Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 21:28:11
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: UNKNOWN MAN  (Prečítané 5313 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« kedy: 10. November , 2008, 15:55:08 »

 Unknown Man je kapela v ktorej hrám pomaly už tretí rok, kapela sa zložila z bývalých levických telies ako je Braygel, Scram a KZK......dlho sme hladali okrem základu ešte niekoho na aranžmá a hlavne na spev, ale neúspešne tak sme skončili pri základnej zostave.......

Maroš: bicie
Larry: gitara
Em@il: gitara a spev
garde: basgitara a spev

.....pred tromi týždňami sa nám podarilo spáchať zopár štúdiových nahrávok ktoré nájdete na http://www.mkmb.sk/unknownman/

PS: spev nekritizujte veľmi vieme, že nie je bohviečo.... No hanbím sa.. .....ale kludne naložte  Bavím sa skvele dobrá konštruktívna kritika nikdy nie je zlá Si píš!!!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 10. November , 2008, 16:44:04 »

prijemne sa to pocuva, skoda toho spevu, znie to trocha ako ked si da clovek potapacske okuliare.. take nejako nosove.. ale v poho.. trocha naivne mi to pride miestami..
« Posledná zmena: 10. November , 2008, 16:46:02 od kaolko » Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #2 kedy: 11. November , 2008, 08:06:38 »

prijemne sa to pocuva, skoda toho spevu, znie to trocha ako ked si da clovek potapacske okuliare.. take nejako nosove.. ale v poho.. trocha naivne mi to pride miestami..

....hej ten spev je bez debaty slabý....dosť sa pri hraní nasmejeme, sme veselý, cítime sa ako malé decká....tak možno preto to pôsobí naívne....máme radšej veselú hudbu......teda radšej ako nejakú vážnu a pochmúrnu....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #3 kedy: 25. September , 2013, 15:08:59 »

po rokoch fidlikania v skúšobni ostal rezistentný vôči koncertom už len spevák, má zlé skúsenosti z pôsobenia v predošlej kapele a tak má nejak zafixované že koncert=hanba, udialo sa toho u nás dosť, nový spevák a bubeník, nacvičili sme pár pekných poprockových skladieb + vznikli dve nové vlastné, ktoré sa už vyše roka hovoríme že by ich bolo dobré nahrať v štúdiu, ale tak zatiaľ o tom len hovoríme, tak ako aj o koncertovaní Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #4 kedy: 25. September , 2013, 15:36:23 »

spravne, neni sa kam ponahlat. pockajte este dalsich 5 rokov a potom sa zamyslite, ako dalej. hlavne klidek  Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #5 kedy: 25. September , 2013, 15:40:19 »

dík za povzbudenie Bavím sa skvele a tak od začiatku sme nemali koncertové ambicíe a nejaké prerážacie už vôbec nie, stretávame sa vyslovene pre vlastnú zábavu, ale už ma prechádza trpezlivosť nad niektorými útvarmi že ako dokážu vystupovať, respektíve kurviť vystúpenia
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #6 kedy: 25. September , 2013, 15:44:51 »

dík za povzbudenie Bavím sa skvele a tak od začiatku sme nemali koncertové ambicíe a nejaké prerážacie už vôbec nie, stretávame sa vyslovene pre vlastnú zábavu, ale už ma prechádza trpezlivosť nad niektorými útvarmi že ako dokážu vystupovať, respektíve kurviť vystúpenia

pockaj sak vy ste este live nehrali si pisal..ci hej? ci ako? som sa stratil :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #7 kedy: 25. September , 2013, 15:50:03 »

v predošlích kapelách, sme niečo odkoncertovali, ale spolu ešte ani brnk live Som metlak
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 25. September , 2013, 17:42:20 »

vobec si z toho nic nerob ze ste live moc nepohrali, napriklad v jednej nemenovanej sutazi co teraz takmer finishuje je mnoho takych kapiel co ocividne nikdy live nehrali.. niektore sa dokonca po uvodnom kole aj rozpadli
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #9 kedy: 25. September , 2013, 20:12:08 »

nerobím si z toho nič, dnes sme ďaleko lepšej forme, aj keby ma o pólnoci vytriasli z postele tak tie skladby dám, doteraz sme nemali také skladby čo by bavili ľudí, bavili sme sa hlavne my, drvili sme dosť Payacovky a podobné, tento repertoár coverov oproti tomu starému je ďaleko zábavnejší aj pre nás a myslím si že aj pre tínejdžerky by to bolo úplne v pohode, teraz hráme Stone Temple Pilots, Audioslave, Coldplay, Subways, Blur, posledne sme dali Gunsovky Sweet child a Could be mine tú ešte nemám zmáknutú, od Foo Fighters Walking after you a Walk, ešte možno spravíme Long road to ruin, Kings of Leon a rozmýšlame na d Smashing Pumpkins 1979 a plno iných a tak dál Ja som čert..

tu by akurát tak Frakos mohol poreferovať, aj keď stále nepočuje tú gitaru, Fero, veď nás kľudne potop Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 25. September , 2013, 20:13:21 »

moreeeee ja ze vlastne veci hrate..
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #11 kedy: 25. September , 2013, 20:23:17 »

stretli sme sa piati čo dokážeme všetko skritizovať, tak 80% celkovej tvorby sa nám zdá slabá a vlastná tvorba tomu podlieha, milión nápadov stroskotalo, je ťažké spraviť dobrú skladbu, tak radšej vyberáme skladby ktoré stoja za to

viem vlastná tvorba je vlastná tvorba, ale ľudí je ďaleko ľahšie zaujať dobrými známymi skladbami ako ich trápiť vlastnými skladbami
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #12 kedy: 25. September , 2013, 20:34:04 »



 ale ľudí je ďaleko ľahšie zaujať dobrými známymi skladbami ako ich trápiť vlastnými skladbami

oo preboha nie...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #13 kedy: 25. September , 2013, 20:43:09 »

oo preboha nie...

Ty so Sisterhood ste mali vlastné veci, prečo nehrávate?
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 25. September , 2013, 21:32:48 »

co by nehravali sak v sobou hraju v britishi
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 22 otázok.