Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 12:53:28
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Potrebujem poradit pri vybere koncovych lamp  (Prečítané 5747 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 17. November , 2008, 22:44:57 »

mno nepametam si ze by som tam dake videl trimer daky.....

http://img201.imageshack.us/my.php?image=dscn9908xm6.jpg
http://img243.imageshack.us/my.php?image=dscn9909um3.jpg
« Posledná zmena: 18. November , 2008, 00:30:32 od C3llario.HQ » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #31 kedy: 17. November , 2008, 22:53:56 »

nevidim foto.
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 17. November , 2008, 23:12:54 »

kapke ot ale tak ma napadlo  ze ci rozne znacky napr el34 nedavaju roznu silu chapete nie ?
ze dam si sovteky tak mi zosik bude hrat hlasnejsie ako ked si dam JJ .. teda o kapke
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #33 kedy: 18. November , 2008, 07:34:58 »

myslim, ze v hlasitosti nejaky pocutelny rozdiel nebude.. skor ak neprisposobis bias parametrom danych lamp tak sa bud nebudu spravne budit, pripadne opacne, budu sa prepekat..
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #34 kedy: 18. November , 2008, 08:43:16 »

kapke ot ale tak ma napadlo  ze ci rozne znacky napr el34 nedavaju roznu silu chapete nie ?
ze dam si sovteky tak mi zosik bude hrat hlasnejsie ako ked si dam JJ .. teda o kapke

Nemal by byt pocut velky rozdiel. Skor ako spominal Kaolko bude rozdiel v biase. Ked Ti ich pecie moc Ti bude amp viac kreslit a hrat roztriestene. Opacne zas bude moc cisty a zvuk bude akoby "chladny" a bez stavy. 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #35 kedy: 18. November , 2008, 08:51:53 »

Podla schemy pre H+K tam nastavenie je-trimrom,tak sa musíš lepšie popozerať.
Medzi tými koncovkami rozdiel je skôr frekvenčný,čiže tá čo hrá viac stredovo sa určite bude zdať na ucho hlasnejšia.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #36 kedy: 18. November , 2008, 09:03:16 »

Odporúčam vymeniť amp, prestaneš riešiť lampy...
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #37 kedy: 18. November , 2008, 11:14:37 »

Odporúčam vymeniť amp, prestaneš riešiť lampy...
Ale sak ho nechaj,on chce riesit lampy.Nie kazdy chce na ampe hravat ako ty  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Beholdrian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 18. November , 2008, 11:23:31 »

Podla schemy pre H+K tam nastavenie je-trimrom,tak sa musíš lepšie popozerať.
Medzi tými koncovkami rozdiel je skôr frekvenčný,čiže tá čo hrá viac stredovo sa určite bude zdať na ucho hlasnejšia.

Kde si preboha vyhrabal schemu. Ja mam H&KTrilogy a neviem na to najst ani hovno. Skus poradit. Sorry za vtieranie sa do temy.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #39 kedy: 18. November , 2008, 11:26:12 »

Brďo..oukej.. Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #40 kedy: 18. November , 2008, 11:47:15 »

Kde si preboha vyhrabal schemu. Ja mam H&KTrilogy a neviem na to najst ani hovno. Skus poradit. Sorry za vtieranie sa do temy.

skus napisat Kettnerovcom mail ze napr si vlastnikom danej hlavy a ze by si potreboval schemu na to, lebo ti dajme tomu prestal fungovat Mater volume a ze to chces dat opravit.. poniektori z nas tak uz napr vytiahli schemy od peavey a dali si robit veci podla toho potom :D Inak co som sa docital v manuali k tej Trilogy (strana 10) http://www.manualnguide.com/dl/10941/ tak pokial tam davas koncove lampy s rovakou voltazou, tak nemusis bias nastavit, ak si tam supnes nejake ine (pripadne ak netusis ake maju parametre) tak to treba dat nastavit u techa.. 
Zaznamenané

Beholdrian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 18. November , 2008, 16:54:52 »

skus napisat Kettnerovcom mail ze napr si vlastnikom danej hlavy a ze by si potreboval schemu na to, lebo ti dajme tomu prestal fungovat Mater volume a ze to chces dat opravit.. poniektori z nas tak uz napr vytiahli schemy od peavey a dali si robit veci podla toho potom :D Inak co som sa docital v manuali k tej Trilogy (strana 10) http://www.manualnguide.com/dl/10941/ tak pokial tam davas koncove lampy s rovakou voltazou, tak nemusis bias nastavit, ak si tam supnes nejake ine (pripadne ak netusis ake maju parametre) tak to treba dat nastavit u techa.. 

Skor chcem najskor menit lampy v preampe a stacilo by mi na zaciatok rozlozenie lamp aby som nemusel rozoberat celu hlavu koly vymene lampy pre lead kanal. Ale co uz, aspon nakuknem jak to Ketnerovci postavili.  Žmurk
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #42 kedy: 19. November , 2008, 18:05:22 »

http://www.musiccenter.cz/GENALEX/vše-ve-zvolené-kategorii/:2:100429:0:1255:2:1  Genalex-Má niekto s touto firmou skusenosti?Marí sa mi že davnejšie niečo robili ale či lampy netuším. http://www.musiccenter.cz/kytary/Genalex-EL84-Gold-Lion/Výkonové-elektronky-typu-6550-KT88-KT90/:3:32646
« Posledná zmena: 19. November , 2008, 18:08:23 od Radomír » Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #43 kedy: 19. November , 2008, 18:10:34 »

Diakritika.Link neda celý.Muziccener Brno ich ponuka teraz ako novinku.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 23 otázok.