Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
03. Jún , 2024, 13:32:10
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Windows 7  (Prečítané 71141 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #195 kedy: 27. Máj , 2009, 12:22:58 »

windows je vyborny na aplikacie ako napr. uctovnictvo
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #196 kedy: 27. Máj , 2009, 12:23:42 »

ide to dobre aj zvuk na tom beha v poho.. treba kde tu ofajce s compatibility modom.. ale v poho..... akurat uz so mal 3 BSOD hehe

BSOD su tak na 90% sposobene nahovno napisanymi tretostrannymi drivermi.

DLL hell je snad uz dlho vyriesene pomocou side by side DLL. Ci sa mylim?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #197 kedy: 03. Jún , 2009, 13:17:48 »

RTM bude koncom jula, dostupnost v obchodoch 22.10.
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #198 kedy: 06. Jún , 2009, 00:46:52 »

windows je vyborny na aplikacie ako napr. uctovnictvo

poctivo ukradnuté a okresané XP je dobré na všetko.  Na zdravie!  mac je len drahý a pekne vyzerá a linux je na kancelársku robotu a programovanie.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #199 kedy: 06. Jún , 2009, 07:46:51 »

poctivo ukradnuté a okresané XP je dobré na všetko.  Na zdravie!  mac je len drahý a pekne vyzerá a linux je na kancelársku robotu a programovanie.

tak ked je to poctivo ukradnute tak nezostava nic len to chvalit za tu cenu  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #200 kedy: 06. Jún , 2009, 11:04:22 »

poctivo ukradnuté a okresané XP je dobré na všetko.  Na zdravie!  mac je len drahý a pekne vyzerá a linux je na kancelársku robotu a programovanie.


jo, nastastie o takychto odbornikov nudza nie je  ha ha ha
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #201 kedy: 09. Jún , 2009, 21:44:18 »

tak ked je to poctivo ukradnute tak nezostava nic len to chvalit za tu cenu  Na zdravie!

presne, plne kompatibilný freeware  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #202 kedy: 24. Jún , 2009, 13:28:30 »

Windows 7 a Windows server 2008 R2 pojde do vyroby uz 13.7.

http://bink.nu/news/windows-7-windows-server-2008-rtm-set-for-july-13th.aspx
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #203 kedy: 24. Jún , 2009, 13:46:09 »

Windows 7 a Windows server 2008 R2 pojde do vyroby uz 13.7.

http://bink.nu/news/windows-7-windows-server-2008-rtm-set-for-july-13th.aspx
Semish, nevies mi zohnat studentsku verziu XPcok?
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #204 kedy: 24. Jún , 2009, 13:52:02 »

Semish, nevies mi zohnat studentsku verziu XPcok?

Studentska verzia existuje len pre Office 2007 (na domace pouzitie a pre studentov).

Win XP sa da v obchode kupit len retail (krabica), alebo OEM (licencia je viazana na pocitac na ktorom to je nainstalovane a je neprenosna).
Potom sa to da kupit uz len v multilicencnych programoch (myslim ze od 5 kusov a viac), tam pre je nejaka specialna cena pre skoly (academic).
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #205 kedy: 24. Jún , 2009, 14:19:44 »

Studentska verzia existuje len pre Office 2007 (na domace pouzitie a pre studentov).

Win XP sa da v obchode kupit len retail (krabica), alebo OEM (licencia je viazana na pocitac na ktorom to je nainstalovane a je neprenosna).
Potom sa to da kupit uz len v multilicencnych programoch (myslim ze od 5 kusov a viac), tam pre je nejaka specialna cena pre skoly (academic).
tak potom tu academic version ak je zadara.  Som frajer a ak nieje, tak by si mohol pozicat nejaku gitaru ked uz nechodis a neozyvas sa.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #206 kedy: 24. Jún , 2009, 14:28:00 »

tak potom tu academic version ak je zadara.  Som frajer a ak nieje, tak by si mohol pozicat nejaku gitaru ked uz nechodis a neozyvas sa.

Neboj, ozvem sa a nieco vymyslime :). Academic nie je zadara a ani si to koncovy zakaznik nemoze kupit. Najlacnejsie sa da kupit Win XP home OEM za nejakych 78 Euro ci kolko.
Aku gitaru by si si chcel pozicat? Ved ja uz nic nemam, vsetko je niekde prec :).
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #207 kedy: 24. Jún , 2009, 14:37:14 »

Tak teda budem stale na win 3.11.. a co sa tyka gitary, tak ani neviem. chcel som len vediet ci naozaj plati to co mas napisane v popiske  :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #208 kedy: 24. Jún , 2009, 14:42:20 »

Tak teda budem stale na win 3.11.. a co sa tyka gitary, tak ani neviem. chcel som len vediet ci naozaj plati to co mas napisane v popiske  :)

:), serioznym ludom ktori davaju pozor na veci rad poziciam cokolvek. Nasraty som na to ze som pozical v podstate novu gitaru a vratila sa omlatena (dalsie dve sa vratili s pokazenymi potenciometrami). Chapem ze gitara ma byt od pouzivania omlatena, ale radsej by som si ju omlatil sam.

K tym Windowsom, kludne si stiahni Win7 RC, je to normalne funkcny OS napriek tomu ze to este nie je finalna verzia (a je to zadarmo).
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #209 kedy: 24. Jún , 2009, 14:46:58 »

:), serioznym ludom ktori davaju pozor na veci rad poziciam cokolvek. Nasraty som na to ze som pozical v podstate novu gitaru a vratila sa omlatena (dalsie dve sa vratili s pokazenymi potenciometrami). Chapem ze gitara ma byt od pouzivania omlatena, ale radsej by som si ju omlatil sam.

Pokial ide o cennu gitaru, tak za to by som vrazdil. Ja preto poziciavam len lacne a tie na ktorych mi nejako zvlast nezalezi.
« Posledná zmena: 24. Jún , 2009, 14:47:24 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 23 otázok.