Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 09:34:02
Strán: 1 ... 14 15 [16] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: hardrockovy aparat za padika  (Prečítané 36866 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #225 kedy: 30. Máj , 2010, 09:26:24 »

uz sa mi scitali dni osameleho hrania doma v obyvacke..a tak mi prestava sluzit moj(pozicany) behringer a obzeram sa po niecom novom...hladam aparat na hard rock s amreckym zvukom(iked o tom sa da uvazovat).idealne by to mal byt trojkanal cize cisty polostava a stava.mohol by byt univerzalny.vklude by som bral aj z druhej ruky

moj rozpocet je cca 50 papierov.
za tuto cenu by som chcel hlavu aj bednu(nie kombo)...
vopred dakujem za rady(ak je nejaky aparat ktory napr nevyhovuje mojim poziadavkam..ale je aj cez to fakt dobry..tak sem snim) :)


možná docela stará informace já se k aprátu dostal až ted tak moje posttřehy o aparátu o kterém si myslím žeby ti měl vyhovovat
Laney VH 100

použil jsem svá slova z jiné diskuze nechtělo se mi to psát dvakrát:

tak konečně jsem slyšel Laney VH100
hrála na to jedna Bluesová kapela jméno není důležité.... je teda fakt že záběr kapeli byl od Crem po Kalandru přes Mišíka zpět přes Slade a Crem zpět k jižanským kapelám  tedy nic náročného pro lampáč, ale lidé skvělé , zvuk starých nahrávek tam byl velmi přítomen, mělo to štávu a přitom zkreslení bylo velmi slaboučké  ale odpovídající době po velmi dlouhý době jsem slyšel kapelu kapelu která na moderní aparát hrála pecky znějící jak z ze starý desky

tudíš Laney VH 100 mě mile překvapil v zákulisí jsem ho na tu samou kytaru ještě zkusil na modernější zkreslení neb jsem taky zjistil že kolega používá jen první kanál ve dvou modech, a myslím že naprostá pohoda, asi bych na tento apec nehrál HC nebo NUmetal ale pro všechno ostatní si myslím že se vyrovná marshall JVM 410 tak že univerzálnost skvělá zvuk dobrej

abych pravdu řekl začal jsem přemýšlet zda jeden ze svých moderních aparátů nevyměním zrovna za tuto palici... možná až začnu hrát někde kde se to bude třeba :) jednu alternativu už mám
cus
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
Strán: 1 ... 14 15 [16] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.118 sekund, 22 otázok.