Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 11:46:29
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ritchie Blackmore  (Prečítané 68234 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #30 kedy: 20. November , 2008, 18:38:59 »

rozvirim stojate vody....som presvedceny ze pagey je dugo Bavím sa skvele

povedal ti to nebodaj? ha ha ha
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #31 kedy: 20. November , 2008, 18:40:48 »

povedal ti to nebodaj? ha ha ha
v kuloaroch sa to hovori  Bavím sa skvele
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #32 kedy: 20. November , 2008, 18:41:47 »

Kto to bol Dug?? ha ha ha
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #33 kedy: 20. November , 2008, 18:42:21 »

rozvirim stojate vody....som presvedceny ze pagey je dugo Bavím sa skvele
neviem kto je dugo
 ha ha ha
Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #34 kedy: 20. November , 2008, 18:43:27 »

Zrejme nejaky dalsi fanatik do Pageho ha ha ha
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #35 kedy: 20. November , 2008, 18:47:52 »

Zrejme nejaky dalsi fanatik do Pageho ha ha ha

Olo ty si kon Bavím sa skvele som sa skoro zdrbal zo stolicky Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať....ak hej rad sa snim zoznamim.....asi potrebujem  totalne zaslepeneho Pageovca koli podpore ako som ja ze    ha ha ha
Tymto ho zdravim teda Zdravíčko
« Posledná zmena: 20. November , 2008, 20:13:52 od Pagey » Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #36 kedy: 20. November , 2008, 21:06:13 »

No Pagey, nemôžem nereagovať na tvoje odborné hodnotenia DP.Aj ked tu vystupujem ako nováčik , patrím možno vekove knajstarším uživatelom tohoto fora. mal som to štastie že som prežíva najlepšie roky kapiel ako boli DP  Zeppelin, Who , Black Sabbath, Free, a dalšie tak povediac aktívne včase ked vznikali ich prvotiny ,ale aj najväčšie pecky, a ak ste boli na ich koncerte určite potvrdíte , že ich hudba nebola ani divná ani mešuge ako to tvrdíš ty. Ze sú niektore veci jednoduché ,predsa nemôže byť na škodu, ved sa darmo nehovorí,že v jednoduchosti je krása ,a jednoduché sa ti zdajú teraz ked už niekto tú genialnu jednoduchosť vymyslel zložil a zahral. Bolo by na čase, aby si ty zložiltakú nejakú " trapnú jednoduchú chytlavú odrhovačku" ,ako bola Smoke on The Wather, alebo Fireball,alebo nejakú podobne mešuge nepočúvatelnú pesničku s ktorou ,čuduj sa svete oslovili miliony poslucháčov,asi preto ,že sa to nedalo počúvať. Som rád že u nás vyrastá taký sebavedom. talent. Myslím, že by sme si zaslúžili nejakú ukážku z tvojej tvorby a možno , že padneme na riť a možno, že ani nie. A ešte takú drobnosť, tá nudná a nepočuvatelná kapela a jej gitarista je aj po vyše tridsiatich rokochod svojho založenia stále aktívna a dokonca o nej debatujeme na tomto fore.Som veľmi zvedavý kde budeš o takých 5 rokov ty. Možno nás prekvapíš, ale zatial radšej napíš   ICH HUDBA SA MI NEPACI !  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #37 kedy: 20. November , 2008, 21:48:22 »

No Pagey, nemôžem nereagovať na tvoje odborné hodnotenia DP.Aj ked tu vystupujem ako nováčik , patrím možno vekove knajstarším uživatelom tohoto fora. mal som to štastie že som prežíva najlepšie roky kapiel ako boli DP  Zeppelin, Who , Black Sabbath, Free, a dalšie tak povediac aktívne včase ked vznikali ich prvotiny ,ale aj najväčšie pecky, a ak ste boli na ich koncerte určite potvrdíte , že ich hudba nebola ani divná ani mešuge ako to tvrdíš ty. Ze sú niektore veci jednoduché ,predsa nemôže byť na škodu, ved sa darmo nehovorí,že v jednoduchosti je krása ,a jednoduché sa ti zdajú teraz ked už niekto tú genialnu jednoduchosť vymyslel zložil a zahral. Bolo by na čase, aby si ty zložiltakú nejakú " trapnú jednoduchú chytlavú odrhovačku" ,ako bola Smoke on The Wather, alebo Fireball,alebo nejakú podobne mešuge nepočúvatelnú pesničku s ktorou ,čuduj sa svete oslovili miliony poslucháčov,asi preto ,že sa to nedalo počúvať. Som rád že u nás vyrastá taký sebavedom. talent. Myslím, že by sme si zaslúžili nejakú ukážku z tvojej tvorby a možno , že padneme na riť a možno, že ani nie. A ešte takú drobnosť, tá nudná a nepočuvatelná kapela a jej gitarista je aj po vyše tridsiatich rokochod svojho založenia stále aktívna a dokonca o nej debatujeme na tomto fore.Som veľmi zvedavý kde budeš o takých 5 rokov ty. Možno nás prekvapíš, ale zatial radšej napíš   ICH HUDBA SA MI NEPACI !  Bacha na vec kamo!


