Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 06:42:49
Strán: 1 ... 20 21 [22] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Windows 7  (Prečítané 70187 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #315 kedy: 23. December , 2012, 18:15:46 »

ak pouzivas ASIO4all, tak ten nevie pracovat s viacerymi zdrojmi audia naraz
Zaznamenané
harvi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 174


« Odpoveď #316 kedy: 23. December , 2012, 20:52:05 »

ano, taham to cez ASIO4all - na starom XP-ecko to slapalo bez chyby tak som stiahol aktualnu verziu aj ne Win7. Okay, ked ASIO4all nie, vies mi odporucit nieco ine, co by mohlo pomoct ?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #317 kedy: 23. December , 2012, 21:03:54 »

ano, taham to cez ASIO4all - na starom XP-ecko to slapalo bez chyby tak som stiahol aktualnu verziu aj ne Win7. Okay, ked ASIO4all nie, vies mi odporucit nieco ine, co by mohlo pomoct ?
netusim. viem ti vsak povedat, z toho co mam odskusane, ze zvukovky a drivre k nim od line6, native instruments to vedia, alesis a zoom to nevedeli. zalezi od vyrobcu, urcite je ich viacej takych, ktori vedia fungovat s viacerymi zdrojmi audia, ale neviem ti povedat, ze co by mohlo fungovat na tvoju onboard zvukovku. popravde som na win7 asio driver na onboard zvukovku velmi neriesil.
Zaznamenané
harvi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 174


« Odpoveď #318 kedy: 23. December , 2012, 21:15:21 »

netusim. viem ti vsak povedat, z toho co mam odskusane, ze zvukovky a drivre k nim od line6, native instruments to vedia, alesis a zoom to nevedeli. zalezi od vyrobcu, urcite je ich viacej takych, ktori vedia fungovat s viacerymi zdrojmi audia, ale neviem ti povedat, ze co by mohlo fungovat na tvoju onboard zvukovku. popravde som na win7 asio driver na onboard zvukovku velmi neriesil.
skor mi to pride, ze cely problem vznika v najakej anomalii so strany Win7 - na Xp-ecku nebola onboard zvukovka ziadny problem.  v Nebolo to sice ziadne terno ale povedzme, ze to +/- islo. Pozeral som aj tucty roznych for a vsetci co pouzivaju Win7 v kombinacii s ASIO, VTS plug-ins tak kydaju na Win7, ze to robi sarapatu. Skusim poriesit nejaku externu zvukovku a snad to pomoze..... No hanbím sa.. No hanbím sa..
anyway, dik za reakciu !
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #319 kedy: 23. December , 2012, 22:37:06 »

tak potom asio4all pre win7 to nepodporuje, hlavne si over, ci ovladace pre tebou vybratu zvukovku danu vec splnaju  Žmurk
Zaznamenané
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #320 kedy: 24. December , 2012, 10:44:43 »

skor mi to pride, ze cely problem vznika v najakej anomalii so strany Win7 - na Xp-ecku nebola onboard zvukovka ziadny problem.  v Nebolo to sice ziadne terno ale povedzme, ze to +/- islo. Pozeral som aj tucty roznych for a vsetci co pouzivaju Win7 v kombinacii s ASIO, VTS plug-ins tak kydaju na Win7, ze to robi sarapatu. Skusim poriesit nejaku externu zvukovku a snad to pomoze..... No hanbím sa.. No hanbím sa..
anyway, dik za reakciu !

mam win7, notebook s onboard zvukovkouy a asio4all mi tam ide v pohode... no gitaru zapajam cez tuto srandu
http://www.ebay.co.uk/itm/Guitar-to-USB-Interface-Link-Cable-MAC-PC-Recording-/140882428246?pt=UK_Guitar_Accessories&hash=item20cd3f4156
potom neni s VST nieje ziaden problem...
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #321 kedy: 24. December , 2012, 10:46:26 »

vies pustit nejaky VST host a popritom pustat dalsie audio z prehravaca, youtube alebo pod?
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #322 kedy: 24. December , 2012, 13:37:39 »

harvi: harvi, ak ti ide o to pustiť song v prehrávači a do neho si hrajkať s guitar rigom, ale ti to nejde, tak jednoducho si hoď vst plugin guitar rigu do dákeho DAWu (trebars reaper), potom si ho tam pustíš a zároveň si tam hodíš tú songu a ideš...

Ako 4oči hovorí, niektoré zvukovky to proste nevedia a môžeš sa aj na hlavu postaviť  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. December , 2012, 13:38:39 od pelko » Zaznamenané
harvi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 174


« Odpoveď #323 kedy: 25. December , 2012, 21:25:09 »

harvi: harvi, ak ti ide o to pustiť song v prehrávači a do neho si hrajkať s guitar rigom, ale ti to nejde, tak jednoducho si hoď vst plugin guitar rigu do dákeho DAWu (trebars reaper), potom si ho tam pustíš a zároveň si tam hodíš tú songu a ideš...

Ako 4oči hovorí, niektoré zvukovky to proste nevedia a môžeš sa aj na hlavu postaviť  Na zdravie!

v podstate mi ide o to aby to fungovalo jedno aj druhe. Napr hrajkam sa v Git.Rigu s nejakou vecou a chcem si rychlo pozriet nejaky tab v Guitar Pro alebo nieco na YouTube - nemozna vec, musim a rozhodnut ci jedno alebo druhe. Spolu to proste nefunguje.
Dnes som nahodne natrafil na nejaku zaujimavu tapping lesson na youtube - samozrejme hrat tapping na sucho bez zapojenej gitary poriadny bullshit takze som mal z toho nakoniec prd. lebo som nevedel v realnom case nieco pocuvat a do toho si hrajkat.
Musim zrejme zainvestovat do externej zvukovky - nie je inec pomoci.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #324 kedy: 25. December , 2012, 23:19:52 »

samozrejme hrat tapping na sucho bez zapojenej gitary poriadny bullshit
preco? nasucho sa viac namakas aby ti to znelo, tak ako ma, co je len vyhoda potom na skresleni Žmurk co sice nie je liek na tvoj problem, ale az taky bullshit to nie je
Zaznamenané
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #325 kedy: 30. December , 2012, 18:54:44 »

vies pustit nejaky VST host a popritom pustat dalsie audio z prehravaca, youtube alebo pod?

neviem ci si reagoval na mna, ak hej, tak odpoved je ano, dokazem.
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
Strán: 1 ... 20 21 [22] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 22 otázok.