Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 18:19:08
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aj 100w Hiwatt mi je prilis tichy - potrebujem fullstack s 2 4x12 bednami?  (Prečítané 8585 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #30 kedy: 06. November , 2008, 14:55:54 »

ty nas maly smetana!!!!!!!!

 Cmuk chlapci Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #31 kedy: 06. November , 2008, 22:04:36 »

nehra progi je vedecky pracovnik a vyskumnik neexistujucich veci..momentalne skuša čo vydržia uši a vytlačanie oči Bavím sa skvele
Bavím sa skvele sakra kde na to hodis  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #32 kedy: 06. November , 2008, 23:39:45 »

Prilišná hlasitosť prostredia má trvalé následky na sluch, maximalné povolené hodnoty OSHA sú:

trvanie denne v hodinách/hlasitosť v dBA: 8h/90dB, 6h/92/dB, 4h/95dB, 3h/97dB, 2h/100dB, 1h a štvrť/102dB, 1h/105dB, polhodina/110dB, štvrťhodina a menej/115dB

takže podľa OSHA (the U.S. Government´s Occupational Safety and Health Administration) pomaly ale isto ohluchneš......to kde skúšate na štadióne.....
ty sa nejako vyznas v tej akustike Zdravíčko
normalne ti zavidim Bavím sa skvele
a to by som musel byt uz hluchy Bavím sa skvele mama mi nechce dovolit kupit este jeden box lebo ze nam jebne dom a mna odvezu do pezinka Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #33 kedy: 06. November , 2008, 23:41:37 »

Ja odporúčam navštíviť ORL... Na zdravie!
pripadne psychiatra  ha ha ha
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #34 kedy: 06. November , 2008, 23:44:51 »

Stale sa divim, ako tu vsetci pisu o tom, ake su dnes nepouzitelne 50w a 100w vintage hlavy atd. Ja som mal 50w Hiwatt a momentalne mam 100w a v skusobni mam obcas pocit, ze by som uvital este viac. Bavím sa skvele Proste nech clovek ten akusticky tlak ozaj citi az v zaludku. ha ha ha Rozmyslam uz aj nad 200w variantou so 6 EL34, nech mam maximum headroomu. Bavím sa skvele
Pritom stare Hiwatty su asi najhlasnejsie aparaty, realne davaju citelne vyssiu hlasitost a su agresivnejsie ako ine ekvivalentne aparaty. Pritom to mam stale naplno vytocene. 50w ampy mi uz proste pridu prilis "tiche", 100w tak akurat, ale aj viac by som si vedel predstavit . Ved s tym sa v klude da hrat aj s kapelou v odhlucnenej miestnosti, pokial basak stiha iny gitarista ma nejaky ekvivalentne hlasny aparat a bubenik nema uplne mlandravy uder. :) Hlavne netreba stat hned pri bedni, ked clovek ustupi bokom a nasmeruje dobre bedne, je to parada ta masa zvuku ako do cloveka udiera. :) Absolutne nevidim problem mat vo vacsej skusobni pre gitaristov a basaka 100w fullstacky. 

Myslite, ze mi skor pomoze kupit si este jednu bednu? Pocul som ze to realne viac zvysi hlasitost a tlak ako aparat s vyssim vykonom. Popiste mi vase skusenosti s dvoma 4x12 a rozdielom v hlasitosti.
toto je neco 100W je ti malo v skusobni vytocene na maximum Fuuha zíram
bud si hluchy jak hovado alebo nastiv prislusny organ ;Dale ked chces poriadny tlak tak tebe je 2 boxi malo treba 6boxou a 3 100W hlavy a podlat si gitaru nech to tlaci  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #35 kedy: 07. November , 2008, 09:48:13 »

ty sa nejako vyznas v tej akustike Zdravíčko
normalne ti zavidim Bavím sa skvele
a to by som musel byt uz hluchy Bavím sa skvele mama mi nechce dovolit kupit este jeden box lebo ze nam jebne dom a mna odvezu do pezinka Bavím sa skvele

....ale nevyznám.....to mám v manuály aparátu.....  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
predator
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 07. November , 2008, 10:16:45 »

Náš basák si teraz kúpil 500W warwick hlavu a k 4x10 Hartke boxu prikúpil ešte 1x15. Som si myslel, že sa okolo neho s mojou 50W lampou a 4x12 neuživím a budem musieť začať riešiť 100W a viac, ale v pohode to ide a stále som dostatočne nahlas. Dakedy až moc. A to hráme tvrdšiu muziku a netlačím to ešte "do plných".
« Posledná zmena: 07. November , 2008, 10:19:18 od Predator » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #37 kedy: 07. November , 2008, 10:21:38 »

Náš basák si teraz kúpil 500W warwick hlavu a k 4x10 Hartke boxu prikúpil ešte 1x15. Som si myslel, že sa okolo neho s mojou 50W lampou a 4x12 neuživím a budem musieť začať riešiť 100W a viac, ale v pohode to ide a stále som dostatočne nahlas. Dakedy až moc. A to hráme tvrdšiu muziku a netlačím to ešte "do plných".

Vitaj.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
predator
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 07. November , 2008, 10:24:13 »

Zdravím vás, som tu zasa, aj keď iba nakrátko. Som poslednou dobou zaneprázdnený, pustil som sa do viacerých vecí a času moc neostáva.
Zaznamenané
the rocker
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 02. December , 2008, 10:01:42 »

Davam do pozornosti:

http://www.adverts.ie/showproduct.php?product=82718&cat=16

 Zdravíčko
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #40 kedy: 02. December , 2008, 10:03:55 »


Cena super, len to uz je neskorsi kus z konca 70tych rokov len s 2 inputmi. Nemusi to byt na skodu, mali viacej preamp gainu. Ja mam radsej klasicke 4-diery.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #41 kedy: 02. December , 2008, 10:21:30 »

Krasny box.... taky raz budem mat vo svojom drevenom domceku, ked budem starky.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #42 kedy: 02. December , 2008, 10:23:42 »

Krasny box.... taky raz budem mat vo svojom drevenom domceku, ked budem starky.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Veru, krici z neho poriadny drsny rock. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #43 kedy: 02. December , 2008, 10:24:22 »

Krasny box.... taky raz budem mat vo svojom drevenom domceku, ked budem starky.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
len aby sa ti ten dreveny domcek nerozpadol potom ked to tam vyhulis naplno
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #44 kedy: 02. December , 2008, 10:25:33 »

sudiac podla fotky sa skorej rozpadne box, nez stihne vobec zahrat :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.