Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 21:28:26
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Test - Mesa Boogie Express 5:50  (Prečítané 33514 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 14. November , 2008, 12:20:05 »

...2000 eur je slusny peniaz a za ten sa daju zohnat zaujimave rarohy.

to je dobry postreh - za tie peniaze urcite Mark IV - po vsetkych strankach viacej (gombikov, zvuku, muziky, elegancie... ) :)
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #16 kedy: 14. November , 2008, 12:22:55 »

Co tu pleties Hiwatt zas? Bavím sa skvele Ja by som si radsej vybral hociaky celolampovy Marshall ako tuto Mesinu. Mesy mi proste vacsinou zvukovo vobec nesedia, co uz. S Hiwattmi to nema nic spolocne.
si užasny maš u mna 10z 10
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #17 kedy: 14. November , 2008, 12:26:16 »

polozil by som asi otazku ze aky je pri tomto kombe pomer ceny a vykonu...2000 eur je slusny peniaz a za ten sa daju zohnat zaujimave rarohy.

Keby že nezjednám priamo z polským dovozcom cenu-firma LAUDA tak do toho nejdem.Mna vyšlo necelých 1600.Mal som štastie že som sa zoznámil s človekom z Laudy a ten mi k tomu šupol este 5 sad elixir strun.Len som to z predajne z Katowic musel dovliect.Bližšie mi to poslať nevedel
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #18 kedy: 14. November , 2008, 12:35:54 »

Jedno mi na tom vadí-že to ma len jedno ucho v strede a je to tažké ako prasa.Budem musiet zájst do f-Adam a syn a nejako vyšpekulovať uši po stranách alebo aspon hore na každej strane aby to dvaja mohli niest.Aj ked to má odnímatelné kolieska.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 14. November , 2008, 12:42:04 »

Za tie prachy by som si kúpil RECTIFIER...

ja nie :) bavi ma to pocuvat, ked na tom live drtia nejaki metlaci, ale vlastnit by som to nechcel :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #20 kedy: 14. November , 2008, 12:43:13 »

s Hiwattmi to ma spolocne to, ze som chcel napadnut Tvoj zvukovy vkus  Bavím sa skvele

Ale Rastik, ja mam rad klasicke britske aparaty, na ktorych hrali kvanta svetoznamych aj menej znamych kapiel a ktore nahrali zasadne albumy v rockovej historii. Oproti tymto znackam mi pride Mesa ako ovela menej "podstatna" znacka aj jej zvuk. Takze moj zvukovy vkus nespochybnuj, ten je potvrdeny rockovou historiou, ked uz teda sa mi zachcelo dat nejake fakty. :)
« Posledná zmena: 14. November , 2008, 12:44:37 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #21 kedy: 14. November , 2008, 12:45:47 »

Rišovi to zatial ešte dlho bude stačit.Ked sa vypracuje niekam vyššie tak nech už sa postará podla svojho gusta.Inak tu dnes samý marshallisti a iní isti len nie mesaisti nie  ha ha ha
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #22 kedy: 14. November , 2008, 12:46:27 »

Do SLP 1959 Plexi s bosterom spravím všetky tieto učvachatné zvuky, ale opačne to nejde... Na zdravie!

Presne, s klasikou spravis vhodnymi pedalmi hocico. Opacne veru uz ani nahodou.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
zakky
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 14. November , 2008, 12:48:04 »

Ale Rastik, ja mam rad klasicke britske aparaty, na ktorych hrali kvanta svetoznamych aj menej znamych kapiel a ktore nahrali zasadne albumy v rockovej historii. Oproti tymto znackam mi pride Mesa ako ovela menej "podstatna" znacka aj jej zvuk. Takze moj zvukovy vkus nespochybnuj, ten je potvrdeny rockovou historiou, ked uz teda sa mi zachcelo dat nejake fakty. :)

lenze ty si zastal v nejakom roku X na mesy bolo nahratych tiez trilion pre inych ludi zasadnych albumov :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 14. November , 2008, 12:50:29 »

...ale opačne to nejde... Na zdravie!

a naco by to bolo dobre. mne pride akakolvek markoidna bugina podstatne univerzalnejsia a vsestrannejsia, ako hocijaky najslavnejsi marshall - ano s pedalmi si aj na hiwatte zahram death metal, ale to uz zacina byt mimo tuto debatu :)
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #25 kedy: 14. November , 2008, 12:54:21 »

Aj mne sa páči plexi a jej zvuk.Aj iné aparáty.Rišo dospeje do štadia možno že mesu nebude môct ani cítit.To je individualné a vkus sa môže časom menit.To je ako ked sa ma pýtali prečo ibanez JEM že by som za tie prachy mohol mat GibsonLP.Prečo?Lebo.Momentálne mu vyhovuje.Ale aj to sa časom môže zmenit.Napr.Vadim.LP dal do kufrov a fender nesundá s krku  :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #26 kedy: 14. November , 2008, 12:55:45 »

mne pride akakolvek markoidna bugina podstatne univerzalnejsia a vsestrannejsia, ako hocijaky najslavnejsi marshall - ano s pedalmi si aj na hiwatte zahram death metal, ale to uz zacina byt mimo tuto debatu :)

To je na dlhu debatu a samozrejme zalezi velmi na uhle pohladu. Ja by som povedal, ze tie klasiky su vsestrannejsie, lebo viac zohladnuju nuansy gitaristovej hry aj zvuk roznych typov gitar, takze mam tak viac vyrazovych prostriedkov. Uz len tym, ze maju prirodzenejsi a dynamickejsi zvuk. A toto mi neodskriepis.  Žmurk
« Posledná zmena: 14. November , 2008, 12:56:46 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #27 kedy: 14. November , 2008, 13:02:06 »

Jedno mi na tom vadí-že to ma len jedno ucho v strede a je to tažké ako prasa.Budem musiet zájst do f-Adam a syn a nejako vyšpekulovať uši po stranách alebo aspon hore na každej strane aby to dvaja mohli niest.Aj ked to má odnímatelné kolieska.

Ale to horne ucho je urcene iba na vytiahnutie komba z case-u :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 14. November , 2008, 13:13:55 »

neviem, co presne mas na mysli. Engl Thunder je uplne v poriadku, mal som ho nejaky cas na skuskach, aj na podiu. jasne ze kombo neni box...
Mal som s Robertom Engl Thunder kombo & Valwatt kvazi-5150 na ten isty box a Valwatt mal neporovnatelne vacsi objem. Cosi mi vravi, ze to nebude lampami, ale tymi detskymi kombo trafacikmi :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 14. November , 2008, 13:21:07 »

Mal som s Robertom Engl Thunder kombo & Valwatt kvazi-5150 na ten isty box a Valwatt mal neporovnatelne vacsi objem. Cosi mi vravi, ze to nebude lampami, ale tymi detskymi kombo trafacikmi :)

cim dalej, tym je mi viac vsetko jedno. momentalne hravam uz asi 2 mesiace na Valveking a nemam jedine negativum voci nemu :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 22 otázok.