Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
05. Október , 2024, 00:28:06
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: zamena KRKU  (Prečítané 4128 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« kedy: 27. November , 2008, 21:15:12 »

no mam jednu blbu otazocku ale na to je tu toto forum aby som tu nasiel riesenie :)...takze co by sa stalo keby som dal na gitaru hmatnik lepsej kvality dajme tomu na Ibanez hmatnik z ESP...samozrejme ak by bolo rovnake upnutie hmatnika o telo gitary...bolo by mozne nieco taketo urobit???dalo by sa to zladit s telom???...dik za fsetky nazory co poslete uz sa  tesim :D:D:D:D
« Posledná zmena: 27. November , 2008, 22:16:42 od Thrashers » Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1 kedy: 27. November , 2008, 21:23:37 »

milion krat som to robil a ako kedy to musiš vyskušat niekedy,lepšie,inokedy horšie ,alebo to iste,vačšinou to iste Zdravíčko
Zaznamenané

Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #2 kedy: 27. November , 2008, 21:28:35 »

pockaj,treba si ukasnit,hmatnik alebo krk? ?§!.

hmatnik o telo gitary mam na mysli  :)
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #3 kedy: 27. November , 2008, 21:30:05 »

milion krat som to robil a ako kedy to musiš vyskušat niekedy,lepšie,inokedy horšie ,alebo to iste,vačšinou to iste Zdravíčko

 :) :) :)to je pravda...a ked si ho tolko krat menil malo to aj niaky pozityvny vysledok??? :)
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #4 kedy: 27. November , 2008, 21:36:47 »

hmatnik o telo gitary mam na mysli  :)

hmatnik je nieco ine ako krk. ty rozpravas asi o krku, ze ? v kazdom pripade bez toho aby som sa hlbsie zaoberal Tvojim dotazom, riesis blbosti. respektive co konkretne riesis, co skumas, aky cakas vysledok tohto badania ? o akej gitare sa inak bavime ? aku ma menzuru ?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 27. November , 2008, 21:47:59 »

p*čovina  :) co namena akoze kvalitnejsi?

pod tym, co sa snazis rozoberat, mam chapat, ze chces nieco take, ako montovat karoseriu z lamborghini na podvozok zo skody 120?
« Posledná zmena: 27. November , 2008, 21:48:21 od styrioci » Zaznamenané
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #6 kedy: 27. November , 2008, 21:48:28 »

hmatnik je nieco ine ako krk. ty rozpravas asi o krku, ze ? v kazdom pripade bez toho aby som sa hlbsie zaoberal Tvojim dotazom, riesis blbosti. respektive co konkretne riesis, co skumas, aky cakas vysledok tohto badania ? o akej gitare sa inak bavime ? aku ma menzuru ?

ja mam na mysli cely hmatnik aj s krkom...nic len tak ma to zaujma preto ze citam niektore temy a napr.keby sa mi prehol hmatnik do luku a niako by som ho napraval a bol by niekde oslabeny material a by mi tem hmatnik praskol urcite by som rozmyslal ako tam dostanem hmatnik z inej lepsej gitary..a tak skumam ci by to bolo mozne...je tu vela skusenych gitaristov tak chcem vediet nazory na to...lebo podla mna by to asi mozne nebolo ale mozno ze aj hej...tak chcem zistit ze na com som....
 
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #7 kedy: 27. November , 2008, 21:50:11 »

p*čovina  :) co namena akoze kvalitnejsi?

pod tym, co sa snazis rozoberat, mam chapat, ze chces nieco take, ako montovat karoseriu z lamborghini na podvozok zo skody 120?

no nie az tak ale v podstate ano...sice nevem s lamborginy karoseria na skode 120 by vyzerala dost husto  :) :) :)
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #8 kedy: 27. November , 2008, 21:52:58 »

krky sa daju zohnat nahradne.. otazkou je, ci ma zmysel zhanat krk z lepsej gitary a montovat to na nejaky sunt. nie je lepsie uz potom, ak sa nahodou tomu suntu nieco stane, zaobstarat si rovno celu gitaru, a lepsiu, krajsiu, kvalitnejsiu, s peknym logom, nablyskanym lakom a ziarivou farbou?
Zaznamenané
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #9 kedy: 27. November , 2008, 21:58:16 »

kks a ked som sa pytal ci krk alebo hmatnik tak nic...samozrejme ze ked ti sadne ulozenie krku tak si ho vymen za iny.doprdele ja ze odstiepit kmatnik z krku a nalepit z inej gitary Bleee Nechajte ma vydýchať

sry zle som sa vyjadril  :)
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #10 kedy: 27. November , 2008, 22:00:04 »

jedine rozumne riesenie je dat si gitararovi vyrobit namieru krk,podla poziadaviek.si myslim ze za tych 10-15000Sk to ma nejaky ucel ale toto?
no ked mam vycalovat za krk tolko, co stala ta gitara, na ktoru ho chcem potom osadit, tak si rozmyslim, ci sa mi uz neoplati investovat radsej do noveho nastroja, ci uz robeneho alebo seriovku  Zdravíčko
Zaznamenané
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #11 kedy: 27. November , 2008, 22:01:08 »

krky sa daju zohnat nahradne.. otazkou je, ci ma zmysel zhanat krk z lepsej gitary a montovat to na nejaky sunt. nie je lepsie uz potom, ak sa nahodou tomu suntu nieco stane, zaobstarat si rovno celu gitaru, a lepsiu, krajsiu, kvalitnejsiu, s peknym logom, nablyskanym lakom a ziarivou farbou?

tak samozrejme je to najlepsie riesenie ale tak uz z pohladu pohodlnejsieho hrania by som si kupoval nieco kvalitne a to nestoji 10tisic...takze reto sa pytam na ten krk
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #12 kedy: 27. November , 2008, 22:04:03 »

sak to uz je na kazdeho prioritach a uvazeni ale ako riesenie je to duchaplnejsie ako hento co chce(myslim ze to z tej ibanezi nebude nejaka efektna zmena).

ja som Ibanez uviedol ako priklad a ten krk ESP tiez lebo co viem tak na ESPckach sa perfektne hra...
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #13 kedy: 27. November , 2008, 22:14:40 »

:) :) :)to je pravda...a ked si ho tolko krat menil malo to aj niaky pozityvny vysledok??? :)

strata 4roch piv a času Bavím sa skvele Bavím sa skvele ale ako zabava je to dobre,zvlaštne že hlavne dobry krk hral dobre všade,na akekolvek telo a to som dal,jasen,mahagon,jelšu ,ostatne su dobre tak na kurenie,
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #14 kedy: 27. November , 2008, 22:16:44 »

Tharhers - riesis hluposti, ziadny hmatnik nikomu este nepraskol, ani krk, pokial s tym nesvacol o zem.

este raz - krk je to cele a hmatnik je iba to tenke, na com su prazce. cely krk je k telu prisrobovany a za istych okolnosti sa da vymenit. hmatnik je ku krku prilepeny, pripadne tvori s krkom jednomaterialovy celok - si si isty, ze sa pytas na vymenu hmatnika ? to neni o slovickareni, ale o istej urovni diskusie.

aby si mohol vymenit krk na gitare za iny, musi mat ten novy krk okrem rovnakeho sposobu osadenia, uchytenia a hlbky zapustenia este hlavne taku istu menzuru, ako stary krk. co je menzura si najdi cez google.
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.