TAk zo vsetkou uctov pane aky musim byt dobry gitarista aby sa mi ta ktora hudba nepacila ospravedlnujem sa ze nezdielam vas nazor a zavidim vam ze ste prezili tie krasne roky snimi aj ked asi pocitam ze zpoza opony ...pocuvam a milujem staru hudbu len proste som chcel povedat ze DP su pomerne lahko opocuvatelny TATO MIENKA NEMA NIC STYM AKO HRAM NA GITARE ABSOLUTNE KEBY ZROVNA SOM GITARU NIKDY NEVIDEL TAK SA MI MOZE NIECO NEPACIT PRE PANA BOHA  CO MA MOJA HRA NA GITARE SPOLECNE STYM ZE SA MI NIECO ZDA POVEDZME NUDNE......
viem ze mam pisat bez caps locku a bol som vytoceny sorry.......
« Posledná zmena: 20. November , 2008, 21:51:40 od Pitu » Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 20. November , 2008, 21:54:37 »


TAk zo vsetkou uctov pane aky musim byt dobry gitarista aby sa mi ta ktora hudba nepacila ospravedlnujem sa ze nezdielam vas nazor a zavidim vam ze ste prezili tie krasne roky snimi aj ked asi pocitam ze zpoza opony ...pocuvam a milujem staru hudbu len proste som chcel povedat ze DP su pomerne lahko opocuvatelny TATO MIENKA NEMA NIC STYM AKO HRAM NA GITARE ABSOLUTNE KEBY ZROVNA SOM GITARU NIKDY NEVIDEL TAK SA MI MOZE NIECO NEPACIT PRE PANA BOHA  CO MA MOJA HRA NA GITARE SPOLECNE STYM ZE SA MI NIECO ZDA POVEDZME NUDNE......
viem ze mam pisat bez caps locku a bol som vytoceny sorry.......

Asi si to nepochopil. Je veľký rozdiel napísať - ich hudba sa mi nepáči, mne pripadá nudná..,   a na druhej strane rozprávať o tom ako o všeobecnom fakte.
Zaznamenané

ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #39 kedy: 20. November , 2008, 22:01:38 »

Preboha len sa neomluvaj za svoj názor . To že sa ti ích hudba zdá nudná to píšeš až teraz tvoje povodné vyjadrenia boli trošku iné, a silne neobjektívne. tak to proste zmažeme a toho pana tiež.
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #40 kedy: 20. November , 2008, 22:04:09 »

Asi si to nepochopil. Je veľký rozdiel napísať - ich hudba sa mi nepáči, mne pripadá nudná..,   a na druhej strane rozprávať o tom ako o všeobecnom fakte.

Mozno mas pravdu skoda ze to tak zle vyznelo teda asi ze som to tak zle napisal .......pretoze som velky fanda tejto hudby Deep Purple patri medzi moje naj aj Doors Hendrix Clapton Iommi Pink Floyd Joplin a stary bluesmani...takze myslim ze chapem tuto hudbu a cenim si ju  .....slo asi len o to ze DP ak si vsimnes teda to moj nazor ma na to aka to je supa pomerne kopu nevyraznych songov a tie solo mi pridu take pozrite co dokazem ale inak ich mam strasne rad .....ale myslim ze mas pravdu mozno som to zle napisal......ale stojim za tym ze to nema s mojou hrou na gitaru nic spolocne hram si dva roky tak sa v podstate teraz ucim prve tazsie solo teda no tazsie pre mna ...tak asi tak  
Dik
Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #41 kedy: 20. November , 2008, 22:22:03 »

