Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 14:32:18
Strán: [1] 2 3 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Diezel 100 alebo 50 W ?  (Prečítané 79788 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
virus
nováčik
*
Príspevkov: 57


« kedy: 06. November , 2008, 13:12:10 »

Cavte    idem kupovat Dezel Einstein   no neviem ze ci 50 alebo 100W. Ze vraj sa v hlasitostiach nelisia iba 100W ma plnsi zvuk. Mate s tym niekto skusenosti? Aky mate na to nazor vy?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 06. November , 2008, 13:14:35 »

Cavte    idem kupovat Dezel Einstein   no neviem ze ci 50 alebo 100W. Ze vraj sa v hlasitostiach nelisia iba 100W ma plnsi zvuk. Mate s tym niekto skusenosti? Aky mate na to nazor vy?

Podla mna sa aj v hlasitostiach lisia, predsa len to je dost rozdiel vo vykone. Preco prave Einstein ? Herbert alebo VH4 su urcite lepsie aparaty (ale chapem ze cenou asi uplne inde Smútim ).
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #2 kedy: 06. November , 2008, 13:33:05 »

Ja by som bral 100W. Má prepínač aj na zníženie výkonu na 50W takže si môžeš vybrať.  50W na 100W  neprepneš  :) .
Zaznamenané
virus
nováčik
*
Príspevkov: 57


« Odpoveď #3 kedy: 06. November , 2008, 13:38:32 »

No keby som mal peniaze tak beriem VH4 okamzite ale tolko penazi nemam. Tych 56 litrov za einsteina je uz aj tak dost vela  a 70 na VH4 by som asi nenaskrabal.  Co sa tyka tej hlasitosti tak mne typek z Diezla pisal ze v hlasitosti je skoro nepocutelny rozdiel.  Ide mi o to ze ci tych 100W vybudim. Mal som pred tym Marshall jcm 900 a ten som mal tak na polovici v skusobi a v 3/4 na koncerte a revalo to jak svina.  Doma to pouzivat nebudem ved by som zbural barak :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 06. November , 2008, 13:38:37 »

Semish..ty si mal Einsteina niekedy ?..ja áno...čo Ti na ňom vadilo alebo chýbalo ?..veď to strčí napr Triple XXX do krabičky už len na 1 kanále...

Nemal som to nikdy, ale hral som na tom, nevravim ze je to zly aparat, len som skonstatoval ze Herbert alebo VH4 je lepsi, nic viac, nic menej :). Na VH4 mam moznost si zahrat kedykolvek a je to vazne vyborny aparat, akurat ta cena je dost vysoka, ale chapem preco.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #5 kedy: 06. November , 2008, 13:45:08 »

vh4 som mal a stalo to za velke H...akurat to bolo drahe-nechapem prečo"...v kapele to nebolo počut  , tripleX ten je aspon lacnejši
hlavne si kup čo chceš ty...50ka stači ja nepouživam silnejšie aj tak nieje 100ka dva krat slnejšia jedna sa o nejakyvh 5decibelov Zdravíčko
« Posledná zmena: 06. November , 2008, 13:46:47 od joe » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 06. November , 2008, 13:48:18 »

vh4 som mal a stalo to za velke H...akurat to bolo drahe...v kapele to nebolo počut  , tripleX ten je aspon lacnejši
hlavne si kup čo chceš ty...50ka stači ja nepouživam silnejšie aj tak nieje 100ka dva krat slnejšia jedna sa o nejakyvh 5decibelov Zdravíčko

VH4 nebolo pocut? To sa mi teda nezda. Hrava na to napr Munky z Korn (okrem ineho) a toho je pocut viac nez dost.
Opat je to otazka vkusu, napriklad mne sa skresleny kanal na Diezel aparatoch paci podstatne viac ako tebou ospevovany Marshall a o cistom zvuku ani nehovorim, to nema ani zmysel porovnavat.

