Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 17:49:14
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MANDRAGORA na Emergenze  (Prečítané 43548 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #255 kedy: 05. December , 2008, 15:33:07 »

2Demolator: No neviem, ci nebudete na fore zachvilu Bag Of Bans. Inak co hovoris na Black Stone Cherry? Normalne mate v USA konkurenciu  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #256 kedy: 05. December , 2008, 15:34:39 »

Tak nejak a ver tomu ze ludi co maju radi rozbitu spinavu muziku je velmi vela....
tak zase bacha...myslim, ze si pleties pojmy s dojmami. rozbita kapela a spina v muzike su podla mna dve rozdielne veci  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #257 kedy: 05. December , 2008, 15:44:43 »

2Demolator: No neviem, ci nebudete na fore zachvilu Bag Of Bans. Inak co hovoris na Black Stone Cherry? Normalne mate v USA konkurenciu  Na zdravie!

urcite nemam pocit, ze by dnes nejako zasluhoval niekto z BoB ban. ak mam byt uprimny skor ja by som mal byt zabanovany za sposob akym som svoj prvotny vyrok podal, pretoze niekto to moze brat ako provokaciu. 
Zaznamenané

Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #258 kedy: 05. December , 2008, 15:46:07 »

ak mam byt uprimny skor ja by som mal byt zabanovany za sposob akym som svoj prvotny vyrok podal, pretoze niekto to moze brat ako provokaciu. 
NIE, toto je provokácia na tvoj BAN. Bavím sa skvele Ja som čert.. To co bolo? červená-von
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #259 kedy: 05. December , 2008, 15:46:27 »

NIE, toto je provokácia na tvoj BAN. Bavím sa skvele Ja som čert.. To co bolo? červená-von

nerozumiem nevadi :)
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #260 kedy: 05. December , 2008, 15:59:54 »

urcite nemam pocit, ze by dnes nejako zasluhoval niekto z BoB ban. ak mam byt uprimny skor ja by som mal byt zabanovany za sposob akym som svoj prvotny vyrok podal, pretoze niekto to moze brat ako provokaciu. 
ak dostanes ban tak to potom mozem aj ja dostat
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #261 kedy: 05. December , 2008, 16:06:14 »

nuz tak som zvedavy dnes jak zahraju BOB v silnej konkurencii, idem tam vyhradne koli ATP ale po precitani tohoto si ich s radostou pozrem teda Bavím sa skvele to bude zaujmave porovnanie lebo basak tibor z ATP hrava jazz fakt na urovni a gitarista tomas jeho brat a moj tutor v jednej osobe bol vadimov ziak,fundovany to muzikanti to bude heavik jou Som za vodou kámo Cmuk chlapci
« Posledná zmena: 05. December , 2008, 16:09:38 od hangar_18 » Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #262 kedy: 05. December , 2008, 20:10:28 »

mandragore gratulujem, som rad ze ste zase hrali a dufam ze aj vela budete...
musim trosku sa zamysliet nad tym systemom - komu dvihne ruku najviac ludi, postupi, cize realne kto tam bude mat najviac ludi, z coho vacsina castokrat byvaju kamarati, ktori ani nevedia nazov pesnicky alebo celkovo ze by to poznali ze "ano tato je popici som rad ze ju hraju" proste taketo hlasovanie sa da dost zneuzivat
som rad ze to nie je pripad mandragory ktora by podla mna urcite nemala problem byt top aj keby to tam hodnotila nejaka "porota tazkych expertov"
a ze vas bavi sa furt natahovat s tymi BOB ved ste si uz mohli zvyknut...keby ste nemali pristup typu "picujem picujem vyryvam" mozno by vam zdvihlo aj viac ludi ruky, neni to len o tej hudbe, hudobnik je aj clovekom,chalani z mandragory, ved to su fasa chalani kriste a su o x levelov hudobne nad vami a nemaju ani trt z vasej "mudrlandskosti"...trosku pokory by to chcelo
predpokladam ze sa do mna obuje tato "Trojica", nech sa paci, asi si to ani neprecitam, moc sem nechodim a chcel som len zablahozelat Mandragore a popriat vela zdaru!
« Posledná zmena: 05. December , 2008, 20:11:22 od tailgunner » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #263 kedy: 05. December , 2008, 21:01:17 »

