Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 10:29:53
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Poradte metronom  (Prečítané 9409 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #45 kedy: 07. December , 2008, 15:58:58 »

jasne, pravdu mas. na druhej strane naklikat nejake zakladne loopy s roznymi tempami atd. by tiez nemal byt problem vyexportovat ako mp3. :) je to jedna z moznosti

jasne, ako krajna moznost sa to da vyuzit, ale je mierne to zväzuje ruky. a dat v dnesnej dobe tie peniaze za kvalitny metronom skutocne nemoze byt az take strasne, zalezi na prioritach.
Zaznamenané

o-yep sro
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 07. December , 2008, 16:56:04 »

Mne osobne sa najviac pozdáva klikanie starého naťahovacieho DDR-áckeho ručičkového metronómu. Predávajú sa vo vynovenej verzii, ale stoja vcelku dosť prachov. Na digitálnych mi vadí pípanie, niekedy sa ten zvuk môže zlievať s nástrojom.
Bubeníci ho síce používať asi nebudú môcť do ucha, ale na gitaru je myslím fajn :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #47 kedy: 07. December , 2008, 17:06:48 »

Mne osobne sa najviac pozdáva klikanie starého naťahovacieho DDR-áckeho ručičkového metronómu. Predávajú sa vo vynovenej verzii, ale stoja vcelku dosť prachov. Na digitálnych mi vadí pípanie, niekedy sa ten zvuk môže zlievať s nástrojom.
Bubeníci ho síce používať asi nebudú môcť do ucha, ale na gitaru je myslím fajn :)
lenze na konerte si ho kam das?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 07. December , 2008, 17:09:49 »

lenze na konerte si ho kam das?


treba čítať pozorne  Na zdravie!

Bubeníci ho síce používať asi nebudú môcť do ucha, ale na gitaru je myslím fajn :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #49 kedy: 07. December , 2008, 17:11:33 »


treba čítať pozorne  Na zdravie!

ok ok
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #50 kedy: 07. December , 2008, 20:12:17 »

lenze na konerte si ho kam das?
Na bubon, ktory sa najmenej vyuziva  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #51 kedy: 08. December , 2008, 09:40:59 »

ked to chces pouzit na koncerte, tak si mozes napr. v FL studiu naklikat celu pesnicku, daju sa tam samozrejme nastavit aj zmeny tempa a pod. a potom to jednoducho vyexportujes ako mp3.  Nahras do mp3 prehravaca a mas vystarane
mam pocit ze by sa tym stratila absolutne sanca na improvizaciu,predlzovanie ci skracovanie skladby....toto by hudbu len zabilo...lepsie riesenie sa mi zda v pripade zmeny tempa vytiahnut sluchadlo z ucha....
kludne sem nahadzte dalsie linky na masinky ktore su podla vas dobre.....tieto drahsie veci vyzeraju dobre len dat 3 litre za masinku co pipa?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 08. December , 2008, 10:00:23 »

ale pipa presne!!!!!!!!! a programovat cele pesnicky je zle, lebo sa straca moznost reakvie s publikom ci improvizacie... len tempo!!!!!!
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #53 kedy: 08. December , 2008, 12:06:08 »

mam pocit ze by sa tym stratila absolutne sanca na improvizaciu,predlzovanie ci skracovanie skladby....toto by hudbu len zabilo...lepsie riesenie sa mi zda v pripade zmeny tempa vytiahnut sluchadlo z ucha....
kludne sem nahadzte dalsie linky na masinky ktore su podla vas dobre.....tieto drahsie veci vyzeraju dobre len dat 3 litre za masinku co pipa?  Bavím sa skvele

hej, pride mi velmi vtipne ked napr. taky Hex hra na click / so samplerom a maju v pesnicke presne vyhradene miesto kedy nechaju spievat ludi.... a samozrejme, vzdy to maju rovnake....posobi to na mna strasne umelo.
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #54 kedy: 08. December , 2008, 15:17:08 »

hej, pride mi velmi vtipne ked napr. taky Hex hra na click / so samplerom a maju v pesnicke presne vyhradene miesto kedy nechaju spievat ludi.... a samozrejme, vzdy to maju rovnake....posobi to na mna strasne umelo.
ja uz som pocul hrat hex takym sposobom ze ixo vytlieskaval publikum a basa slapala dalej  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #55 kedy: 08. December , 2008, 15:32:01 »

ja uz som pocul hrat hex takym sposobom ze ixo vytlieskaval publikum a basa slapala dalej  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

nehral na basu ich technik?obcas to tak robia..
Zaznamenané

siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #56 kedy: 08. December , 2008, 15:41:54 »

nehral na basu ich technik?obcas to tak robia..
no na podiu sa robil ze hra ixo....potom zacal vytlieskavat ludi a basa slapala dalej takze zrejme cely koncert hral na tej base niekto iny...dovtedy som to nepostrehol zeby nehral....bol som v tretom stave inac by som na hex v zivote nesiel Žmurk
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 09. December , 2008, 00:48:02 »

ja som raz videl Hex aj na playback, takze mozno to je aj tvoj pripad.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
udry
Hosť
« Odpoveď #58 kedy: 09. December , 2008, 07:03:03 »

Ja mam takyto /ale nepouživam/ 
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #59 kedy: 11. December , 2008, 22:55:12 »

ja som si dneska pozical tento http://www.muziker.sk/default.aspx?Yamaha-QT1&nid=20016&nparams=kod_id;3552 na doma mi zatial staci, aj ked sa tam nedaju nastavit trioly, osmicky a tak...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 22 otázok.