Este daj klasicku vetu ze Diezel hra tenko a aspon sa prvy krat dnes pobavim :)Na zdravie!
« Posledná zmena: 06. November , 2008, 13:49:25 od Semish » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #7 kedy: 06. November , 2008, 13:57:46 »

hra tenko mne to pripomina line6ky Bavím sa skvele Bavím sa skvele to nechci počut Garajov RW marshall vedla toho ,hento možeš zabalit,
ale ked sa ti to pači...neviem čo sa rozrušujš ,čo to maš????ja som to mal a hovorim ako sa to mne pači a mne to nevyhovuje, to rektač je ovela lepši patrat
« Posledná zmena: 06. November , 2008, 14:02:28 od joe » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #8 kedy: 06. November , 2008, 14:00:51 »

bohuzial som na vh4 nehral ale kukal som na nemca jak to masti na koncerte, velmi zaujimava kombinacia s fender jaguarom baritone a bol to asi najlepsi zvuk co som zatial pocul, spominany XXX sa na to podla mna nechyta.
na tie podladene gitary to možno pristane ,kup si hlavne čo ty chceš nenechaj sa kalerabovat hlavne nie za velke prachy dnes sa to neoplati
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #9 kedy: 06. November , 2008, 14:07:35 »

Tak, tak, hlavne aby bola doma spokojnosť... Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 06. November , 2008, 14:08:49 »

hra tenko mne to pripomina line6ky Bavím sa skvele Bavím sa skvele to nechci počut Garajov RW marshall vedla toho ,hento možeš zabalit,
ale ked sa ti to pači...neviem čo sa rozrušujš ,čo to maš????ja som to mal a hovorim ako sa to mne pači a mne to nevyhovuje, to rektač je ovela lepši patrat

Joe, este ze si tu z toho (aspon teda my dvaja) robime srandu :). Ma naseres, tak ti prinesiem Line6 Vetta a budes pocut ako to hra tenko :). Ale chapem ako to myslis a viem tiez ze ti pod rukami preslo hooodne vela aparatov, takze tvoj nazor beriem (aj ked teda sa bavim na tych vyhlaseniach : "mal som to vsetko, su to p..viny" :) ). Ja som si chvilu chcel dat do podpisu text : "Marshall??? Dakujem , neprosim :) " , uz len pre tu srandu  Na zdravie!
« Posledná zmena: 06. November , 2008, 14:09:18 od Semish » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 06. November , 2008, 14:10:24 »

Tak, tak, hlavne aby bola doma spokojnosť... Na zdravie!

Presne, kazdy nech si hra na tom co sa mu paci  Na zdravie!
Zaznamenané
virus
nováčik
*
Príspevkov: 57


« Odpoveď #12 kedy: 06. November , 2008, 14:13:34 »

No ja som seriozne rozmysla ze co .  Tento diezel sa mi zapacil. Ja mam rad aparaty ktore maju vela spodkov a gule. Rozmyslal som este nad VHT ale nemal som moznost to moc pocut bol som v klangfarbe  tam mali PITTBULA pokazeneho  a hral som na DELIVERENCE to hralo super len farba zvuku sa mi v porovnani s diezlom az tak nepacila a nemalo to separatne korekcie.    Mne vlastne v principe ide len o to ci 100W nebude pri mensich hlasitostiach stracat stavu viacej ako 50W.
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #13 kedy: 06. November , 2008, 14:14:45 »

No ja som seriozne rozmysla ze co .  Tento diezel sa mi zapacil. Ja mam rad aparaty ktore maju vela spodkov a gule. Rozmyslal som este nad VHT ale nemal som moznost to moc pocut bol som v klangfarbe  tam mali PITTBULA pokazeneho  a hral som na DELIVERENCE to hralo super len farba zvuku sa mi v porovnani s diezlom az tak nepacila a nemalo to separatne korekcie.    Mne vlastne v principe ide len o to ci 100W nebude pri mensich hlasitostiach stracat stavu viacej ako 50W.

Kua tam, ved si prepneš na 50W  a bude to rovnocenné tej 50tke.  Žmurk  100W je na istotu.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #14 kedy: 06. November , 2008, 14:23:00 »

na tieto nove co kreslia v preampe je 100W konec lepsi. je to rozdiel par korun oplati sa zobrat 100vku
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: [1] 2 3 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 23 otázok.