Preboha len sa neomluvaj za svoj názor . To že sa ti ích hudba zdá nudná to píšeš až teraz tvoje povodné vyjadrenia boli trošku iné, a silne neobjektívne. tak to proste zmažeme a toho pana tiež. Nepochopil som tú oponu myslíš že bola pre nás nejakou barierou ktorá zastierala kvalitu .Naopak každá novinka ktorú sme pracne pozhánali prešla tisickami odposluchov a možeš si byť istý že ju máme napočúvanu dodnes perfektne. Práve preto že bol problem dostať sa k dobrej muzike tak sme si ju asi viac vážili.Neporovnávali sme tak často kto je lepší,každý mal rád niekoho iného viac alebo menej ho počúval,skôr sa to delilo podla žanru hudby, no a hardrock bol novinkou.Tažko povedať či bol lepší ako to čo bolo pred ním,ale určite nebol horší ako to čo ho neskôr nahradilo.
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #42 kedy: 20. November , 2008, 22:29:33 »

Preboha len sa neomluvaj za svoj názor . To že sa ti ích hudba zdá nudná to píšeš až teraz tvoje povodné vyjadrenia boli trošku iné, a silne neobjektívne. tak to proste zmažeme a toho pana tiež. Nepochopil som tú oponu myslíš že bola pre nás nejakou barierou ktorá zastierala kvalitu .Naopak každá novinka ktorú sme pracne pozhánali prešla tisickami odposluchov a možeš si byť istý že ju máme napočúvanu dodnes perfektne. Práve preto že bol problem dostať sa k dobrej muzike tak sme si ju asi viac vážili.Neporovnávali sme tak často kto je lepší,každý mal rád niekoho iného viac alebo menej ho počúval,skôr sa to delilo podla žanru hudby, no a hardrock bol novinkou.Tažko povedať či bol lepší ako to čo bolo pred ním,ale určite nebol horší ako to čo ho neskôr nahradilo.

Ja osobne pocuvam vsetko az po Nirvanu tu uz ani nie ale myslim to obdobim teda vlastne po nejaky 82 rok s jedinou vinimkou Slasha......som zatazeny pre staru hudbu mam 22 rokov takze som na nej nevyrastal teda vlastne hej cele detsvo ju moj otec pocuval neskor som zacal hrat na gitae a zacinam si teraz uvedomovat rozdieli Najradsej mam Zeppelin jednoznacne preto sa snazinm sa aj ich ucit hrat na tuto hudbu nedam dopustit ...s oponou som to myslel tak ze sa toho sem asi moc nedostalo....alebo ked tak vo velmi zlej kvalite.....to ze DP mi pridu nevyrazny zacinam vnimat az teraz pretoze tak nejak inak sa zacinam pozerat na ich hru......inak ich mal velmi rad neospravedlnujem sa len to co som chcel povedat asi vyznelo celkom inac preto som sa to snazil vysvetlit......
« Posledná zmena: 20. November , 2008, 22:54:02 od Pagey » Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #43 kedy: 21. November , 2008, 01:04:23 »

 Zeppelin je super ,ale ten je vinej rubrike tu mame Blackmora a ten si zasluži našu pozornosť,aj ked hrať s ním asi nebolo ľahké. Aj tak je to zvlaštny prerod z hardoveho gitaristu na to čo robí teraz.Myslím Blackmores night. Ja osobne mám radšej tú jeho tvrdšiu stránku.
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #44 kedy: 24. Február , 2009, 14:47:40 »

Aj nepriek vsetkym nazorom, ktore sa tu ocitli, Blackmore ostava navzdy legendou. Ich skladby vobec nie su jednoduche a uz vobec nie opocuvatelne. Jasne Smoke on the water, notoricky znama skladba, tu asi spomenie kazdy. Ale co takto ine skladby pochadzajuce z roznych obdobi kapely. Nadcasova Child in time...uplne skvele skladby ako Speed king, Demon's eye, Highway star, Pictures of home, Lady double dealer, Burn...a takto by som mohol menovat dalsie kvantum, podla mna dost vyraznych skladieb....
Led Zeppelin je kapitola sama o sebe. Uznavam Pagea ako autoritu, ale mna neoslovil...moj nazor...
Staci si vypocut album Perfect strangers a kazdy pochopi genialnost Blackmorovej gitary....ak nie je prilis zaslepeny niekym inym...
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.122 sekund, 22 otázok.