Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 04:29:33
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: smutný koniec jednej relácie-kytarová klinika-Luboš Andršt  (Prečítané 17324 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« kedy: 09. December , 2008, 23:52:33 »

http://www.lubosandrst.cz/cs/pro-kytaristy/kytarova-klinika-v-ct.html
Možno ste na ČT sledovali pár rokov dozadu spomínanú reláciu/školu. Tu je trochu obkec od autora prečo skončila. Myslím si že to bol zaujimavý projekt, ktorý kôli prachom nebol dokončený... Dole na stránke je súbor .pdf na stiahnutie s teoretickými vecami ktoré boli vysvetlované v škole, prstoklady a tak.
Je tam aj program jednotlivých lekcií ktoré neboli realizované...
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #1 kedy: 09. December , 2008, 23:58:12 »

http://www.lubosandrst.cz/cs/pro-kytaristy/kytarova-klinika-v-ct.html
Možno ste na ČT sledovali pár rokov dozadu spomínanú reláciu/školu. Tu je trochu obkec od autora prečo skončila. Myslím si že to bol zaujimavý projekt, ktorý kôli prachom nebol dokončený... Dole na stránke je súbor .pdf na stiahnutie s teoretickými vecami ktoré boli vysvetlované v škole, prstoklady a tak.
Je tam aj program jednotlivých lekcií ktoré neboli realizované...

nie je ta relacia v archive ct? inak odporucam jeho ucebnice, ja som sa z nich velmi vela naucil Bravooo
« Posledná zmena: 09. December , 2008, 23:58:37 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 10. December , 2008, 00:01:37 »

nie je ta relacia v archive ct? inak odporucam jeho ucebnice, ja som sa z nich velmi vela naucil Bravooo

netuším...ak náhodou objavíte linky, isto by potešili
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #3 kedy: 10. December , 2008, 00:03:31 »

netuším...ak náhodou objavíte linky, isto by potešili

takze v archive to nie je. skoda Smútim
« Posledná zmena: 10. December , 2008, 00:04:59 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 10. December , 2008, 00:11:42 »

ja mam nejake diely v mizernej kvalite na VHS, poctivo som to vtej dobe nahraval a tiez mi to vela dalo. Keby vysla reedicia na DVD nevahal by som...Ziadne zbytocne rychlostne somariny ale pekna pocitova hra, fajny blues  Zdravíčko
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #5 kedy: 10. December , 2008, 00:15:39 »

ja mam nejake diely v mizernej kvalite na VHS, poctivo som to vtej dobe nahraval a tiez mi to vela dalo. Keby vysla reedicia na DVD nevahal by som...Ziadne zbytocne rychlostne somariny ale pekna pocitova hra, fajny blues  Zdravíčko

vies to zdigitalizovat? :)
« Posledná zmena: 10. December , 2008, 00:18:38 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6 kedy: 10. December , 2008, 00:17:49 »

vies to zdigitalizovat? ak nie, odkial si? :)

Ja to skusim pohladat niekde na fore. A ak nie, tak napisem samotnemu Lubosovi.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 10. December , 2008, 00:19:44 »

vies to zdigitalizovat? :)
vidis to aj som zabudol ze mi to kamos zdigitalizoval, niekde to mam hodene na DVDckach ako avicka, jeden diel tusim na 1 DVD, nevedel to inak.
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 10. December , 2008, 00:21:25 »

ono by bolo možno fajn pokiaľ by sa zobudila nejaká televízia a ten program dotiahla do konca. Tie veci a hostia čo sa mali točiť by boli fakt na úrovni myslím. Nepoznáte niekto nejakú veľkú rybu v STV, ČT? :)  Možno by teraz bola správna chvíľa po šalení deciek z Ronyho Janečka :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 10. December , 2008, 00:24:55 »

Ja to skusim pohladat niekde na fore. A ak nie, tak napisem samotnemu Lubosovi.  Bavím sa skvele

Vzhledem k tomu, že k natáčení podobného pořadu v dohledné době asi nedojde je škoda, že Kytarová klinika nevyšla na videokazetách nebo DVD. Stále od vás dostávám podobné dotazy a mou jedinou odpovědí je; ptejte se v televizi, která je jediným vlastníkem zmíněného pořadu.
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #10 kedy: 10. December , 2008, 00:25:42 »

Vzhledem k tomu, že k natáčení podobného pořadu v dohledné době asi nedojde je škoda, že Kytarová klinika nevyšla na videokazetách nebo DVD. Stále od vás dostávám podobné dotazy a mou jedinou odpovědí je; ptejte se v televizi, která je jediným vlastníkem zmíněného pořadu.
Tak napisem do TV.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #11 kedy: 10. December , 2008, 00:27:10 »

Vzhledem k tomu, že k natáčení podobného pořadu v dohledné době asi nedojde je škoda, že Kytarová klinika nevyšla na videokazetách nebo DVD. Stále od vás dostávám podobné dotazy a mou jedinou odpovědí je; ptejte se v televizi, která je jediným vlastníkem zmíněného pořadu.

vies co, neverim ze nema aspon JEDNU KOPIU z kazdej relacie. ved to natacal...
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 10. December , 2008, 00:30:17 »

Tak napisem do TV.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
hej a prihovor sa aj pre opakovanie "Na Kloboucku"  Na zdravie! . Ked budes pisat do STV opytaj sa na Feriho Griglakovu skolu co mal volakedy a tiez Chodelka mal myslim, to si zas ti rychlejsi prijdu na svoje  Žmurk
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #13 kedy: 10. December , 2008, 00:32:25 »

hej a prihovor sa aj pre opakovanie "Na Kloboucku"  Na zdravie! . Ked budes pisat do STV opytaj sa na Feriho Griglakovu skolu co mal volakedy a tiez Chodelka mal myslim, to si zas ti rychlejsi prijdu na svoje  Žmurk
Tie Chodelkove nie su na YT ?
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 10. December , 2008, 00:33:02 »

vies co, neverim ze nema aspon JEDNU KOPIU z kazdej relacie. ved to natacal...

možno chce aby písali do TV, ak by sa pokračovalo pre veľký záujem v točení, tak by z toho isto niečo káplo.
Prípadne nechce aby ho otravovali.
Ale relácia to bola fajín.
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.128 sekund, 22 otázok.