Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 23:02:47
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dominique Di Piazza  (Prečítané 7465 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #15 kedy: 19. December , 2008, 09:18:17 »

Prave toto sa mi nepači.Každy ako by si hral to "svoje" a skladba ako taka je "tatam".Proste taka nekompaktnost,bez dôrazu na skladbu,skratka "exibicia". A to pozorujem aj u slov. basgitaristov. Proste len ukazuju,čo všetko vedia zahrat,aky su dobri atd. Bez ohladu na skladbu.Ale je to asi celosvetovy trend,takže ........

s tymto sa velmi stotoznujem.
v tom videu je to isto velke umenie, len toto vydrzi pocuvat tak jedno promile ludi a az toho promile to sa vacsina iba tvari ze ju to bavi v ramci nejakej intelektualnej prezentacie  ha ha ha ale proti gustu ziaden disputat, zahrat takto nie je rozhodne lahke  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #16 kedy: 19. December , 2008, 09:26:40 »

.....to čo má za basu???...... napjprv som si myslel, že nejaký Hagstöm ale ten to asi nebude......
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 19. December , 2008, 10:15:46 »

.....to čo má za basu???...... napjprv som si myslel, že nejaký Hagstöm ale ten to asi nebude......

Uz som pisal, ze Neuser. Tearz uz hrava na Foderu.
« Posledná zmena: 19. December , 2008, 10:16:03 od MageZ » Zaznamenané

endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #18 kedy: 19. December , 2008, 11:50:10 »

s tymto sa velmi stotoznujem.
v tom videu je to isto velke umenie, len toto vydrzi pocuvat tak jedno promile ludi a az toho promile to sa vacsina iba tvari ze ju to bavi v ramci nejakej intelektualnej prezentacie  ha ha ha ale proti gustu ziaden disputat, zahrat takto nie je rozhodne lahke  Na zdravie!

tak ja patrim k tomu jednemu promilu, lebo ja odchadzam z takychto akcii so spadnutou sankou tak ako to bolo v pripade tohtorocnych jazzovych dni. ano, samozrejme ze je to o exhibicii, ale to je v podstate hocijake vystupenie. na margo tychto panov este jedna vec, nemaju problem ist hrat bez nacvicenia, proste improvizacia a spontanne hranie. a to znamena byt pravy muzikant.

v tom prvom videu hra na Fodera Imperial
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #19 kedy: 19. December , 2008, 12:53:40 »

Je to normalne skladba z albumu Front Page, v ktorom hra Bireli s Dominiqom a Chambersom, myslim, ze to nie je ziadne predvadzanie, hraju to v klude, nie je to nic na hranici ich moznosti, urcite dokazu zahrat x krat zlozitejsie veci..., je to v podstate fast swing s malymi zmenami vnimania rytmu (tumbao, groove), mozno ze v tom nedokazete najst prvu, preto sa Vam to zda ako ked si hra kazdy svoje, je to vsetko normalne "in time"...
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 19. December , 2008, 16:07:01 »

tak ja patrim k tomu jednemu promilu

z toho vyrastieš  Žmurk
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 19. December , 2008, 16:12:30 »

Je to normalne skladba z albumu Front Page, v ktorom hra Bireli s Dominiqom a Chambersom, myslim, ze to nie je ziadne predvadzanie, hraju to v klude, nie je to nic na hranici ich moznosti, urcite dokazu zahrat x krat zlozitejsie veci..., je to v podstate fast swing s malymi zmenami vnimania rytmu (tumbao, groove), mozno ze v tom nedokazete najst prvu, preto sa Vam to zda ako ked si hra kazdy svoje, je to vsetko normalne "in time"...
  Zdravíčko presne tak. Ta skladba je skvela. Bravooo
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #22 kedy: 19. December , 2008, 16:27:57 »

z toho vyrastieš  Žmurk

ja uz moc nerastiem v mojom veku
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 19. December , 2008, 16:32:52 »

ja uz moc nerastiem v mojom veku
Hudobne mozes rast v kazdom veku.  Žmurk

Kazdopadne ten basgitarista je vyborny, aj na tom albume Front Page hra fenomenalne.

Duri (brmbolec), basa nemusi hrat len spodky a nevyryvaj, lebo si kupim seststrunovu basu a potom uvidis aj stredy, vysky. Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #24 kedy: 19. December , 2008, 17:05:17 »

Hudobne mozes rast v kazdom veku.  Žmurk

Kazdopadne ten basgitarista je vyborny, aj na tom albume Front Page hra fenomenalne.

Duri (brmbolec), basa nemusi hrat len spodky a nevyryvaj, lebo si kupim seststrunovu basu a potom uvidis aj stredy, vysky. Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele


hudobne ano, bolo to asi takto: detstvo: punk, metallica, skolske casy: metallica, slipknot, industry a hardcore metal, neskor iron maiden. vysoka skola: melodicky death, speed, technicky metal, klasicky rock.  teraz: jazz, fusion, technicky progress metal,klasicka hudba, alternativne technicke styly

takze z toho nevyrastiem ked som akurat do toho vrastol Beeee
Zaznamenané
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 19. December , 2008, 18:15:01 »

z toho vyrastieš  Žmurk

pardón, z toho vyrastiete chlapci  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 19. December , 2008, 18:31:57 »

pardón, z toho vyrastiete chlapci  Bavím sa skvele

Myslím, že ani Bireli Lagrene z toho nevyrástol a som rád. Žmurk
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 19. December , 2008, 18:47:26 »

Myslím, že ani Bireli Lagrene z toho nevyrástol a som rád. Žmurk
  Bravooo VĎAKA ZA TO.  Bravooo

Pravdupovediac mi castokrat viac chuti, ked hra na elektrike, ako na akustike. Ale je to zazracne dieta. Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 18. Január , 2009, 22:02:05 »

to je brnkátko co pouziva ten Di piazza endy? taka vec z plastu ktoru nemas rad to je ona?:)
(viem vola sa to nejak inak :))
« Posledná zmena: 18. Január , 2009, 22:09:46 od omen » Zaznamenané

endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #29 kedy: 18. Január , 2009, 22:11:15 »

to je brnkátko co pouziva ten Di piazza endy? taka vec z plastu ktoru nemas rad to je ona?:)
(viem vola sa to nejak inak :))

ked to vie niekto pouzivat tak je to v pohode  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 22 otázok.