Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 16:00:37
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ESP Eclipse–II AHB  (Prečítané 11388 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #15 kedy: 01. November , 2008, 18:16:36 »

no ale recenziu nepises pre seba Žmurk preto je dobre potlacit svoje preferencie Zdravíčko

pri recenzii toho musis zohladnovat viac, to je pravda. lenze keby sa mu vsetko pacilo, tak by zase nepokryl ten tabor ktorym taketo krky nesedia, ak by to bolov plus, tak by to tiez nebolo zaradene ok. zbytocne OTckujeme, vsetko je v tej recenzii vysvetlene. ak sa to bude pisat ze vsetko je super, tak to nema vyznam.
Zaznamenané

o-yep sro
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #16 kedy: 01. November , 2008, 18:19:02 »

tato recenzia iba cirou nahodou koliduje s tunajsim aktualnym  inzeratom na tu konkretnu gitaru ?  Popiskujem si

robo ju chcel poziciat, napisat recenziu, no tak preco nie? recenzia je myslim napisana objektivne, nesnazim sa nikoho oklamat ani nijak ojebat... kto chce, moze ju prist kedykolvek skusit
Zaznamenané

stoka!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #17 kedy: 01. November , 2008, 18:20:23 »

pri recenzii toho musis zohladnovat viac, to je pravda. lenze keby sa mu vsetko pacilo, tak by zase nepokryl ten tabor ktorym taketo krky nesedia, ak by to bolov plus, tak by to tiez nebolo zaradene ok. zbytocne OTckujeme, vsetko je v tej recenzii vysvetlene. ak sa to bude pisat ze vsetko je super, tak to nema vyznam.

nejsou lidi. inak by mal posudzovat clovek co hrava styl hudby. nemoze hodnotit higainovy aparat a tremolovu sekeru niekto kto hra bluziky a naopak.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #18 kedy: 01. November , 2008, 18:24:41 »

tato recenzia iba cirou nahodou koliduje s tunajsim aktualnym  inzeratom na tu konkretnu gitaru ?  Popiskujem si
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,70116.msg197464.html#msg197464 13.10. som oznamoval ze bude recenzia.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #19 kedy: 01. November , 2008, 18:27:37 »

rasto je smutny, ze mu z toho nic nekvaplo.. :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 01. November , 2008, 18:28:56 »

rasto je smutny, ze mu z toho nic nekvaplo.. :)

a rychlo este aj pointu, zacalo to dobre....  :)
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #21 kedy: 01. November , 2008, 18:30:30 »

nejsou lidi. inak by mal posudzovat clovek co hrava styl hudby. nemoze hodnotit higainovy aparat a tremolovu sekeru niekto kto hra bluziky a naopak.
za poslednych 10 rokov som zahral vacsinu zanrov mimo jazzu, a nebudem vyratuvat na com vsetkom som hral len za posledne dva roky. to, ze nerobim nabustrene nahravky neznamena, ze nieco nemozem objektivne hodnotit. Urcite to ma vacsiu vypovednu hodnotu, akoby povedal higainista ze na gaine 10/10 to ma dobry zvuk.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
zakky
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 01. November , 2008, 18:31:48 »

clanok je uplne vpohode dobre napisany kde je problem?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #23 kedy: 01. November , 2008, 18:33:32 »

za poslednych 10 rokov som zahral vacsinu zanrov mimo jazzu, a nebudem vyratuvat na com vsetkom som hral len za posledne dva roky. to, ze nerobim nabustrene nahravky neznamena, ze nieco nemozem objektivne hodnotit. Urcite to ma vacsiu vypovednu hodnotu, akoby povedal higainista ze na gaine 10/10 to ma dobry zvuk.

ale ved jasne u tychto drahych gitar sa tazko robi recenzia tam je uz vsetko dobre ved na to hravaju ine kapacity ako my.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #24 kedy: 01. November , 2008, 18:34:01 »

clanok je uplne vpohode dobre napisany kde je problem?

treba vychytavat Žmurk lebo tu su vsetci co pisu recenzie a davaju si s tym namahu, tak aj konstruktivne prispievaju, ze co zlepsit  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #25 kedy: 01. November , 2008, 18:34:34 »

a rychlo este aj pointu, zacalo to dobre....  :)

pointa = tvoj prispevok na prvej strane + recenzia + inzerat + moj prispevok, na ktory tvoja reakcia je v mojej citacii tohto prispevku + svetova kriza :)
« Posledná zmena: 01. November , 2008, 18:35:36 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #26 kedy: 01. November , 2008, 20:07:00 »

Mam hlupu otazku:
Co to znamena "(ne)zapracovane prazce" ?
dakujem
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #27 kedy: 01. November , 2008, 20:23:00 »

Mam hlupu otazku:
Co to znamena "(ne)zapracovane prazce" ?
dakujem

ked su take ostre, ze sa porezes (nezabrusene)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #28 kedy: 01. November , 2008, 20:24:02 »

Mam hlupu otazku:
Co to znamena "(ne)zapracovane prazce" ?
dakujem
to znamena,ze nie su dobre zabrusene hrany (resp. konce) prazcov. ak by malo byt vsetko koser, tak by tam nemali byt ostre hrany, ktore by vadili pri hre. (aspon v tomto pripade)
« Posledná zmena: 01. November , 2008, 20:24:26 od styrioci » Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #29 kedy: 01. November , 2008, 20:30:18 »

4oci, somariny piseme, on myslel toto:

Jedinú vec, čo sa týka spracovania ktorú vytýkam sú nezapracované pražce za binding ako je to u štandarda u gibsna. Hoci sú pražce v perfektnom stave a nemajú absolútne žiadne ostré hrany na krajoch – toto je drobnosť, ktorú pri gitare v takejto cenovej kategórií požadujem. (Nie som si istý, či tento detail je možné nájsť pri akejkoľvek gitare od ESP alebo Ibanez)

« Posledná zmena: 01. November , 2008, 20:33:15 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.