Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 16:12:17
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mr. zakk - moj MINI pedalboard  (Prečítané 5788 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« kedy: 26. November , 2008, 20:53:08 »

Takze tu su fotky mojho skromneho pedalboardu. Viem ze to nie je bohvieco ale myslite na to ze som len student. Takze mam tam staru klasiku CB 95, dalej tam mam E.H. big metal muff with top boost ktory pouzivam ako booster.Ten cudne fijalový efekt pouzivam ako booster s velmi slabým skreslením.Neviem co je to za znacku ale zvukovo sa mi dost paci aj ked je uz stary a par krat som ho uz musel opravovat. Ten multak by som tam najradsej nemal lebo je to riadna pic**** ale zatial kedze nemam poriadny aparat mi dost doraba zvuk.  Ten mam iba ako EQ a pouzivam ho ako chorus a este ako prepinac volume pri solach( na dvoch kanaloch mam nastavený ten istý zvuk ibaze jeden je hlasnejsie)


* PA030973.JPG (122.35 KB, 1024x768 - prehliadnuté 462 krát.)

* PA030974.JPG (88.64 KB, 768x1024 - prehliadnuté 468 krát.)

* PA030975.JPG (136.25 KB, 1024x768 - prehliadnuté 471 krát.)

* PA030981.JPG (105.12 KB, 1024x768 - prehliadnuté 455 krát.)
« Posledná zmena: 27. November , 2008, 01:45:35 od Pitu » Zaznamenané

Groove...
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #1 kedy: 26. November , 2008, 20:59:24 »

neni pedalboard nahodou krabicky primontovane na fosne? Bavím sa skvele

inak to RP mam aj ja a z toho retazca by som ho na tvojom mieste vypustil Bavím sa skvele Na zdravie!


sorry tak to hodim na nejaku preglejku a pofotim este raz Beeee Zdravíčko
a ten RP ma nahodou aj svetlu stranku... ladicku ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Groove...
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #2 kedy: 26. November , 2008, 21:04:14 »

ten multak by mohol fakt dpc...do akeho aparatu s tym hras? Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 26. November , 2008, 21:09:02 »

casom bude aj ine.. neboj.. jedine co ma zaraza je, ze mas 3 kreslitka prakticky.. big muff, tamto ruzove a este aj RPcko.. mam RP200A (inak keby ste niekto chceli tak darujem za 1500sk..rozmyslal som ze ho darujem niekomu na vianoce, kto by ho vyuzil a potesil sa mu, ale taky clovek na svete neexistuje) , pouzil som ho 4krat, odvtedy mi tam vedne niekde doma v policke :D
« Posledná zmena: 26. November , 2008, 21:09:40 od kaolko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 26. November , 2008, 21:11:42 »


a ten RP ma nahodou aj svetlu stranku... ladicku ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
a modulačne a priestorove efekty /sice "sterilne"/ ale daju sa použit. Na zdravie!
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #5 kedy: 26. November , 2008, 21:13:10 »

casom bude aj ine.. neboj.. jedine co ma zaraza je, ze mas 3 kreslitka prakticky.. big muff, tamto ruzove a este aj RPcko.. mam RP200A (inak keby ste niekto chceli tak darujem za 1500sk..rozmyslal som ze ho darujem niekomu na vianoce, kto by ho vyuzil a potesil sa mu, ale taky clovek na svete neexistuje) , pouzil som ho 4krat, odvtedy mi tam vedne niekde doma v policke :D
tak to iste sa mne stalo so Zoom 505II, asi to darujem kamaratkinemu brachovi co chce zacat hrat na elktriku, a po case to jebne do kontajnera, ale na chvilu mu to snad posluzi aspon trosku
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #6 kedy: 26. November , 2008, 21:14:04 »

ten multak by mohol fakt dpc...do akeho aparatu s tym hras? Zdravíčko
hravam s tym cez epiphone 50w tranz. kombo co nie je bohvieco.
casom bude aj ine.. neboj.. jedine co ma zaraza je, ze mas 3 kreslitka prakticky.. big muff, tamto ruzove a este aj RPcko.. mam RP200A (inak keby ste niekto chceli tak darujem za 1500sk..rozmyslal som ze ho darujem niekomu na vianoce, kto by ho vyuzil a potesil sa mu, ale taky clovek na svete neexistuje) , pouzil som ho 4krat, odvtedy mi tam vedne niekde doma v policke :D

 a ten multak nepouzivam na skreslovanie, vyuzivam tam len jeden cisty zvuk.
Zaznamenané

