Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 20:59:24
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BICIE???  (Prečítané 36083 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 06. Január , 2007, 00:23:55 »

EzDrummer. http://www.toontrack.com/product_demos.asp Su tam zvukove ukazky toho pluginu, aj roznych drum kitov, ktore sa pod to daju zrejme nainstalovat.
Zaznamenané

Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 07. Január , 2007, 00:12:24 »

diky este keby som to mal cely program tak by to nemalo chybu,ak mas link na torrent mozes dat, dufam ze nebude problem s rozsirovanim stahovania Bleee
Zaznamenané

Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 07. Január , 2007, 15:11:19 »

Mam este jednu blbu otazku, ako to rozbehnem ten program? su tam len 3 adresare so zvukmi, plugin a tak. Tusim sa to musi spustit s nejakym programom, ja mam sonar 4, ako to spustim? diky moc
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 07. Január , 2007, 15:12:42 »

O akom programe to je rec ?
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 08. Január , 2007, 16:55:21 »

For Rastis: EZ drummer
Zaznamenané

METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #20 kedy: 12. Január , 2007, 22:24:00 »

mna by zaujimal ten sound replacer co spomina JIMI,,,,,nepoznate niekto taky plugin aj do cubase....lebo mam aj Pro tools M-povered daku okresanu verziu co som dostal ku zvukovke....ale ono to tam asik neni aspon som to nenasiel..... a chcem sa spytat..to je nahrate v jednej stope dokopy secky bicie a ono to vie nahradit,...alebo potrebuje m to mat nahrate zvlast.... vo viac stopach....
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 25. Február , 2007, 16:02:15 »

napiste niekto navod jak pre neandertalca ako spojazdnim EZ drummer v Sonari 4. Velmi pekne vam dakujem  Je mi do plaču
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #22 kedy: 25. Február , 2007, 19:46:49 »

Ja používam GROOVEAGENT robí sa s ním veľmi rýchlo dá sa poslať do 4 trackov,a zvuky sa dajú trigrovať programčekom DRUMAGOG,
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 25. Február , 2007, 22:26:56 »

Beriem spat, uz som na to prisiel, ak niekto chce poradit ako to rozbehnut v Sonare, mozem poradit...
Zaznamenané

plichto
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 01. Jún , 2007, 12:58:05 »

... povedzme ze z guitar pro skladby vytiahnem len stopu bicich .... spravim z nej midi, aky program mi pomoze dostat bicie do cubasu s nejakym pouzitelnym zvukom?
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 01. Jún , 2007, 13:10:21 »

Na to nepotrebuješ nijaký program, proste to MIDI importuješ do Cubasu.

Potom by si mohol použiť napríklad plugin Battery, ktorý ti umožňuje priradiť ku každej note konkrétny bicí sampel. Bicie sample sa dajú kúpiť, aj poťahať z internetu zadarmo.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 01. Jún , 2007, 13:28:22 »

Zakladna vec a sorry, ze sa opakujem. Vsetci, co riesite nejake veci okolo skladania muziky alebo klikania bicich robite jednu spolocnu chybu. Pouzivate Guitar Pro a to je zle. Vacsinou kazda podobna otazky vychadza z toho, ze v GP ste nieco spravili a ze co s tym dalej. ZABUDNITE NA GUITAR PRO - je to blbost a ku skladaniu muziky alebo robeniu bicich nema ziadny osoh.

Najjednoduchsia cesta k pouzitelnym bicim je podla mojich skusenosti Fruity Loops. Jednoduchy chlievikovy program, narvu sa don *.wav sample, naklikaju sa najlepsie do piano rollu noty a hotove bicie su na svete. Vyhoda FL v zaciatku je aj v tom, ze system prace napadne pripomina pracu v serioznejsich sekvenceroch, ako Cubase, Sonar, Pro Tools a spol., takze ked si clovek osvoji pracu v FL, nebude mu robit problem prejst do viac profi prostredia.

Plichto - prvy krok - nainstaluj si hocijaku verziu Fruity Loops. Trochu sa tam rozkukaj a skus s tym pohnut sam. Ak budes mat nejaky problem, napis potom konkretne, co ti nejde vyriesit. Odinstaluj Guitar Pro - je to pliaga :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 01. Jún , 2007, 13:53:15 »

Rastis, videl si uz Gitar Pro? Fruity Loops je na bicie oproti tomu uplna p*čovina. Tym ze v Guitar Pro pises do not, to su nekonecne moznosti. Ale vo Fruity Loops si obmedzeny na tie chlievy, cele je to strasny chliev. Ak chces spravit nieco zlozitejsie, musis tie chlieviky previest do piano roll a potom to je NENORMALNE neprehladne. Takze s tym, ze Guitar Pro je pliaga by som brzdil!!

Druha vec je, ze v kazdom poriadnom multitrack+midi programe sa tie noty asi daju pisat tiez.
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 01. Jún , 2007, 14:02:24 »

Martinlm: rastis má pravdu, že GP je na serióznejšiu prácu fakt blbosť. Čo sa týka FL, tak tam nemusíš používať piano roll, dá sa predsa posúvať aj pozícia ktoréhokoľvek chlievika v čase - nemusia sedieť presne na  1234.
Okrem toho, Cubase má piano roll, drum editor, aj notový editor - niet o čom. Načo písať MIDI noty v GP a potom importovať, keď si ich môžem naklepať rovno v Cubase.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 01. Jún , 2007, 14:04:43 »

Okrem toho, Cubase má piano roll, drum editor, aj notový editor - niet o čom. Načo písať MIDI noty v GP a potom importovať, keď si ich môžem naklepať rovno v Cubase.
Ano, nie je o com. Ale Fruity Loops je pakovina :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.