Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. September , 2024, 20:29:08
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TEST M13  (Prečítané 51996 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #120 kedy: 16. December , 2008, 19:50:49 »

O to lepsie, ked je to nakopavadlo, snad si nekupis tu Novu hlavne na skreslovanie, to je tam ako bonus.
mierne nedotiahnuty bonus...hlavne ked G-System to vie  Žmurk nejde mi o to, to nejako zhadzovat...len taka mala poznamka k jednemu detailu. bud to teda mali spravit s poriadnym skreslenim alebo ak to ma naozaj sluzit ako nakopavadlo, tak aby sa medzi nakopavadlo a fx jednotku dal zapojit externy preamp  Zdravíčko
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #121 kedy: 16. December , 2008, 19:59:57 »

mierne nedotiahnuty bonus...hlavne ked G-System to vie  Žmurk nejde mi o to, to nejako zhadzovat...len taka mala poznamka k jednemu detailu. bud to teda mali spravit s poriadnym skreslenim alebo ak to ma naozaj sluzit ako nakopavadlo, tak aby sa medzi nakopavadlo a fx jednotku dal zapojit externy preamp  Zdravíčko

g system nevie ziadne kreslenia....

a okrem toho je 2x drahsi a je to hadam jediny multak, co ma osobitne vystup do ampu a do slucky
Zaznamenané

stoka!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #122 kedy: 16. December , 2008, 20:11:26 »

g system nevie ziadne kreslenia....

a okrem toho je 2x drahsi a je to hadam jediny multak, co ma osobitne vystup do ampu a do slucky

G-system je viac ako dva krat drahsi :) a je pravda ze nema ziadne skreslenia (chvalabohu).

Ak by chcel niekto spravit recenciu na G-system, tak staci len povedat.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #123 kedy: 16. December , 2008, 20:13:39 »

g system nevie ziadne kreslenia....

a okrem toho je 2x drahsi a je to hadam jediny multak, co ma osobitne vystup do ampu a do slucky
1 jack vystup by to vyriesil..okrem ineho zoom g9tka ma vlastnu slucku, do ktorej vies zapojit efekty/preamp...podobne sa da nakablovat tusim aj nejaky boss multak (o ostatnych nemam prehlad), takze az taky problem to zas nebude.. v tomto sa zrejme inzenyri v TC sekli.. ale dost bolo OT  :)
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #124 kedy: 16. December , 2008, 20:25:23 »

1 jack vystup by to vyriesil..okrem ineho zoom g9tka ma vlastnu slucku, do ktorej vies zapojit efekty/preamp...podobne sa da nakablovat tusim aj nejaky boss multak (o ostatnych nemam prehlad), takze az taky problem to zas nebude.. v tomto sa zrejme inzenyri v TC sekli.. ale dost bolo OT  :)

myslel som ze sa bavime o serioznych efektoch, nie hrackach pre deti
Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #125 kedy: 16. December , 2008, 20:37:04 »

myslel som ze sa bavime o serioznych efektoch, nie hrackach pre deti
ja som myslel, ze sa bavime seriozne..  :) chcel som len poukazat na jeden fakt, ktory moze byt pre niekoho nedostatkom a ako argument davam fakt, ze taketo riesenie nie je nemozne aj na lacnejsich hrackach, nie len na drahych serioznych efektoch  Na zdravie! nerobme z takehoto riesenie nejake magicke voodoo Žmurk
« Posledná zmena: 16. December , 2008, 20:39:26 od styrioci » Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #126 kedy: 16. December , 2008, 20:39:13 »

ok, spytam sa takto, skusal si ten zoom nakablovat na seriozny aparat a dosta z toho seriozny zvuk, ber brumov, sumov, pazvukov a inych problemov? lebo ak nie, nie je o com sa bavit...

tie efekty hraju dobre aj ked su zapojence v slucke, vsetky do jedneho...
« Posledná zmena: 16. December , 2008, 20:40:17 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #127 kedy: 16. December , 2008, 20:46:07 »

ok, spytam sa takto, skusal si ten zoom nakablovat na seriozny aparat a dosta z toho seriozny zvuk, ber brumov, sumov, pazvukov a inych problemov? lebo ak nie, nie je o com sa bavit...

tie efekty hraju dobre aj ked su zapojence v slucke, vsetky do jedneho...
nie, ale nevidim dovod preco by to nemalo ist. nechcelo sa mi babrat s kablami, ale ta moznost tam je. ja len vidim to, ze novu tak nenakablujem  Beeee ale zbytocne riesime OT, ako som povedal zbytocny detail, pre niekoho nedostatok...co som cital zahranicne fora, tak dost ludi bolo prave kvoli tomuto faktu trochu sklamani.. (peace  Na zdravie!)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #128 kedy: 16. December , 2008, 23:12:39 »

...
Ak by chcel niekto spravit recenciu na G-system, tak staci len povedat.

a veru niekedy snad aj hej  Popiskujem si
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #129 kedy: 16. December , 2008, 23:20:15 »

Radšej čím skôr. Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #130 kedy: 16. December , 2008, 23:32:29 »

zeby za dlhych vianocnych zimnych vecerov ? uvidime, ako a ci sa dohodneme so Semishiskom :)
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #131 kedy: 16. December , 2008, 23:38:37 »

ty si ma nepochopil   Bavím sa skvele
ked mas napr. 5 krabiciek, tak kym to poprepajas, natiahnes zdroje, tak to trva urcite dlsie ako ked mas multak

my sme sa asi stretli  Na zdravie! Je to frajer Som metlak
ked ich mas v pedalboarde urobis len 3 veci rovnako ako keby si sa chystal na hranie s multakom.. Popiskujem si
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #132 kedy: 17. December , 2008, 00:28:50 »

pri tejto urovni vobec spominat pojem zoom je velky ulet mimo realitu
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #133 kedy: 17. December , 2008, 07:12:37 »

1 jack vystup by to vyriesil..okrem ineho zoom g9tka ma vlastnu slucku, do ktorej vies zapojit efekty/preamp...podobne sa da nakablovat tusim aj nejaky boss multak (o ostatnych nemam prehlad), takze az taky problem to zas nebude.. v tomto sa zrejme inzenyri v TC sekli.. ale dost bolo OT  :)

ten boss je myslim GT10
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #134 kedy: 17. December , 2008, 08:46:27 »

zeby za dlhych vianocnych zimnych vecerov ? uvidime, ako a ci sa dohodneme so Semishiskom :)

:), Rastik nie je problem ti to pozicat, odohram este nejake koncerty s tym a na sviatky si to mozes zobrat.
Ale musim ti to dat aj s celym rackom, lebo sa mi to nechce vymontovavat.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.264 sekund, 22 otázok.