Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. September , 2024, 02:41:40
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TEST M13  (Prečítané 52052 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #15 kedy: 16. December , 2008, 12:50:25 »

Sa pytam,či sa daju uložit?  Nie či sa da prepnutim footswtichu menit  jednotlivy efekt v danej sekcii.
ak pisem, ze sa daju vyvolat a prepnut kombinacie efektov, tak zrejme sa predtym musia niekam ulozit  Žmurk
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 16. December , 2008, 12:53:19 »

ak pisem, ze sa daju vyvolat a prepnut kombinacie efektov, tak zrejme sa predtym musia niekam ulozit  Žmurk
Nemienim sa s tebou dohadovat,lebo prekrucaš vlastne prispevky a mam dojem,že tomu hovno rozumieš.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 16. December , 2008, 12:57:54 »

Nemienim sa s tebou dohadovat,lebo prekrucaš vlastne prispevky a mam dojem,že tomu hovno rozumieš.
p*čovina..napisal som toto

pozrite si manual alebo aspon stranku vyrobcu...  Na zdravie!
napr na tvoju otazku by si tam hned nasiel odpoved, ze sa da navolit 12 kombinacii efektov (presetov), ktore mozes potom prepinat tymi 12-mi "footswitchmi"

ako to vylucil a prekrutil moj dalsi prispevok, v ktorom som napisal defacto to iste?...

ak pisem, ze sa daju vyvolat a prepnut kombinacie efektov, tak zrejme sa predtym musia niekam ulozit  Žmurk

btw na stranke line6 mas uvedene toto:
 Create up to 12 pedal board scenes for instant recall. (It’s like having 12 fully tricked-out pedal boards available at any time)

 Zdravíčko Na zdravie!
« Posledná zmena: 16. December , 2008, 12:58:30 od styrioci » Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #18 kedy: 16. December , 2008, 13:00:58 »

kaslite na line 6 a kupte boss  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 16. December , 2008, 13:03:08 »

čiže dá sa uložiť dokopy 12 nastavení kombinácií 12 efektov? Nemám chuť si to hľadať v manuáloch, preto som sa pýtal recenzenta. Žmurk

Tak ešte zodpovedať moju predošlú otázku:
Nemôžem si dať teda 12 efektov podľa vlastného uváženia (napr všetky len z jednej sekcie), ale musia byť v každom rade max z každej sekcie po jednom?
Vysvetlená bola v predchádzajúcich príspevkoch.
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #20 kedy: 16. December , 2008, 13:25:09 »

nemožeš a nesmieš musiš si vybrat podla možnosti čo to dokaže a basta a nevymyšlajte je tam toho viac ako treba a o dost
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 16. December , 2008, 13:42:17 »

nemožeš a nesmieš musiš si vybrat podla možnosti čo to dokaže a basta a nevymyšlajte je tam toho viac ako treba a o dost

 Bavím sa skvele  preto sa pýtam na možnosti, čo to dokáže. Žmurk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #22 kedy: 16. December , 2008, 13:50:08 »

Bavím sa skvele  preto sa pýtam na možnosti, čo to dokáže. Žmurk
mne sa napriklad zda divne, ze ked sa niekto o nieco zaujima a chce sa o tom nieco dozvediet, tak je lenivy si nieco malo o tom prestudovat  :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #23 kedy: 16. December , 2008, 13:52:06 »

Ja som len zvedavy, ako to vyuzijete na Live hranie... tolko milion tlacidiel, atd atd atd... v tej rychlosti zmackete daco spatne a je to v prdeli...
A zasa... kolko efektov vyuzijete pri Live hrani Huh! ja sa priznam, ze 3. Delay, chorus + drive krabicku. a zvacsa len tú. Na zdravie!
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #24 kedy: 16. December , 2008, 13:53:56 »

Ja som len zvedavy, ako to vyuzijete na Live hranie... tolko milion tlacidiel, atd atd atd... v tej rychlosti zmackete daco spatne a je to v prdeli...
A zasa... kolko efektov vyuzijete pri Live hrani Huh! ja sa priznam, ze 3. Delay, chorus + drive krabicku. a zvacsa len tú. Na zdravie!

taketo veci su pre tych, ktori to chcu... ak nechces hraj si dalej na svojej jednej krabicke  Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #25 kedy: 16. December , 2008, 13:55:54 »

taketo veci su pre tych, ktori to chcu... ak nechces hraj si dalej na svojej jednej krabicke  Zdravíčko Na zdravie!
Sak samozrejme. Vsetko je pre toho, kto co chce. Nielen tento pristroj. Ale pride mi to prekomplikovane. Vedel by som to vyuzit, samozrejme. Vsade. Ci je to studio, live, doma, skusobna... len potom clovek uz nehra... ale sa hrá. Na zdravie!
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #26 kedy: 16. December , 2008, 13:57:53 »

Sak samozrejme. Vsetko je pre toho, kto co chce. Nielen tento pristroj. Ale pride mi to prekomplikovane. Vedel by som to vyuzit, samozrejme. Vsade. Ci je to studio, live, doma, skusobna... len potom clovek uz nehra... ale sa hrá. Na zdravie!

hm, nesuhlasim stym, ze potom sa clovek hra, ze hra...
v mojom pripade ku zvuku pouzivam len reverb, delay a to je  v podstate vsio... skor multak mam na modeling zvuku
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #27 kedy: 16. December , 2008, 14:00:06 »

jaj... sa hrá.... sorry... no to nie je az tak pravda.. ale zase hovorim len o sebe  Bavím sa skvele Som metlak
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 16. December , 2008, 14:00:11 »

hm, nesuhlasim stym, ze potom sa clovek hra, ze hra...
Mozno si ma nepochopil... Nemyslim samostatnu hru.
Ale hranie sa s efektom.. ako s hrackou, vela zaujimavych zvukov...atd. Na zdravie!
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #29 kedy: 16. December , 2008, 14:01:36 »

Mozno si ma nepochopil... Nemyslim samostatnu hru.
Ale hranie sa s efektom.. ako s hrackou, vela zaujimavych zvukov...atd. Na zdravie!

jo, ked som kupoval bossa, tak som si myslel, ze ano led FX a neviem co budem studovat.. a nakoniec sa skor hram s modelingom.. ale zeby som cele tyzdne sedel a len nastavoval to.. tak to nie  ?§!.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.