Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 20:54:35
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kúpa lepšej veže  (Prečítané 8738 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 27. Október , 2008, 18:13:19 »

ovsem takto - ak to bude nieco studiovite, tak treba ratat s tym, ze su to bedne prudko smerove. posluch maju vymysleny tak, aby hrali najlepsie v takom tom bode, ked si pred nimi - vsak sa aj volaju nearfieldy. cize ak sa planuje, ze sa polozia niekde na skrinku a budu hrat do izby, tak neviem, ako sa budu spravat.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 27. Október , 2008, 20:25:02 »

OK, back on topic

http://cz.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=080302&categoryId=080302&parentId=0803&modelCodeDisplay=FB163&model=NOTHING

LG FB163 - Preco? Lebo ho navrhoval Mark Levinson.

PS: Ale inak stale som za iPod s reprakmi  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 27. Október , 2008, 21:36:56 »

OK, back on topic

http://cz.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=080302&categoryId=080302&parentId=0803&modelCodeDisplay=FB163&model=NOTHING

LG FB163 - Preco? Lebo ho navrhoval Mark Levinson.

PS: Ale inak stale som za iPod s reprakmi  Na zdravie!

Bol som v Prahe na prezentačnej tlačovke tohto výrobku. Aj som sa osobne bavil s Levinsonom. Prezentácia ma trochu sklamala, ale nie preto, že by to hralo nejako zle, ale preto, že to nejako chabo promovali. Čakal som aspoň nejaké porovnanie na mieste. S low endom, alebo hi endom. Levinson tam akurát pustil zopár pesničiek a pýtal sa "páčilo sa vám? Hej? Tak pustím ešte toto..." a tak dokola. Nejako som sa nevedel zbaviť dojmu, že Mark Levinson tomu akurát prepožičal svoje meno ako značku. Neviem si dosť dobre predstaviť, aká motivácia ho hnala k tomu, aby sa zo sveta absolútneho hi endu dostal ku masovej elektronike v LG.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #33 kedy: 27. Október , 2008, 21:38:08 »

Ha ! mne sa paci presne to, co poslal Imbus a aj ten stary kotucak. istotne by som mal z toho vacsiu radost, ako z toho multiprehravaca. ja mam rad, ked je tam vela gombikov a tocitiek  :) ten kotucak je paradny :)
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 27. Október , 2008, 21:41:26 »

presne takto som uz par razy rozmyslal - kupit nieco co cita uplne uplne vsetko. aj som sa par razy uz pustil do studia, co by to mohlo byt, ale nakonec som to vzdy odlozil. ten ferguson sa mi lubi. treba mrknut po nete referencie a ak su dobre, neni o com. k tomu toto:

http://studio.sk/bindex.php?area=produkty&man=12&cat=80&id=2437

a je to vybavene. 21. storocie - veze su out :)

Rasto, tipujem, ze tie bedne maju kazda iba po jednom vstupe, nie? Nejake viacere zdroje sa asi nekonaju (prehravac+gramo, alebo tak)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 27. Október , 2008, 23:17:30 »

Rasto, tipujem, ze tie bedne maju kazda iba po jednom vstupe, nie? Nejake viacere zdroje sa asi nekonaju (prehravac+gramo, alebo tak)

vsak preto treba mat multiplayer se vsim. a neni problem si kupit za 1500 Sk mixpultik, do neho napichat zdroje a ist do bedni. kua, sak si muzikant, ne ? nahravas si veci... rozmyslaj v suvislostiach :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #36 kedy: 27. Október , 2008, 23:27:54 »

nahravas si veci... rozmyslaj v suvislostiach :)
vsak o tom tocim odzaciatku  Popiskujem si
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #37 kedy: 28. Október , 2008, 10:09:23 »

vsak preto treba mat multiplayer se vsim. a neni problem si kupit za 1500 Sk mixpultik, do neho napichat zdroje a ist do bedni. kua, sak si muzikant, ne ? nahravas si veci... rozmyslaj v suvislostiach :)

Ale hej, mami. Len ma fakt nenapadlo riešiť domáce HiFi počúvanie systémom prehrávač-mix-štúdiové bedne. Hoci to možno má niečo do seba.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 28. Október , 2008, 10:13:03 »

Opakujem, ze napr. na Krk RP-5 G2 mas 3 nezavisle vstupy na kazdom monitore, takze s trochou kablovacky mix nepotrebujes. A tie podobne male M-Audio maju tusim 2 vstupy.
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 28. Október , 2008, 13:10:30 »

Mimochodom, Levinson mi povedal, že to jeho LG by obstálo aj ako nearfieldový odposluch na amatérske účely. Myslím, že tá vec stojí za vážnejšiu úvahu, skúsim na to pohľadať nejaké recenzie.
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 29. Október , 2008, 13:54:48 »

O chvilu bude vsetko napojene na net. Minisystem sa ti spoji s wifi, co mas v byte, zadas username,password na last.fm a streamuje ti hudbu, ktorej playlist si si vopred vyklikal na stranke.
O autoradiach permanentne pripojenych na net nehovoriac.
:)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #41 kedy: 29. Október , 2008, 13:57:54 »

OK, back on topic

http://cz.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=080302&categoryId=080302&parentId=0803&modelCodeDisplay=FB163&model=NOTHING

LG FB163 - Preco? Lebo ho navrhoval Mark Levinson.

PS: Ale inak stale som za iPod s reprakmi  Na zdravie!
Kua, zdá sa, že pán Levinson nepočúva platne :-) Podľa všetkého, čo som si o tom vygúglil to nemá AUX vstup. Zato to má USB rozhranie s pochybnou funkciou ripovania CD priamo na USB kľúč. Do 128 kbps a v čase 1:1, ktovie načo...teraz rozmýšľam, prečo ma nenapadlo spýtať sa to priamo jeho ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 22 otázok.