rádia mať aj aspoň dva ďalšie vstupy. Na prípadný gramec a potom ešte jeden na čokoľvek externé....mp3, alebo PC, alebo tak.
« Posledná zmena: 27. Október , 2008, 14:02:47 od Altostratus » Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #21 kedy: 27. Október , 2008, 16:36:41 »

........neviem či za 3-4000 kúpiš.....ale čo by som odporučil http://www.hej.sk/audio-video/obchod/218362/philips/philips-mcm760/ http://www.hej.sk/audio-video/obchod/554363/samsung/samsung-max-da25/ http://www.hej.sk/audio-video/obchod/332941/philips/philips-mcd296/
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 27. Október , 2008, 16:48:56 »

Hudba v PC ma jednu nevyhodu. Ked si chcem vecer v izbe v posteli pocuvat muziku a zaspavat pri tom, tak mi ten neustale huciaci ventilator z PC na atmosfere nijako neprispieva, skor ma dost otravuje.
A ide aj o princip, ze ked si chcem pustit hudbu, tak chcem pocuvat hudbu bez pocitaca. Lebo zapnuty pocitac je uz ako magnet, ze clovek si tam sadne a povie si, ze "...a pozrem si maily, ....a kuknem forum,..." a pod... a uz je to zas o tom istom, len stale si tu hudbu v klude akosi nepocuvas.

Ja som zastanca takej standartnej hi-fi skladacky v style zaciatkov 90's. Len to trochu usposobit na potreby 21 storocia. Cize citanie mp3, USB vstup. Nech to ma timer (aby sa dalo pri tom zaspavat a nehralo to dorana) a budik (aby ma zobudzala oblubena hudba)
Mam na mysli nieco taketo:


Alebo trochu hi-fi klasiky.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 27. Október , 2008, 17:01:15 »

Bambus mi hovorí z duše :-D
Po takom niečom túžim.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 27. Október , 2008, 17:35:52 »

kupil by som si nejake najlacnejsie studiove polomonitory, aktivne. do 6-8 litrov par. a kupil by som si nejake nieco, co cita veskere formaty, vcetne divX, DVD, mp3... ... v cene 5 litrov.
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #25 kedy: 27. Október , 2008, 17:59:09 »

kupil by som si nejake najlacnejsie studiove polomonitory, aktivne. do 6-8 litrov par. a kupil by som si nejake nieco, co cita veskere formaty, vcetne divX, DVD, mp3... ... v cene 5 litrov.

K tym monitorom by sa hodilo napr. toto:

http://www.agen.cz/produkt/58313/Ferguson-D-780-HX-DVD-prehravac-cerna.htm

Mam to doma, hra to dobre, cita to vsetky bezne formaty bez problemov, je to tiche, akurat mi to zatial nespolupracuje s externym harddiskom, ale to bude asi vec formatovania, este som nemal cas to riesit.

Treba davat pozor aj na to, ze cim drahsia a znackovejsia vec, tym mensia pravdepodobnost ze to bude citat napalovane CD a DVD. Byval som chvilu na private, kde mal majitel nejaky superdrahy player sony, a ten zral iba originaly.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 27. Október , 2008, 18:05:37 »

presne takto som uz par razy rozmyslal - kupit nieco co cita uplne uplne vsetko. aj som sa par razy uz pustil do studia, co by to mohlo byt, ale nakonec som to vzdy odlozil. ten ferguson sa mi lubi. treba mrknut po nete referencie a ak su dobre, neni o com. k tomu toto:

http://studio.sk/bindex.php?area=produkty&man=12&cat=80&id=2437

a je to vybavene. 21. storocie - veze su out :)
« Posledná zmena: 27. Október , 2008, 18:07:51 od rastis » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #27 kedy: 27. Október , 2008, 18:09:23 »

zaujimave riesenie rasto, nad niecim podobnym coraz viac uvazujem, ajked nie az tak radikalne ako alto. taka blba otazka - mavaju taketo bednicky aj dialkove ovladanie?
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 27. Október , 2008, 18:10:30 »

bednicky ako monitory ? urcite nie :)
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #29 kedy: 27. Október , 2008, 18:13:12 »

Dialkove na bedniach ani nema velky zmysel, hlasitost vies ovladat aj na prehravaci.

K tomu Fergusonu: mam to len par dni, takze som uprimne zvedavy kolko to vydrzi (pri tej cene je to v zasade jedno, ak prezije zaruku, bude dobre), ale zatial spokojnost.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.