Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 13:06:54
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Preampove lampy s najvacsim skreslenim  (Prečítané 12680 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #75 kedy: 17. November , 2008, 11:10:15 »

vymen aparat alebo prehodnot sposob hry, pripadne vymen snimace. viacej skreslenia dosahovat laborovanim s lampami mi pride najmenej konstruktivne v ramci vsetkych dostupnych moznosti.
Zaznamenané
Beholdrian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



WWW
« Odpoveď #76 kedy: 17. November , 2008, 11:20:27 »

vymen aparat alebo prehodnot sposob hry, pripadne vymen snimace. viacej skreslenia dosahovat laborovanim s lampami mi pride najmenej konstruktivne v ramci vsetkych dostupnych moznosti.

Dik za radu, aparat samozrejme figuruje v inzercii no doba je teraz velmi zla a nic sa nepredava a zas za 5 korun to nedam, gitaru a snimace mam v pohode a stylom hry to tiez nieje ked na tom hraju iny gitaristi a hra to rovnako. A nepotrebujem nejaku radikalnu zmenu skreslenia len uplne jemnucko doladit a tie lampy mi pripadaju ako najrozumnejsia cesta. Samozrejme az po tej, ze najradsej by som to predal a kupil nieco co mi sadne. Takze si to vlastne trafil. Dik.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #77 kedy: 17. November , 2008, 11:55:05 »

pripadne nakopni krabickou.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #78 kedy: 17. November , 2008, 12:47:39 »

seva Adrian, ake tam mas vlastne teraz lampy v preampe? Ak chces experimentovat, skus nejake ine znacky a tak (napr tung sol je vyborna.. muziker ich ma).. ten rozdiel tam je..
Zaznamenané

Beholdrian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



WWW
« Odpoveď #79 kedy: 17. November , 2008, 12:55:47 »

seva Adrian, ake tam mas vlastne teraz lampy v preampe? Ak chces experimentovat, skus nejake ine znacky a tak (napr tung sol je vyborna.. muziker ich ma).. ten rozdiel tam je..

Mam tam povodne lampy neviem co je to zac a asi sa to ani neda zistit. Chystam sa kupit asi od kazdeho vyrobcu nejaku sak to sa nestrati a za pokus to stoji. Tungsolky aj nejake mam ale su to bohuzial ECC85. Dik za radu.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #80 kedy: 17. November , 2008, 13:21:25 »

Mam tam povodne lampy neviem co je to zac a asi sa to ani neda zistit. Chystam sa kupit asi od kazdeho vyrobcu nejaku sak to sa nestrati a za pokus to stoji. Tungsolky aj nejake mam ale su to bohuzial ECC85. Dik za radu.

Žmurk ono vacsinou najvacsiu robotu urobi zmena na tej prvej pozicii v preampe.. tie menej kresliace som videl davat do pozicii, ktore ovaldaju slucku, pripadne fazovy invertor.. skus to spravit tak, ze nekupuj cele sady, zisti, ktora je ta prva v poradi, kup si po jednom kuse napr 12AX7 Tung sol, EH (pozlatenu), mesa, JJ a uvidis co sa ti bude lubit..
Zaznamenané

Beholdrian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



WWW
« Odpoveď #81 kedy: 17. November , 2008, 13:37:02 »

Žmurk ono vacsinou najvacsiu robotu urobi zmena na tej prvej pozicii v preampe.. tie menej kresliace som videl davat do pozicii, ktore ovaldaju slucku, pripadne fazovy invertor.. skus to spravit tak, ze nekupuj cele sady, zisti, ktora je ta prva v poradi, kup si po jednom kuse napr 12AX7 Tung sol, EH (pozlatenu), mesa, JJ a uvidis co sa ti bude lubit..

Presne tak z kazdej chcem kupit len jednu ved skreslenie aj tak robi dokonca iba polovica lampy. A ostatne je len signalna cesta toho co sa stane na zaciatku ale samozrejme aj tam nemozu byt nejake sunty.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #82 kedy: 17. November , 2008, 14:05:33 »

aby ste sa experti neojebali na blbosti Žmurk

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,48025.msg207518.html#msg207518

Zaznamenané
Beholdrian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 17. November , 2008, 14:42:01 »


No pekne, vies ze som si to aj myslel ved fabrik ktore to vedia vyrobyt nieje vela a napisov na elektronkach nekonecne. Takze to je zas o nahode  a asi skor o roku vyroby elektronky. Takze asi pomoze iba kvalitne meranie na elektronkach. Mal som raz jeden tester elektroniek ale nechal som ho v starej robote. No nevadi, sak tie lampy niesu az take drahe tak nejake kupim a ked to k nicomu nebude tak sa na to vyjebem.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.