Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 16:54:04
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: adamova vybava  (Prečítané 25852 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #120 kedy: 28. Júl , 2009, 16:26:09 »

na LP ta bolia prsty viac, lebo je to kokotska gitara s nepraktickou kobylou, zvacsa ma clovek taky nejaky 'tvrdy' pocit pri hre a aj kvoli dohmatu to bude... na strate sa ti hra lepsie, lebo ti sedi lepsie do ruky proste.. ale pravdou ostava, ze na strate je pnutie vyssie a tym padom bude aj tuhsia struna.. na LP je kratsia menzura a bude to pnutie mensie, no aj tak to bude stale na pocit nepohodlne kvoli konstrukcii celeho nastroja a profilu krku.. ja som mal napriklad na vadimovom strate pocit prijemnejsej hry aj ked som citil hrube struny pod rukou, no na LP aj ked boli tensie, tak mi to nesedelo do ruky a mal som pocit ze sa viac namaham pri hre..

Zaujimave, ze vacsina gitaristov tvrdi, ze na Fendroch sa hra tazsie (nielen kvoli snimacom), co je aj moj postreh.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 28. Júl , 2009, 16:44:28 »

Zaujimave, ze vacsina gitaristov tvrdi, ze na Fendroch sa hra tazsie (nielen kvoli snimacom), co je aj moj postreh.
A prečo ? Že su tam dlhšie struny?  Bavím sa skvele   
Zaznamenané
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #122 kedy: 28. Júl , 2009, 17:57:55 »

Kaolko ja to mam presne naopak..na strate sa mi hra ovela tahsie ako na LP...Kamos ma Epiphone LP custom a ma tam 10 struny ja mam na strate 10 struny a na jeho gitare sa mi hralo ovela lahsie a mal som aj pocit ze su makksie...A celkovo nielen kvoli snimacom sa mi na tom pohodlnejsie a akoby lahsie hralo...Ale mozno to je len pocit :)
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #123 kedy: 28. Júl , 2009, 18:37:55 »

To je zase uplne zcestne toto porovnavať, každy mame predsa iné paprče... dakto je drevorubač, dakto ich má ako ženská  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #124 kedy: 28. Júl , 2009, 18:52:23 »

ale sak ekd to porovnava ten isty clovek ? ako ked nech mi nikto nevravi, ze jednemu su meksie a druhemu tvrdsie, to nieje subjektivita  Fuuha zíram
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #125 kedy: 28. Júl , 2009, 19:40:46 »

Kaolko ja to mam presne naopak..na strate sa mi hra ovela tahsie ako na LP...Kamos ma Epiphone LP custom a ma tam 10 struny ja mam na strate 10 struny a na jeho gitare sa mi hralo ovela lahsie a mal som aj pocit ze su makksie...A celkovo nielen kvoli snimacom sa mi na tom pohodlnejsie a akoby lahsie hralo...Ale mozno to je len pocit :)
dobre ale ale ked si vcera skusal moj lp s 11 tak sa ti hralo tazsie ako na mojom strate s 11stkami ze?
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #126 kedy: 29. Júl , 2009, 07:35:48 »

dobre ale ale ked si vcera skusal moj lp s 11 tak sa ti hralo tazsie ako na mojom strate s 11stkami ze?

JJ co mi je nejake nepochopitelne, ale podla mna to bude nastavenim tej kobylky + tie vinute struny, ci jak si to nazval :)
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #127 kedy: 29. Júl , 2009, 12:50:13 »

Dlhé roky som bol Ibanez-ista :).Na staré kolená som si kúpil Gibson LP a neviem si vynachváliť.Nič mi na tom nevadí,skôr naopak.A teda sú to pomerne dosť rozdielne nástroje.Všetko je vec zvyku.Momentálne by som nemenil :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #128 kedy: 29. Júl , 2009, 12:57:23 »

Dlhé roky som bol Ibanez-ista :).Na staré kolená som si kúpil Gibson LP
Človek na stare kolená sem-tam spraví daku somarinu.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 29. Júl , 2009, 12:58:15 od udry » Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #129 kedy: 29. Júl , 2009, 12:59:42 »

Človek na stare kolená sem-tam spraví daku somarinu.  Bavím sa skvele
Ešte že Ťa poznám,tak viem čo môžem od Teba čakať.Modli sa aby bol zajtra silný vietor Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #130 kedy: 29. Júl , 2009, 13:01:16 »

Ešte že Ťa poznám,tak viem čo môžem od Teba čakať.Modli sa aby bol zajtra silný vietor Bavím sa skvele
  He,he,zajtra s Tebou do lietadla nesadnem.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #131 kedy: 29. Júl , 2009, 13:03:23 »

  He,he,zajtra s Tebou do lietadla nesadnem.  Bavím sa skvele
Smútim
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #132 kedy: 29. Júl , 2009, 13:11:20 »

Dlhé roky som bol Ibanez-ista :).Na staré kolená som si kúpil Gibson LP a neviem si vynachváliť.Nič mi na tom nevadí,skôr naopak.A teda sú to pomerne dosť rozdielne nástroje.Všetko je vec zvyku.Momentálne by som nemenil :)
Fotka? :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #133 kedy: 29. Júl , 2009, 13:13:59 »

Dlhé roky som bol Ibanez-ista :).Na staré kolená som si kúpil Gibson LP a neviem si vynachváliť.Nič mi na tom nevadí,skôr naopak.A teda sú to pomerne dosť rozdielne nástroje.Všetko je vec zvyku.Momentálne by som nemenil :)

Ved sa pochval viac. Rocnik, model atd.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #134 kedy: 29. Júl , 2009, 13:18:58 »

Ved sa pochval viac. Rocnik, model atd.  :)
Normálne teen,žiadna granny.Obyčajná 17-tka,ale aj tak ju mám rád Beeee
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 22 otázok.