Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 07:44:01
Strán: [1] 2 3 ... 43 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Schecter gitary  (Prečítané 111750 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 14. December , 2008, 17:25:23 »

Vyzeraju to byt velmi schopne gitary. Mne osobne sa celkom pacia, hoci uvital by som niektore hardwerove casti ine. Ako napr. kobylku, ladiace mechaniky a pod.
Ale ved nakoniec, za tu cenu... velmi lakave.
Ja osobne rozmyslam o 7 od tejto firmy.

Ma niekto nejake skusenosti, postrehy?

http://www.schecterguitars.com/


PS: Cudujem sa, ze som tu nenasiel este temu na tieto gitary.  Žmurk
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #1 kedy: 14. December , 2008, 17:32:09 »

ja mam schecter C7 blackjack ATX, chalanisko z mojej kapely ma tiez taku, obaja sme velmi spokojni, hra to ako dabel...
Zaznamenané

stoka!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #2 kedy: 14. December , 2008, 17:41:24 »

ja ako som spominal mam tiez Schecter Omen 6 Extreme a nemam co dodat... absolutna spokojnost... vsetko je na nej tak ako ma byt a aj hra vynikajuco... Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 14. December , 2008, 17:43:57 »

ja ako som spominal mam tiez Schecter Omen 6 Extreme a nemam co dodat... absolutna spokojnost... vsetko je na nej tak ako ma byt a aj hra vynikajuco... Na zdravie!
Len naozaj stvu ma tie kobylky. Floyd uz nechcem a taketo "gibsonacke" kobylky nemam velmi v laske. Mam rad hladky pocit na dlany pravej ruky. Prave toto si chvalim na MM JP.  :)
 Zdravíčko
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #4 kedy: 14. December , 2008, 17:47:34 »

Mna stve, ze tie sedmicky maju menzuru 26,5".
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #5 kedy: 14. December , 2008, 17:50:21 »

Mna stve, ze tie sedmicky maju menzuru 26,5".
To je zle, alebo?
Nerozumiem sa velmi do tych menzur.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 14. December , 2008, 17:52:43 »

Branko: ty si klient pre hand made vyrobcov. Ti ti spravia všetko podla tvojho želania a nič ti nebude vadit. :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7 kedy: 14. December , 2008, 17:54:40 »

Branko: ty si klient pre hand made vyrobcov. Ti ti spravia všetko podla tvojho želania a nič ti nebude vadit. :)
Bavím sa skvele Teraz to vyznelo, ako keby mi na vsetkom nieco vadilo.  Bavím sa skvele
 Na zdravie!

Edit: ale som rad, ze si to napisal, pretoze, vacsinou mi hovoria kamosi, ze som narocny na gitary, aparaty, celkovo na zvuk...  Žmurk
« Posledná zmena: 14. December , 2008, 17:56:33 od Branko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 14. December , 2008, 17:58:34 »

Bavím sa skvele Teraz to vyznelo, ako keby mi na vsetkom nieco vadilo.  Bavím sa skvele
 Na zdravie!


Nie,nie,tak som to nemyslel,že "všetko".  Na zdravie! Ale vždy sa niečo nájde.  :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #9 kedy: 14. December , 2008, 18:00:53 »

Nie,nie,tak som to nemyslel,že "všetko".  Na zdravie! Ale vždy sa niečo nájde.  :)
Tak vies, ja si myslim, ze vzdy sa najde nieco, ci je to gitara, aparat, a hoc aj mimo hudobneho sveta.. ci uz je to auto, ZENA  Bavím sa skvele , s cim bol, je a bude clovek nespokojny. Momentalne hladam, takze chcem najst co najlepsie, hoci viac menej som uz nasiel, co sa tyka gitary. Len dalsia vec je ta, ze nechcem jednu gitaru na vsetko.
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #10 kedy: 15. December , 2008, 13:37:38 »

To je zle, alebo?
Nerozumiem sa velmi do tych menzur.

No mas prazce dalej od seba a je to dobre tak na podladenie. Ja ked chcem sedmicku v normalnom ladeni, tak chcem klasicku menzuru 25,5". Mam co robit, aby som chytil niektore veci aj na takej. A bezne deviatky struny by tam mali byt tuhsie ako na normalnej.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 15. December , 2008, 14:08:02 »

Skusal som tu u misa_kola je mi to velmi sympaticky nastroj. O dost ine, ako som zvyknuty, ale preco nie. Jedine, co by ma stvalo pri kupe je, ze teraz taku chce kazdy, keby mali aspon tych tvarov viac :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 15. December , 2008, 19:28:54 »

Tu firmu poznam asi od roku 1980. je mi sympaticke, ze sa po tolkych rokoch dostala do sirsieho povedomia a novy hype je zrovna okolo nej :)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 15. December , 2008, 20:05:54 »

Skusal som tu u misa_kola je mi to velmi sympaticky nastroj. O dost ine, ako som zvyknuty, ale preco nie. Jedine, co by ma stvalo pri kupe je, ze teraz taku chce kazdy, keby mali aspon tych tvarov viac :)

No jo, vacsinou su to superstraty ale maju aj par vlastnych.... z tych sa mi paci originalne prevedenie Tempest a to vsetky modely, ked to hra jak vyzera, tak neni o com...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #14 kedy: 15. December , 2008, 20:43:00 »

ja ako som spominal mam tiez Schecter Omen 6 Extreme a nemam co dodat... absolutna spokojnost... vsetko je na nej tak ako ma byt a aj hra vynikajuco... Na zdravie!

akurat ze ked som ju skusal tak mi vadil hrubansky krk...dokonca moja Greco LP ma tensi a pohodlnejsi krk
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 43 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.114 sekund, 22 otázok.