Groove...
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #7 kedy: 26. November , 2008, 21:17:27 »

hravam s tym cez epiphone 50w tranz. kombo co nie je bohvieco.
 a ten multak nepouzivam na skreslovanie, vyuzivam tam len jeden cisty zvuk.
nehral som na to kombo ani som ho nikdy nepocul
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #8 kedy: 26. November , 2008, 21:19:15 »

nehral som na to kombo ani som ho nikdy nepocul
JE TO SLABOTA... SAK JE TO TRANZISTOR.
Zaznamenané

Groove...
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #9 kedy: 26. November , 2008, 21:19:48 »

JE TO SLABOTA... SAK JE TO TRANZISTOR.
tiez neni tranzistor ako tranzistor...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #10 kedy: 26. November , 2008, 21:22:25 »

akoze toto si neodpustim...ked si kupis externu ladicku tak pochopis.toto neladi!!! iba priblizne,aj to potom musim uchom doladovat...teraz sme hrali koncert a gitarista sa ladil podla svojej v multaku zoom 505 a musel som mu dat svoju lebo sme vobec neladili Bleee
a skreslenia su z neho nepouzitelne.maximalne reverbs nejake tremolo,chorus a teda ten bubenik,ale je to len na cvicenie do sluchatiek.inak nepouzitelne Bavím sa skvele Na zdravie!
jak neni su pouzitelne? tam mas mesu jak svina, pivicko a marshall jak delo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele inak ta ladicka neni teda bohvieco na tom, ale na domace brnkanie sam ti v pohode posluzi aj henta...a to ze ste vy dvaja neladili spolu nemusi byt hned chyba ladicky  Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
udry
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 26. November , 2008, 21:23:41 »

hravam s tym cez epiphone 50w tranz. kombo co nie je bohvieco.
 a ten multak nepouzivam na skreslovanie, vyuzivam tam len jeden cisty zvuk.
Šak si vypni sekciu comp,pream....  a nechaj si zapnute len modulacie,delay,reverb a možeš použivat aj za skreslovacimi krabičkami. / ja som kedysi davno z RP 80 použival len delay-nastavil som tam ccr. 10  presetov delay-ov a bolo./
Zaznamenané
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #12 kedy: 26. November , 2008, 21:26:47 »

jak neni su pouzitelne? tam mas mesu jak svina, pivicko a marshall jak delo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele inak ta ladicka neni teda bohvieco na tom, ale na domace brnkanie sam ti v pohode posluzi aj henta...a to ze ste vy dvaja neladili spolu nemusi byt hned chyba ladicky  Popiskujem si
tak je to mozne ale mne sa to zatial este nestalo. Druhy gitarista ma klasicku ladicku(nie pedal) a ja sa ladim vzdy len cez rp a ladime. mozno nie je az tak presna ale pochybujem, ze by to bolo az take hrozne, ze by si to az tak brutalne pocul
Zaznamenané

Groove...
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #13 kedy: 26. November , 2008, 21:28:33 »

tak je to mozne ale mne sa to zatial este nestalo. Druhy gitarista ma klasicku ladicku(nie pedal) a ja sa ladim vzdy len cez rp a ladime. mozno nie je az tak presna ale pochybujem, ze by to bolo az take hrozne, ze by si to az tak brutalne pocul

to s tym skreslenim bol vtip Žmurk skor su tam zvuky ako chcel by som hrat ako mesa, chcel by som hrat ako marshall...tak to bolo myslene...a s tou ladickou to neni ziadny zazrak, ale zas tiez sa s tym da v pripade nudze
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #14 kedy: 26. November , 2008, 21:33:09 »

asi taka nudza ze nahadzujem si nove struny tak aby som ich nepretocil na 800Hz Bavím sa skvele tak posluzi RP a potom sluch Bleee Na zdravie!
RP nemam, mam zoom 505II ale dalo sa tak aj tak...som si to overoval na normalnej ladicke, konkretne mam Yamaha YT-250 chromatic tuner
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.