Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. September , 2024, 02:32:04
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TEST M13  (Prečítané 52035 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #90 kedy: 16. December , 2008, 17:26:17 »

Branko sa pytal na G-system (aj ked neviem preco) - ty mas doma G-System ?

g system a nova system maju tie iste efekty, pre uplny klud si zoberem aj g system od Semisha...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #91 kedy: 16. December , 2008, 17:27:13 »

g system a nova system maju tie iste efekty, pre uplny klud si zoberem aj g system od Semisha...

a POD XT live a tento Line 6 nemaju tie iste efekty, ako tvrdi Pitu ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #92 kedy: 16. December , 2008, 17:45:36 »

mal si to vedla seba ako ja?Huh!Huh!?? vsetci pisete o tom co ste videli na nete a poculi, ze brat mal prospekt! a ked nieco napisem ja co to mam doma vedla seba uz tyzden, tak vsetci pochybuju, ale ved je to kazdeho osobna vec!

Nemal. Vychadzam z techn. specifikacii a pri fy TC E aj z toho, ze este nevypustili do sveta uplny shit, co pri Line6 nie je take iste (nechcem zacinat ziadny flame, ale viete asi ako to myslim.). Inak mal si doma TC Electronics Nova System, ako sa ti to pozdavalo? Analogovy overdrive moze byt?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #93 kedy: 16. December , 2008, 17:49:07 »

mne sa skreslenia z TC nepacili a nebol som sam!!!
na minulost a tradicie kaslem. mna zaujima, ci je konkretny model na urovni ktoru chcem a cakam... momentalne M13 vizazi nad TC nova system, co je vlastne g system len minimalne upraveny, lebo g bolo drahe a nepredajne!!!
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #94 kedy: 16. December , 2008, 17:53:10 »

zas treba povedat jednu vec, ten line6 je blbuvzdorny, nastavi sa uplne jednoducho. Nova system hra tiez vyborne, ale nastavenia nie su take easy ako na m13, treba ho vediet nastavit a treba hlavne vediet, co clovek chce. je to  to dane jednak velkostou (je to o 1/3 mensie ako m13, takze tam nemoze byt tolko prepinacov a 4 displeje ako na m13! a treba povedat este jednu vec, tie analogove skreslenia v nove su skor len nakopavace, nie su urcene ne primarne skreslenia
Zaznamenané

stoka!
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #95 kedy: 16. December , 2008, 18:05:55 »

paaaaaaaaaaaani..

musim sa priznat, ze ma tato vecicka dostava..

donedavna som bol presvedceny, ze moju osvedcenu kombinaciu dokaze nahradit len G-system ako ma Semish.

ale tato M13 v ramci jej ceny dost posunula jazycek vahy.

ja sice niekedy naraz 9 + 2 efekty v retazci mam ale viem, ze tie Line6 haluze hrasne cez kapelu prelezu..

na co je cloveku neviem aka veza efektov, ked to neprelezie cez zvukovu stenu kapely..

asi sa nanominujem k Duskovi a poskusam to veru..

kua uz len ta moznost rozdelit vetvu pred zosik a do efektovej slucky je luxus.

HOWGH!
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #96 kedy: 16. December , 2008, 18:11:58 »

a skusal to uz niekto realne zapojit pred zosik aj do slucky? lebo podla obrazkov na ich stranke to nevyzera, ze je to tak robene, je to skor na zapojenie pred aparat a vopchat do toho nejake krabky to internej slucky m13...
Zaznamenané

stoka!
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #97 kedy: 16. December , 2008, 18:12:11 »

paaaaaaaaaaaani..

musim sa priznat, ze ma tato vecicka dostava..

donedavna som bol presvedceny, ze moju osvedcenu kombinaciu dokaze nahradit len G-system ako ma Semish.

ale tato M13 v ramci jej ceny dost posunula jazycek vahy.

ja sice niekedy naraz 9 + 2 efekty v retazci mam ale viem, ze tie Line6 haluze hrasne cez kapelu prelezu..

na co je cloveku neviem aka veza efektov, ked to neprelezie cez zvukovu stenu kapely..

asi sa nanominujem k Duskovi a poskusam to veru..

kua uz len ta moznost rozdelit vetvu pred zosik a do efektovej slucky je luxus.

HOWGH!

jasne si vitany! :)
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #98 kedy: 16. December , 2008, 18:34:33 »

a skusal to uz niekto realne zapojit pred zosik aj do slucky? lebo podla obrazkov na ich stranke to nevyzera, ze je to tak robene, je to skor na zapojenie pred aparat a vopchat do toho nejake krabky to internej slucky m13...

clovece mas pravdu.. je to na externy efekt.. tadyhle udelali sudruzi z metropolovie chybycku :-)
Zaznamenané

Gabriel
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #99 kedy: 16. December , 2008, 18:44:02 »

caute všetci. Na začiatok chcem upozorniť že s Duškym nie sme v žiadnom konakte, ani sme nijako neovplyvnovali jeho recenziu. Je zaujimave čitať niektore reakcie. Každemu podľa vlastnej chuti. Kdo sa ale chce objektívne vyjadrovat k M13, mal by si ju vyskušať. Momentalne je k dispozícii na predajniach Mada v Košiciach, Zvolene, Žiline, Bratislave a do konca týždna bude aj v Prešove. Veľa zdaru... Gabriel - Mada Blava
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #100 kedy: 16. December , 2008, 18:44:41 »

kazdopadne by to chcelo, dusky vravel, ze tie efekty sa daju kontrolovat, teda kam maju ist, ci to effloop alebo do output...
Zaznamenané

stoka!
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #101 kedy: 16. December , 2008, 18:47:17 »

caute všetci. Na začiatok chcem upozorniť že s Duškym nie sme v žiadnom konakte, ani sme nijako neovplyvnovali jeho recenziu. Je zaujimave čitať niektore reakcie. Každemu podľa vlastnej chuti. Kdo sa ale chce objektívne vyjadrovat k M13, mal by si ju vyskušať. Momentalne je k dispozícii na predajniach Mada v Košiciach, Zvolene, Žiline, Bratislave a do konca týždna bude aj v Prešove. Veľa zdaru... Gabriel - Mada Blava

ja so to uz napisal v teste, ze nemam nic ani s obchodom ani s vyrobcom a dokonca som v made ani nebol. ale podla mna je to proste uzasne a nic lepsie so doteraz nevidel a hlavne NEPOCUL, takze tak... snazim sa byt v recenziach poctivy a objektivny...
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #102 kedy: 16. December , 2008, 18:54:58 »

V každom prípade si počkám minimálne na 2 verziu, kde povolia použitie viacerých ako 4 efektov naraz. Pre mňa je nepochopiteľné na tejto naozaj fajnovej mašinke, takéto obmedzenie. Pri digitálnom multiefekte mi to príde zvláštne, neviem prečo sa neumožňuje zapnúť aj všetkých 12 efektov naraz.

Ale pre tých, čo chcú mať veľmi širokú škálu kvalitných gitarových krabičiek a zvukov pokope a nepotrpia si na viac ako 4 efekty zapojené súčasne, odporúčam.
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #103 kedy: 16. December , 2008, 18:57:56 »

moje stanovisko k tomu je zas take, ze lepsie 4 superznejuce a fungujuce efekty ako 7 zlych... a tento pristroj VOBEC nestraca signal, skor by som povedal, ze milimeter pridava!
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #104 kedy: 16. December , 2008, 19:01:33 »

kolko to stoji u nas ?  459E u thomana co je skoro 14.000
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.136 sekund, 22 otázok.