Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 13:43:07
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ESP Eclipse–II AHB  (Prečítané 11387 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« kedy: 01. November , 2008, 15:12:12 »

Diskusia k tomuto clanku: http://gitaristi.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=100:esp-eclipseii-ahb-&catid=1:recenzie
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 01. November , 2008, 15:17:40 »

to si kupil?Huh!?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 01. November , 2008, 15:37:37 »

pekna gitara.

ten profil krku by som k minusom nedaval (je to prilis subjektivna zalezitost)  Na zdravie!
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 01. November , 2008, 15:39:46 »

a je tam niekde cena??? to je dolezite!!!!!!!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 01. November , 2008, 15:54:29 »

cenu ti povie miso_kolo
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 01. November , 2008, 15:58:58 »

pekna gitara.

ten profil krku by som k minusom nedaval (je to prilis subjektivna zalezitost)  Na zdravie!
kazda recenzia je viacmenej subjektivna :) ale  suhlasim s tebou
Pekny clanok a na urovni robko :) tiez po precitani som nadobudol pocit ze to uz ide fakt o vaznu gitaru ::) a k tomu krku, ze zasa kope ludom vadi na gibsonoch tie "poryskove" hmatniky, takze toto moze byt celkom prijemna zmena :)
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #6 kedy: 01. November , 2008, 16:27:30 »

snazil som sa o objektivitu pri hodnoteni, plusy a minusy su na zaklade mojich poziadaviek. Cena novej gitary je 1599 euro + posta z "Thomann.de" pripadne slovensky shop. Gitaru som nekupoval, mal som ju len na recenziu a vyskusanie.. tymto chcem podakovat Misovi_kolovi za tuto moznost.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #7 kedy: 01. November , 2008, 17:38:11 »

dobra recenzia robo, az na par detailov sa s nou stotoznujem (napr ten krk beriem rovnako ako 4oci ako vyrazne plus, coz je vsak subjektivne,...)
Zaznamenané

stoka!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #8 kedy: 01. November , 2008, 17:42:02 »

ta gitara je robena na metal to uz je vymakana gitara tam nie je co testovat nejake zavazne nedostatky. to uz len subjektivne sa moze nieco nezdat vintagistom  ha ha ha
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 01. November , 2008, 17:51:14 »

su gitary, ktore uz v urcitej cenovej kategorii nemavaju chyby produktov chrlenych zo standardnych liniek. 1600 eur, podla mna nieje lacna gitara. Kazdopadne, treba sa naucit pouzivat interpunkcne znamienka.  Som frajer
« Posledná zmena: 01. November , 2008, 18:21:01 od Roberto » Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #10 kedy: 01. November , 2008, 17:54:03 »

napr ten krk beriem rovnako ako 4oci ako vyrazne plus, coz je vsak subjektivne,...
ja ten krk nijak neberiem, neskusal som, tak neviem ci by bolo pre mna plus :) len som naznacil, ze je to subjektivna zalezitost a preto nie velmi vhodne to uvadzat ako plus/minus. mne osobne vyhovuju stredne hrube krky s Cckovym profilom, ale to neznamena, ze tenke spachtle na ibanezach napr, su zle krky :) (ale zrejme ta chytam na slovicka a chcel si len povedat, ze to vidis rovnako ako ja s tym krkom, ze je to individualna zalezitost kazdeho gitaristu Na zdravie! )
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 01. November , 2008, 18:07:08 »

ale vsak roberto tam zdoraznil ze je to jeho subjektivny pocit. ked je recenzia subjektivna, tak preco nie - je tam vysvetlene preco je to prenho minus. niekomu sa mozu lubit nezabrusene prazce  Bavím sa skvele
ja by som to ako minus kludne dal keby som ju hodnotil a nevyhovovalo by mi to - tak ako mi nevyhovuje ze brdove valwatty maju milion kanalov, ajked je to pre niekoho vyhoda.
Zaznamenané

o-yep sro
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #12 kedy: 01. November , 2008, 18:10:21 »

no ale recenziu nepises pre seba Žmurk preto je dobre potlacit svoje preferencie Zdravíčko
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #13 kedy: 01. November , 2008, 18:11:22 »

su gitary, ktore uz v urcitej cenovej kategorii nemavaju chyby produktov chrlenych zo standardnych liniek. 1600 eur, podla nieje lacna gitara. Kazdopadne, treba sa naucit pouzivat interpunkcne znamienka.  Som frajer

to zdrzuje  :)   1600 eur, podla nieje lacna gitara.  lepsie je si precitat po sebe  Som frajer
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 01. November , 2008, 18:16:05 »

no ale recenziu nepises pre seba Žmurk...

tato recenzia iba cirou nahodou koliduje s tunajsim aktualnym  inzeratom na tu konkretnu gitaru ?  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.