Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. September , 2024, 14:23:45
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Problem s grafickou kartou  (Prečítané 4019 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« kedy: 07. December , 2008, 20:42:39 »

Takze mam nasledovny problem. Asi pred dvoma tyzdnami mi zacal nadmerne hucat ventilator od grafickej karty (Radeon ATI X550). Karta ma dva roky a este stale je v zaruke. Problem je v tom, ze kamarat co mi skladal pocitac je velmi pracovne vytazeny a obavam sa, ze keby mi kartu zobral na reklamaciu atd atd tak to bude trvat minimalne mesiac, dokym sa mi vrati naspat.
Preto sa chcem spytat:
1. Je tento problem zavazny, nemal by som cakat, lebo hrozi poskodenie grafickej karty?
2. Jeden kamarat mi odporucil, ze mam ten ventilator skratka odpojit a graficka karta pojde bez problemov aj bez ventilatora. Je to mozne?

Vdaka. Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1 kedy: 07. December , 2008, 20:48:47 »

Takze mam nasledovny problem. Asi pred dvoma tyzdnami mi zacal nadmerne hucat ventilator od grafickej karty (Radeon ATI X550). Karta ma dva roky a este stale je v zaruke. Problem je v tom, ze kamarat co mi skladal pocitac je velmi pracovne vytazeny a obavam sa, ze keby mi kartu zobral na reklamaciu atd atd tak to bude trvat minimalne mesiac, dokym sa mi vrati naspat.
Preto sa chcem spytat:
1. Je tento problem zavazny, nemal by som cakat, lebo hrozi poskodenie grafickej karty?
2. Jeden kamarat mi odporucil, ze mam ten ventilator skratka odpojit a graficka karta pojde bez problemov aj bez ventilatora. Je to mozne?

Vdaka. Zdravíčko
ak je problem len vo ventilatore, ktory je umiestneny na chladici, tak sa da v pohode vymenit. staci odsrobovat a odpojit kabel napajania. mozes ho odpojit uplne, ale ak tu grafiku prilis zatazujes, tak riskujes, ze samotny kovovy chladic stacit nebude a kartu upecies.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #2 kedy: 07. December , 2008, 20:50:12 »

Takze mam nasledovny problem. Asi pred dvoma tyzdnami mi zacal nadmerne hucat ventilator od grafickej karty (Radeon ATI X550). Karta ma dva roky a este stale je v zaruke. Problem je v tom, ze kamarat co mi skladal pocitac je velmi pracovne vytazeny a obavam sa, ze keby mi kartu zobral na reklamaciu atd atd tak to bude trvat minimalne mesiac, dokym sa mi vrati naspat.
Preto sa chcem spytat:
1. Je tento problem zavazny, nemal by som cakat, lebo hrozi poskodenie grafickej karty?
2. Jeden kamarat mi odporucil, ze mam ten ventilator skratka odpojit a graficka karta pojde bez problemov aj bez ventilatora. Je to mozne?

Vdaka. Zdravíčko

co je to nadmerne hucat? pred tym nehucala vobec?
moja nvidia huci jak tank uz treti rok  Bavím sa skvele a vsetko je absolutne v poriadku Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 07. December , 2008, 20:54:20 »

Uplne bez srandy ju povysavaj od prachu.
Mne hucal ventilator aj pri procaku. Ked som pozrel kolko tam je nabaleneho prachu, tak som az ziral.
Normalne zober vysavac a opatrne povysavaj.
Zbavis sa prachu a nebude hucat. - odskusane.
 Na zdravie!
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 07. December , 2008, 20:54:35 »

co je to nadmerne hucat? pred tym nehucala vobec?
moja nvidia huci jak tank uz treti rok  Bavím sa skvele a vsetko je absolutne v poriadku Na zdravie!
No moj pocitac nebol nikdy z najtichsich, ale momentalne je ten hluk neznesitelny. Az tak, ze aj ked mam vatu na usiach tak mi to vadi. Smútim
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 07. December , 2008, 20:57:27 »

Uplne bez srandy ju povysavaj od prachu.
Mne hucal ventilator aj pri procaku. Ked som pozrel kolko tam je nabaleneho prachu, tak som az ziral.
Normalne zober vysavac a opatrne povysavaj.
Zbavis sa prachu a nebude hucat. - odskusane.
 Na zdravie!
Urobil som, nepomohlo. Vytiahol som grafiku, povysaval som ju, dokonca som sparatkom jemne povytahoval sulky prachu z chladica aj poutieral listy ventilatora. Ziadna zmena...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6 kedy: 07. December , 2008, 21:01:59 »

Urobil som, nepomohlo. Vytiahol som grafiku, povysaval som ju, dokonca som sparatkom jemne povytahoval sulky prachu z chladica aj poutieral listy ventilatora. Ziadna zmena...

Tak ju reklamuj.
Podla mna uz pocitacova technika nadobuda spotrebny charakter. Hlavne co sa tyka DVD - romiek.
 Zdravíčko
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #7 kedy: 07. December , 2008, 21:05:30 »

IMO zbytocne posielat na reklamacku, ked skapina iba ventilator Žmurk da sa lahko vymenit, tak naco si robit zbytocne problemy
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 07. December , 2008, 21:48:29 »

IMO zbytocne posielat na reklamacku, ked skapina iba ventilator Žmurk da sa lahko vymenit, tak naco si robit zbytocne problemy
a vies poradit aky, lebo na nete som ich nasiel viac ?§!.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 07. December , 2008, 21:50:36 »

a vies poradit aky, lebo na nete som ich nasiel viac ?§!.
taky, ktory rozmerovo sedi  :)
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 07. December , 2008, 21:56:42 »

taky, ktory rozmerovo sedi  :)
no na to som dosiel aj ja ha ha ha ale podla coho sa to urcuje? Podla rozmeru tych uchytavacich otvorov?
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #11 kedy: 07. December , 2008, 21:58:41 »

no na to som dosiel aj ja ha ha ha ale podla coho sa to urcuje? Podla rozmeru tych uchytavacich otvorov?
yop..
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.