Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 13:45:15
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mesiah - MV3 Kráááása.  (Prečítané 31534 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #105 kedy: 27. Marec , 2010, 16:45:53 »

Prikladam moju MV3. Tato zostavicka hrala naozaj inspirativne. Vcera som zdvojnasobil cenu mv3 (vymenil som lampy)  Bavím sa skvele
Ktore Huh!.... a je to poznat ?
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #106 kedy: 27. Marec , 2010, 21:35:15 »

Ktore Huh!.... a je to poznat ?
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #107 kedy: 28. Marec , 2010, 20:34:32 »

Ktore Huh!.... a je to poznat ?
Vsetky 12ax7 a vsetky vykonove EL84. Este je tam jedna ale taku doma nemam tak niekedy nabuduce aj tu dam. Este neviem ci je to poznat, este som priznam sa nemal cas vyskusat a ani nemam doma bednu, takze tyzden ani nevyskusam. Ale urcite to bude hrat lepsie, ved tie co som odtial vyhodil uz boli pekne stare, pravdepodobne povodne od vyroby.

Inak ak chces tiez, tak este mam doma cisto nove predzosilovacie 12ax7 aj vykonove EL84 od JJ-electronic.
« Posledná zmena: 28. Marec , 2010, 20:39:35 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #108 kedy: 28. Marec , 2010, 23:00:39 »

akurat som zohnal(zadarmo  Bavím sa skvele ) koncové ELky a tu spešl preampovku nikdy nepouživane stare origo zabalené (ospevované)tesly...ked budem mat doma bednu tak to prehodím aby som zistil že mosfet for ever   Nechajte ma vydýchať

Ja chcem tie Tesly, ak budu na predaj.  :) Ci to mas asi EL84 ze? Ci aj nejake ine?
« Posledná zmena: 28. Marec , 2010, 23:01:32 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #109 kedy: 29. Marec , 2010, 15:56:30 »

jo,EL84 +ta divná preampovka :) opýtam sa ho na 34ky?

Opytaj. :) Ja beriem vsetky Tesla EL34, co sa objavia.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #110 kedy: 29. Marec , 2010, 15:58:24 »

Opytaj. :) Ja beriem vsetky Tesla EL34, co sa objavia.
Mozem sa opytat, ci sa najdu v sklade stareho rozhlasu nejake EL34, pretoze na "pokusy" som si pytal nejake a vraj ich nebolo malo. :)
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #111 kedy: 29. Marec , 2010, 15:59:13 »

Opytaj. :) Ja beriem vsetky Tesla EL34, co sa objavia.


Budu dalsie, napisem  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #112 kedy: 29. Marec , 2010, 15:59:27 »

Mozem sa opytat, ci sa najdu v sklade stareho rozhlasu nejake EL34, pretoze na "pokusy" som si pytal nejake a vraj ich nebolo malo. :)

Aha, tak sa veru pytaj. Ked mi nejake zozenies, budem uz na Teba lepsi a mozno Ti uz ani BAN nedam.  Cmuk chlapci Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #113 kedy: 29. Marec , 2010, 15:59:54 »


Budu dalsie, napisem  Žmurk

Fajn, pis, ani Tebe uz teda nedam BAN.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #114 kedy: 29. Marec , 2010, 16:02:56 »

Fajn, pis, ani Tebe uz teda nedam BAN.  Bavím sa skvele


Mne je BANan jedno, len aby som ti potom odpisal, ked sa nedostanem do posty  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #115 kedy: 29. Marec , 2010, 16:17:54 »

Opytaj. :) Ja beriem vsetky Tesla EL34, co sa objavia.

co sa tak trases za tymi lampami ? pri Tvojom salonnom nedelnom pouzivani Ti tam stvorica vydrzi desat rokov minimalne  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #116 kedy: 29. Marec , 2010, 16:18:54 »

co sa tak trases za tymi lampami ? pri Tvojom salonnom nedelnom pouzivani Ti tam stvorica vydrzi desat rokov minimalne  Žmurk

Treba mat do zasoby co najviac predsa na cely zivot.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #117 kedy: 03. Jún , 2010, 14:38:51 »

Vedel by mi na MV3 niekto spravit nove telo, aby to nielen pekne hralo ale aj serioznejsie vypadalo?
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
GHS
Hosť
« Odpoveď #118 kedy: 03. Jún , 2010, 17:20:33 »

 Na YT som si pozrel nejake ukazky ... tam to hra tak ako to vypada ... spravte niekto seriozne nahravky lebo mna by strasne zaujimalo ako to hra   Na zdravie!  inak,nechcel by som to ani zadarmo  Žmurk
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #119 kedy: 03. Jún , 2010, 17:34:44 »

Na tvoju škodu Žmurk

  Žmurk  Žmurk  Žmurk Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.116 sekund, 22 otázok.