Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 07:06:55
Strán: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MANDRAGORA na Emergenze  (Prečítané 43545 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 25. November , 2008, 18:52:39 »

TBOB tam hra tiez.... Ja som čert..
a ano tie pravidla su uplne nahovno....ale tie peniaze by sme prepili za jedne vecer takze srat na to.... Bavím sa skvele
no vyyyyborne, takze sa tesim, ze sa vidiiime  Bavím sa skvele
taaaakkze indianko polemyka o tvojej ucasti je vyriesena  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 25. November , 2008, 18:53:42 »

hmm ako je mozne ze o tejto sutazi pocujem prvykrat? uz sa to tu niekde rozoberalo? pamatam si naposledy blast beat akurat tak.. Jedna sa o nieco obdobne? (ak mi teraz niekto posle siahodlhy link na nejaky hl. stranku emergenzy, tak dakujem, ale neprosim, lebo ako to uz u nas chodi, vacsiou veci dopadnu uplne inak.. len tak btw. co je s vitazmi blast beatu?) co od toho ocakavate vy ako ucinkujuci?
Zaznamenané

siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #17 kedy: 25. November , 2008, 18:55:47 »

hehe bude haluz....musime prist ale neskoro aby sme vydrzali tirezvi  Bavím sa skvele

kaolko: http://www.emergenza.net/document/book/5step.asp
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 25. November , 2008, 18:59:21 »

hehe bude haluz....musime prist ale neskoro aby sme vydrzali tirezvi  Bavím sa skvele

kaolko: http://www.emergenza.net/document/book/5step.asp

siilas.. fail..
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #19 kedy: 25. November , 2008, 19:02:52 »

Nekomentujem ci sa mi ten system sutaze paci alebo nie, my sme sa napriklad rozhodli ze sa tam ani neprihlasime, napriek tomu ze nas priamo oslovili :).



A semish ma pravdu, je to tak ako to povedal a z niektorych pravidel v sutaziach na slovensku mi je az zle, tak sa vobec necudujem, ze chalani  seru  na sutaze:)

a co konkretne sa vam nepaci na takych sutaziach? :)
« Posledná zmena: 25. November , 2008, 19:06:02 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 25. November , 2008, 19:05:30 »

a co konkretne sa ti nepaci? :)
nehaj tak, portal ma byt reklamnym partnerom, tak asi by nebolo ok, keby tu semish rozvadzal co sa mu neluubi Žmurk
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 25. November , 2008, 19:10:06 »

a co konkretne sa ti nepaci? :)

Jedina vec, to ze je kapela viac menej povinna predavat listky a nahanat divakov. Ostatne je fajn, dobry napad, zacinajuce kapely maju sancu sa zviditelnit.
Nam napriklad na sutazi spravili toto, sme kapela z BA, takze samozrejme nas poslali na koncert uplne inde (toto je v poriadku), nedoniesli sme tam ziadnych svojich fanusikov a nepredali sme ziadny listok (prisli nam postou a bez nejakeho vysvetlenia a nikto nam nic nepovedal). Ked sa nas pri prichode spytali ze kolko sme predali listkov (=kolko penazi sme im priniesli) a my na to ze nic, tak hned zacali reci typu "jaaaaj, velke hviezdy z Blavy a nikoho si nepriniesli, tak to je dobry trapas" a tak podobne, normalne sme chvilu uvazovali ze sa ani nevybalime a ideme rovno domov. Ale vraj tam na nas par ludi prislo, tak sme normalne odohrali koncert s tym ze rovno po koncerte balime a padame domov. Potom nas presvedcili nech zostaneme na vyhodnotenie ktore dopadlo nasledovne, v hlasovani divakov druhe miesto, v hlasovani poroty tiez druhe miesto, cize celkove umiestnenie treti (postupovali prvy dvaja :) ). Takze ziadnej dalsej sutaze sa nezucastnime, nie je na to dovod, koncert si spravime ked sa nam bude chciet a nepotrebujeme sa s nikym pretekat. Ale este raz zdoraznujem ze je to velmi dobra prilezitost sa zviditelnit pre zacinajuce kapely (a mozno aj nieco vyhrat).

Portal je partnerom a ja osobne to podporim ako budem moct a vediet, aj sa rad zucastnim ako divak, ale nie ako ucinkujuci :).


Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 25. November , 2008, 19:12:28 »

a co konkretne sa vam nepaci na takych sutaziach? :)
Vsetko je to o tom, kto privedie viac fanusikov, cize viac prachov do vreciek organizatorov. Jedina porota su divaci. Az vo vyssicho kolach su nejaky porotcovia.
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #23 kedy: 25. November , 2008, 19:33:38 »

dik, rozumiem.
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 25. November , 2008, 19:38:09 »

dost mi unika zmysel takejto sutaze. ten, kto je schopny nahnat si fanusikov, predsa nepotrebuje sutazit. a ten kto to nedokaze, nevyhra. mal som pocit, ze jedna taka sutaz uz existuje. vola sa "hudobny priemysel" alebo tak nejak a tusim tam tiez vyhrava ten, kto ma najviac fanusikov.

 Popiskujem si
« Posledná zmena: 25. November , 2008, 19:38:52 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 25. November , 2008, 19:40:45 »

Ja tiez prispejem negativnou skusenostou...pred rokom prebiahela sutaz kapiel Blast beat ktora zarucovala vitazom nahrat CD a svetove finale v irsku....je to strasne na dlho story. V skratke: s kapelou sme sa dostali do finale....stym ze 3 kola zabezpecovala moja kapela komplet aparaturu na kazdom kocerte ktory sme absolvovali....Ten amík co ot organizoval nas furt krmil aky sme genialny a ze on nas vidi v prvej trojke vo finale tak som si povedal ze obetujeme nebudeme picovat ze sak za album sa oplati....lenze niektore kapely boli az taky amatery  ze nevedeli co je kombo co hlava co bedna(niektory ani nemali cinely rytmicak a zakladne veci co si kazdy na koncert nosi sam) nedoniesli si niektory aj nic a stalo sa ze tipek sa pichol do mojho aparatu a aby sa lepsie pocul otocil vsetky potenciometre poprava....skoro som ho osobne zbil na podiu Nechajte ma vydýchať a to mam okolo tejto sutaze vela historiek.....dostanem sa ku finale kde sme hrali v PKO a mali sme nechem sa chvalit najvacsiu show vlasteneho osvetlovaca aj publikum asi 250 ludi ktore sa po koncerte ulpe stratilo tak ze ostatne kapely nemali pre koho hrat....vysledok...postupili Emo metal, Indie a zas indie-rock a my nic zevraj sme prestrelii casomieru o 5 minut (kazda apela mala totiz iba 20 minut na prevedenie)
« Posledná zmena: 25. November , 2008, 19:42:38 od omen » Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 25. November , 2008, 19:52:09 »

nemoze zas kamorthon vsetko vyhrat, matko  Bavím sa skvele a pravidla blastbeatu bohuzial neboli vobec transparentne, ak vobec nejake boli, takze sa nemozes moc stazovat, ze ste MALI vyhrat. i ked tiez ma prekvapilo, ze ste neboli ani v prvej trojke. a EMO metal zas vobec nebol taky zly, to len ti indiani.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #27 kedy: 25. November , 2008, 20:21:36 »

mne to bolo vysvetlene tak, ze podmienkou bolo zahrat tusim 3 songy a zmestit sa do 20 minut. celkom chapem ze kedze ste to nedokazali splnit nemohli ste vyhrat. uplne transparentne. druha vec je to ze ste boli vyborni a jasni kandidati na vitaza. v pripade ze budem verit tomu ako mi to bolo vysvetlene samotnym organizatorom musim mu dat za pravdu. hoci nerad. ndesny svet je o biznise. kapela hra, oraganizator na ktoreho akcii hrate urcuje pravidla.

inak respekt v predvedenej sou aj vlastnemu osvetlovacovi a aj tomu ze viete co je hlava a co bedna. bolo to velmi vidno.
« Posledná zmena: 25. November , 2008, 20:22:23 od Locksmith » Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 25. November , 2008, 20:38:44 »

dikes locksmith,Iggy Zdravíčko. Ako The paranoid berem  boli sme sni mi na miniturne to co robia robia dobre fakt ani by som si nedovolil povedat ze vyhrame ale cakal som to 2 3 miesto dost nas to zlomilo vtedy vrazili sme koli tomu do aparatury zabili sme takmer rok iba nacvicovani setlistu....Ale co je najvacsie spinavstvo ze v semifinale sme hrali skoro to iste a postupili sme s 1. miesta..takze zrazu to vadilo a postupili ti uboziaci co tam zapasili s 3 akordamy?..este asi potrebovali bicie do finale...no nic ja iba v dobrom volali nas do Emergenzy ale ked si na to spomeniem chytam sialenizmus....drzim mandragore palce...urcite pridem stano mi slubil listok so zlavou:)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #29 kedy: 25. November , 2008, 20:41:56 »

inak co sa mandragory a swordyho tyka, chcem tam byt v pocte dva kusy Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.