o tie dvihnute ruky nad hlavou tam vobec neslo.. to mala byt len zastierka na to aby to vyzeralo, ze rozhoduju divaci.. neviem si realne predstavit, ze z podia niekto rata pocet ruk v sale velkej asi 8X15 metrov s tym ze mu svieti reflektor do xichtu a neverim, ze som jediny kto sa nad tym pozastavil.. Vysledok bol jasny uz vopred si myslim podla toho kolko ktora kapela dotiahla ludi, cize kolko predal listkov (je dolezite vediet dotiahnut na akciu ludi) a zrejme podla celkoveho posobenia na stagei.. cize by som povedal, ze mandragora vyhrala na plnej ciare, pretoze splnala vsetky podmienky: dotiahla ludi, zaujala tvorbou a kvalitou prevedenia a zozala applause od publika (predpokladam, kedze som dosiel az po nich)
Zaznamenané

killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #264 kedy: 05. December , 2008, 22:09:21 »

ja si beriem dva swordy
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #265 kedy: 06. December , 2008, 00:23:47 »

ja si beriem dva swordy
no tak teraz nerozumiem celkom co myslis , ze si beres dva Žmurk
tailgunner diiik Žmurk
Ja takisto vravim, ze je to dost blbost hlasovat takto, a tiez sme boli na podobnej sutazi s podobnymi pravidlami v nitre a tiez nejsme megadeth, aby sa ludia trepali sto kilometrov za nami, tak tiez sme nepredali ani jeden listok ... 
Ale tak isto viem o kope ludi, co poznaju nase pesnicky a maju oblubene, ktore sa im pacia, viem o ludoch co si prelozili veci v skole, aby mohli pricestovat do BA skorej a videli nas... a potom co je mozno aj vyhoda, skoro rok sme nehralli v bratislave, co napriklad ostatne kapely hraju v BA kazdu parnu nedelu

Zaznamenané

killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #266 kedy: 06. December , 2008, 09:00:40 »

ja chcem tri swordy  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #267 kedy: 06. December , 2008, 09:25:52 »

odzaciatku som mal celu sutaz v pici?

Hram pre seba,

ja mam vzdy setko v pici

Ďaleko to dotiahneš. Žmurk Zdravíčko Pomoooc!
Gratulujem Swordy. Zdravíčko
« Posledná zmena: 06. December , 2008, 09:41:55 od Rišo » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #268 kedy: 06. December , 2008, 10:45:30 »

no tak teraz nerozumiem celkom co myslis , ze si beres dva Žmurk
Som to pochopil tak, ze asi si berie 2 meče (swordy). Neviem asi to malo byt vtipne. Aj s tym humorom to ide nejak dolu vodou.
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #269 kedy: 06. December , 2008, 13:08:48 »

o tie dvihnute ruky nad hlavou tam vobec neslo.. to mala byt len zastierka na to aby to vyzeralo, ze rozhoduju divaci.. neviem si realne predstavit, ze z podia niekto rata pocet ruk v sale velkej asi 8X15 metrov s tym ze mu svieti reflektor do xichtu a neverim, ze som jediny kto sa nad tym pozastavil.. Vysledok bol jasny uz vopred si myslim podla toho kolko ktora kapela dotiahla ludi, cize kolko predal listkov (je dolezite vediet dotiahnut na akciu ludi) a zrejme podla celkoveho posobenia na stagei.. cize by som povedal, ze mandragora vyhrala na plnej ciare, pretoze splnala vsetky podmienky: dotiahla ludi, zaujala tvorbou a kvalitou prevedenia a zozala applause od publika (predpokladam, kedze som dosiel az po nich)

veru tiez neviem ci to bolo len o tych zdvihnutych rukach, kedze si fakt neviem predstavit ze niekto z podia dokaze presne spocitat ruky v takych podmienkach..ale nemyslim ani ze by to vopred rozhodli predane listky, kedze postupili aj kapely co ich moc nepredali...inak neviete, to finale ci co to je vo februari bude rovnako hodnotene - dvihanim ruk?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.472 sekund, 22 otázok.