Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 14:01:09
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mesiah - MV3 Kráááása.  (Prečítané 31536 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #120 kedy: 03. Jún , 2010, 17:42:34 »

Na YT som si pozrel nejake ukazky ... tam to hra tak ako to vypada ... spravte niekto seriozne nahravky lebo mna by strasne zaujimalo ako to hra   Na zdravie!  inak,nechcel by som to ani zadarmo  Žmurk

najlepšie je to počuť naživo.. odkial si?
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 03. Jún , 2010, 17:50:50 »

najlepšie je to počuť naživo.. odkial si?

 Ja to nepotrebujem pocut na zivo.Nejdem to kupovat ani nic podobne.Ja len tak ze ti ktory to maju doma nech nahraju ... cisty,crunch,a solo ... staci 10 sekund.Len pichnut kabel bez krabiciek do toho ...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #122 kedy: 03. Jún , 2010, 21:28:22 »

Na YT som si pozrel nejake ukazky ... tam to hra tak ako to vypada ... spravte niekto seriozne nahravky lebo mna by strasne zaujimalo ako to hra   Na zdravie!  inak,nechcel by som to ani zadarmo  Žmurk

to musis najprv natrafit na dobry zachovaly kus a potom je to taky 2xEL84 koncacik, co treba niecim nakrmit. je to taky polotovar :)
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #123 kedy: 03. Jún , 2010, 21:39:37 »

pacilo sa mi na tom ze to zere krabicky - obrovska vyhoda. a ide z toho normalny obycajny funkcny skresleny/cisty zvuk - tak isto obrovska vyhoda. dnes je to tak ze cim viac penazi vrazis do aparatu tym mas normalnejsi zvuk, nie lepsi  :)  proste kebyze to mam ako prvy aparat, tak nepicujem velmi dlho na ten zvuk.
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #124 kedy: 03. Jún , 2010, 23:47:03 »

aspon vieš čo to je ked toto zahlásiš? ?§!.

 ano , viem ... vergel z vychodneho nemecka ci s ktorej p to je ... o co ti ide?Zas nejaky mudrlant ktory ma ide presvedcit aka popici vec je tato sopa ... staci par ukazok a vidim ze z toho nic dobre nemoze byt.A ked ano,nech ma o tom presvedci majitel ktory to vlastni.Preto som napisal ze by som si rad vypocul nejake nahravky ... Ty sa tu ides buchat do prs aky je to dobry zosilovac?Dokaz mi to Si píš!!!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #125 kedy: 03. Jún , 2010, 23:57:35 »

ano , viem ... vergel z vychodneho nemecka ci s ktorej p to je ... o co ti ide?Zas nejaky mudrlant ktory ma ide presvedcit aka popici vec je tato sopa ... staci par ukazok a vidim ze z toho nic dobre nemoze byt.A ked ano,nech ma o tom presvedci majitel ktory to vlastni.Preto som napisal ze by som si rad vypocul nejake nahravky ... Ty sa tu ides buchat do prs aky je to dobry zosilovac?Dokaz mi to Si píš!!!

ono to zase neni zle, to zapojenie s tymi lampami hra pekne. som to skusal u Duskyho a sa mi to pacilo. len si viem predstavit, v akom je dnes asi stave vacsina dochovanych kusov...
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #126 kedy: 04. Jún , 2010, 00:02:22 »

ono to zase neni zle, to zapojenie s tymi lampami hra pekne. som to skusal u Duskyho a sa mi to pacilo. len si viem predstavit, v akom je dnes asi stave vacsina dochovanych kusov...

 ja konstatujem len z toho co som videl a pocul.Preto reagujem tak ako reagujem.Chcel som to pocut na nejakej ukazke.Tot vsjo  Na zdravie! Dusan je zas fajnsmeker  Na zdravie!
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #127 kedy: 04. Jún , 2010, 08:30:13 »

ad1 som reagoval na to že to žiadne skreslenie ani nič nemá tak nechápem čo od toho chceš,ad2 som toho majitel tak sa tu neposer,nemusim ti nič dokazovat,hram na tom doma s basou a má to najlepší zvuk za hubičku a uplne v klude budem spávať aj bez toho aby som Ta presvečil...A neviem načo ta to zaujíma ked je to taká šopa.

  Bravooo
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #128 kedy: 07. Jún , 2010, 11:35:10 »

Ja to nepotrebujem pocut na zivo.Nejdem to kupovat ani nic podobne.Ja len tak ze ti ktory to maju doma nech nahraju ... cisty,crunch,a solo ... staci 10 sekund.Len pichnut kabel bez krabiciek do toho ...

Vidno, ze absolutne nevies o co sa jedna. Je to koncak, ktory nema ziadne cielene skreslenie, a teda crunch bez krabicky asi tazko budes na nom hladat. Ak par dni vydrzis tak sem zavesim ukazku. Pouzil som totiz MV3 na prave nahravanom CD.
« Posledná zmena: 07. Jún , 2010, 11:40:38 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
golfmann
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #129 kedy: 27. November , 2012, 20:28:07 »

Zdravím Vás mám taký malý problém. Zosilnovač MV3 mi pri vypnutí buche do repra. Jedná sa zrejme o napätové rázy. Chcel by som to odstranit. a teraz co som uorbil. Prekostril som volume potenciometre, poriadne trafa a napajánie plosaku novými káblami. Proste nová kablovacka. Vymenil som rezistory 2x 150, 2x 2K2, 1x 220K, vymenil som este elektrolytycké kondezatory 100uF 15V, 1uF 350V, 10uF 385V, a kondenzátor 50+50uF 385 V som nahradil dvomi 47uF 450V kondikmi. A este nový napájací kábel. Takze potrebujem odstranit uz len to puknutie. Sum so odstránil hore uvedenou výmenou súciastok. Ak sa niketo ozve budem rád. Diki zatial ahojte
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #130 kedy: 27. November , 2012, 23:46:58 »

Zdravím Vás mám taký malý problém. Zosilnovač MV3 mi pri vypnutí buche do repra.
... kondenzátor 50+50uF 385 V som nahradil dvomi 47uF 450V kondikmi. Takze potrebujem odstranit uz len to puknutie.

Usudzoval by som na malú kapacitu za usmerňovačom, tie 47 µF boli nové?
Zaznamenané
golfmann
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #131 kedy: 28. November , 2012, 11:35:45 »

Ano boli fungl nove kupoval som ich predvcerom a robilo to aj s original pôvodným 2x 50uF kondenzatorom.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.