Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 09:09:35
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Diezel 100 alebo 50 W ?  (Prečítané 79801 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 01. Máj , 2009, 23:22:17 »

Dnes som z nudy skusal aparaty Diezel v obchode Guitar center (vo zvukotesnej miestnosti :) ), hlavy Einstein, Herbert aj VH4. Prvy krat mi bolo po hrani na aparat normalne fyzicky zle, sedel som oproti bedni a nebolo to ani moc nahlas, tlacilo to jak besne, hodinu som to potom rozdychaval :). VH4 aj Herbert som uz skusal v minulosti, pacilo sa mi to a dnes som sa opat presvedcil ze to hra brutalne. Gitaru som do toho zapojil nejaky sedemstrunovy Schecter (nic lepsie sedemstrunove tam nemali :) ).

Skoda len ze to stoji celkom dost vela penazi Smútim
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #31 kedy: 26. Máj , 2009, 12:44:23 »

ja keby som bol snob a kupil si drahy aparat tak by to bolo Custom Audio  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #32 kedy: 12. Apríl , 2011, 14:10:36 »

tu su nejake ukazky toho noveho djezelu.. a porovnavacky..    :)
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #33 kedy: 12. Apríl , 2011, 14:22:09 »

aj ked je to len youtube ale uz teraz mi to pride ze nepocut co hra poriadne na tej 8micke a si to neviem predstavit v skusobni v kapele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #34 kedy: 12. Apríl , 2011, 14:23:40 »

herbart sa nam pacil viac, a ten novy, ak som dobre pochopil petra, este kus aj doladuju...
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #35 kedy: 12. Apríl , 2011, 14:34:35 »

herbar  Bavím sa skvele taky aj s kovalinkami ...  mne sa herbert nepacil nazivo vobec.. znelo to cele ubucane akokolvek som to nastavil, take pre gitaristov co hraju kliniky do mp3ky ze dojde a shredduje pol hodinu pre chalanov co hraju WOWko tak to moze byt fajn ale v kapele to musi hrat priam hrozne.. druhy kanal tam som skoncil s nastaveniami nejak ze basy na 0, stredy naplno a vysky niekde na 3/4 a ked som pridal vysky znelo to na riffoch tenko a ked som ubral znelo to tucnejsie ale bolo citit ze sa to nema sancu presadit.. mozno s diezel boxom by to bolo lepsie ale zas az taky rozdiel tam nebude si myslim.. charakter neojebe clovek
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #36 kedy: 12. Apríl , 2011, 14:49:23 »

druhy kanal tam som skoncil s nastaveniami nejak ze basy na 0, stredy naplno a vysky niekde na 3/4 a ked som pridal vysky znelo to na riffoch tenko a ked som ubral znelo to tucnejsie ale bolo citit ze sa to nema sancu presadit..
To si radsej pockaj par rokov na Diezel Arnold  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Im a little princess
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #37 kedy: 12. Apríl , 2011, 14:52:50 »

ako nam sa to zdalo dost v pohode, neviem, myslim si, ze bedna zrobi dost velky charakter, a samozrejme bolo to napojene na diezel box, ktory tlacil fakt neskutocne, ale jasne, kazdy ma svoje preferencie, ale prial by som hi gainistom byt v tej chyzi 3x3 a pocut blackmachine a diezel in action  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #38 kedy: 12. Apríl , 2011, 15:08:31 »

jj podla mna to aj tak bude ze diezel treba s diezel boxom skusat a kupovat :)  mozno ten co vyberali na to messe bol vyberany z 10 kusov taky co hral najlepsie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 12. Apríl , 2011, 17:38:50 »

Originál čávo z Diezlu kedysi povedal, že oni odporúčajú iba ich boxy, orange a mesa. Pokiaľ, čo najlepšie neskosené.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #40 kedy: 12. Apríl , 2011, 18:39:11 »

Tak predsa Orange tam tiez patri.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 13. Apríl , 2011, 12:21:43 »

este nejake nove video na diezel hagen   :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #42 kedy: 24. Máj , 2011, 22:22:29 »

  diezel hagen.. http://soundcloud.com/niilz/confession-reamped-w-diezel
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #43 kedy: 25. Máj , 2011, 09:22:16 »

inac ak sa vratim k tej debate, ze k tomu treba najlepsie ich box ( to je jasne aj z dovodu predaja ) ale ak je to tak, tak to je neuniverzalne resp. " musite to mat iba takto, inac to znie napicu.. a ani skoseny box ! ". Dobre ze kabel k tomu neni specialny
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #44 kedy: 25. Máj , 2011, 09:39:35 »

tie zosiky sa vyvyjaju vacsinou okolo nejakych specifickych lamp a rozmerov boxov/reprakov takze to vobec nieje blbost ze je k tomu nutne mat ich vlastny box..samozrejme nevravim ze s nejakym inym kvalitnym boxom s reprakmi ktore sa k tomu hodia to bude hrat zle.. aj VHTcko napriklad bez VHT boxu znie jak aparat strednej triedy a ked ho postavis na ich box tak je to top class Žmurk preto ked vacsinou clovek ledva nasetri na dual recto a ostane mu uz len na harley benton 2X12 tak to je viac kontraproduktivne ako keby si kupil lacnejsi amp s lepsim boxom.. ale to je asi len moj nazor
« Posledná zmena: 25. Máj , 2011, 09:54:24 od kaolko » Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.