Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 07:54:02
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tom Anderson Guitarworks  (Prečítané 5546 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 10. December , 2008, 11:06:04 »

Nedavno som pozeral koncert - Joe Cocker - Across from Midnight live. Fakt super soulovy koncert, doporucujem.
Hned, ako zaznela gitara, tak som zbystril pozornost na gitaristu, meno si nepamatam, ale myslim, ze to bol Dean Parks. Pozeram na gitaru, no nevedel som prist na znacku. Vedel som, ze je tam nieco ako pismeno A, a tak som sa pytal, ci nikto nepozna tuto znacku. Nikto ani len nevedel, co myslim...

A tak som raz natrafil na tuto znacku: Tom Anderson Guitarworks
Su to krasne gitary, pouzivane dokonca aj Metallicou, Markom Knopflerom, Jimom Corom,... vela mien.

Prikladam ich web: http://www.andersonguitars.com/

 Na zdravie!
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #1 kedy: 10. December , 2008, 11:16:35 »

Pamätám si tú Knopflerovú-s floydom.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 10. December , 2008, 16:35:06 »

Pamätám si tú Knopflerovú-s floydom.
Mam jednu skolu od Knopflera - skor take kratke video s tromi gitaristami. Vysvetluje im tam nieco... a hra na tej gitare. Taka az oranzova farba. Žmurk
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #3 kedy: 10. December , 2008, 16:38:22 »

http://
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4 kedy: 10. December , 2008, 16:43:30 »

Krasna muzika. Knopfler sa mi vzdy pacil svojou hudbou. Pozitivum do dna.  :)
 Na zdravie!
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 10. December , 2008, 16:59:24 »

pekne gity, len asi aj dost drahe... Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6 kedy: 10. December , 2008, 20:08:33 »

pekne gity, len asi aj dost drahe... Na zdravie!
Nevidel som nikde ceny. A o Slovensku ani nehovorim. Bavím sa skvele
Mozno niesu az take drahe.  Žmurk
 Zdravíčko
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #7 kedy: 10. December , 2008, 20:37:00 »

http://www.guitarguitar.co.uk/search.asp?search2=tom+anderson&submit22.x=0&submit22.y=0http://
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #8 kedy: 10. December , 2008, 20:38:19 »

fuuuuuuuu... Fuuha zíram Fuuha zíram
Tak to hej... ceny jak dive. Nezahrávaj sa
Ale za kvalitu sa plati. Na zdravie!
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 10. December , 2008, 23:16:56 »

Priatelia, Knopfler ma Pensa Suhr.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #10 kedy: 10. December , 2008, 23:38:39 »

Priatelia, Knopfler ma Pensa Suhr.

To je sice tiez pravda... Mal uz hodne toho.  :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #11 kedy: 25. August , 2009, 09:52:02 »

Vcera som mal moznost zahrat si na tejto gitare a musim povedat, ze toto bol pre mna vrchol, co sa tyka STRAT kategorie. Krasne vyrovnany, pevny, tuhy nastroj, zvuk. Kvalita je bezkonkurencna a v porovnani s gitarami Suhr (na ktoru som mal moznost hrat) je to o niekolko tried zvukovo aj kvalitativne vyssi nastroj.
 Na zdravie!
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #12 kedy: 25. August , 2009, 10:04:08 »

Vcera som mal moznost zahrat si na tejto gitare a musim povedat, ze toto bol pre mna vrchol, co sa tyka STRAT kategorie. Krasne vyrovnany, pevny, tuhy nastroj, zvuk. Kvalita je bezkonkurencna a v porovnani s gitarami Suhr (na ktoru som mal moznost hrat) je to o niekolko tried zvukovo aj kvalitativne vyssi nastroj.
 Na zdravie!

Branko, poprecitani tvojho prispevku som skoro padol zo stolicky. Hral som na niekolkych SUHRoch aj ANDRESONoch. Obidve firmy ma drzia a je to high class. No povedat takto rezolutne ktora firma je lepsia je bohapusta loz.
Tak ako aj John Suhr, tak aj Tom Anderson robia celu skalu gitar roznej cenovej politiky. Su aj drahsie, aj lacnejsie. Ak si drzal vyborny kus od A a low od S tak pochopim, ze ta viac ohuril Anderson.
No v globale si dovolim povedat, ze SUHR bude asi predsa inde ako Anderson. Ked nie pocitvovo, co mne povedali, co je stale subjektivna vec, tak cenami.
GuitarGuitar je fajn shop, ale ma sialene ceny a z neznameho dovod stavaju Suhr a Anderson na jednu cenovu latku, co ak si pozries US trhy sa ani ZDALEKA nedeje !

Neviem ako dlho obhanas tieto nastroje, ja uz dlhsiu dobu hladam "svoj" SUHR a myslim si, ze ta firma ´je predsa o nieco inde ako Anderson.

BTW .. dalsia zaujimava alternativa je urcite firma menom TYLER. Roibia krasne nastroje, tiez handmade topclass .. tomu adekvatne ceny. Nehral som sa nich, ale za zmienku stoja.



Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #13 kedy: 25. August , 2009, 10:08:28 »

Branko, poprecitani tvojho prispevku som skoro padol zo stolicky. Hral som na niekolkych SUHRoch aj ANDRESONoch. Obidve firmy ma drzia a je to high class. No povedat takto rezolutne ktora firma je lepsia je bohapusta loz.
Tak ako aj John Suhr, tak aj Tom Anderson robia celu skalu gitar roznej cenovej politiky. Su aj drahsie, aj lacnejsie. Ak si drzal vyborny kus od A a low od S tak pochopim, ze ta viac ohuril Anderson.
No v globale si dovolim povedat, ze SUHR bude asi predsa inde ako Anderson. Ked nie pocitvovo, co mne povedali, co je stale subjektivna vec, tak cenami.
GuitarGuitar je fajn shop, ale ma sialene ceny a z neznameho dovod stavaju Suhr a Anderson na jednu cenovu latku, co ak si pozries US trhy sa ani ZDALEKA nedeje !

Neviem ako dlho obhanas tieto nastroje, ja uz dlhsiu dobu hladam "svoj" SUHR a myslim si, ze ta firma ´je predsa o nieco inde ako Anderson.

BTW .. dalsia zaujimava alternativa je urcite firma menom TYLER. Roibia krasne nastroje, tiez handmade topclass .. tomu adekvatne ceny. Nehral som sa nich, ale za zmienku stoja.

Na Suhr som hral asi taku chvilu ako na Andersonovi a bolo to davnejsie, cize moze byt, ze si uz nepamatam presny pocit Suhr, ale ten Anderson mi prisiel zvukovo lepsi. Samozrejme, ze Suhr je pre mna pecka nastroj, raz si ho urcite kupim, ale na Andersona sa chystam v dalekej buducnosti taktiez... je tu len jediny problem - Cena.  Smútim
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #14 kedy: 11. Január , 2016, 15:45:50 »

Poviem to sprosto - videl som uz vela fakt brutalne krasnych gitar, ale z tejto mi stoji koko*t niekolko hodin:



Kedze kamos ma Andersona, tak viem si predstavit, co za delo toto musi byt...
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.