Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 23:26:35
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gibson Les Paul Tradional - NOVY MODELOVY RAD 2008  (Prečítané 29142 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #165 kedy: 30. September , 2009, 08:05:59 »

Hej ludia citam celu temu a nedozvedel som sa o gitare Gibson Les Paul Traditional zatial dokopy nic, akurat ze farba ina je o 4 tisic drahsia a ci sa da verne skopirovat gibson Hand made modelom...Nieje tu fakt niekto kto ma naozaj skusenosti s touto gitarou a zhodnotil ju??? Na zdravie!
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #166 kedy: 30. September , 2009, 08:48:38 »

Hej ludia citam celu temu a nedozvedel som sa o gitare Gibson Les Paul Traditional zatial dokopy nic, akurat ze farba ina je o 4 tisic drahsia a ci sa da verne skopirovat gibson Hand made modelom...Nieje tu fakt niekto kto ma naozaj skusenosti s touto gitarou a zhodnotil ju??? Na zdravie!

...osobnu skusenost nemam, ale minuly tyzden som sedel s Ferom G. na pive, bavili sme sa okrem ineho aj o nasom spolocnom znamom, ktory si naslepo objednal z obchodu Gibson LP Traditional. Fero ho potom testoval a vravel mi ze je to vynikajuci nastroj.
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #167 kedy: 30. September , 2009, 09:01:55 »

Hej ludia citam celu temu a nedozvedel som sa o gitare Gibson Les Paul Traditional zatial dokopy nic, akurat ze farba ina je o 4 tisic drahsia a ci sa da verne skopirovat gibson Hand made modelom...Nieje tu fakt niekto kto ma naozaj skusenosti s touto gitarou a zhodnotil ju??? Na zdravie!

Kvazi medzimodel medzi regulernym Standardom a reediciami z Custom Shopu. Ma niektore specifikacie blizsie k originalom, ako napr. absencia dier na ubratie vahy, ine snimace atd. Podla mna sa to ale neoplati a uz ked tak tak zobrat R8 (58 reissue) alebo R7 (Goldtop 57), financny rozdiel tam uz nie je prilis velky. Celkovo z Gibson USA produkcie mam dost zmiesane pocity. Zas pokial hladas modernejsie znejuci Les Paul - t.j. na higainove aparaty, tak si kup bezny Standard a je to. 
« Posledná zmena: 30. September , 2009, 09:02:18 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #168 kedy: 30. September , 2009, 09:57:24 »

Celkovo z Gibson USA produkcie mam dost zmiesane pocity.

O tom vieme. Aj o Hiwattoch nie?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #169 kedy: 30. September , 2009, 09:58:34 »

O tom vieme. Aj o Hiwattoch nie?

Co tie zas s tym maju spolocne?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #170 kedy: 30. September , 2009, 09:59:51 »

Co tie zas s tym maju spolocne?  Bavím sa skvele
Možno tie zmiešané pocity. Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #171 kedy: 30. September , 2009, 10:04:38 »

Dobre, tak dajte machri nejaky vecny argument v prospech toho LP Traditional mimo offtopic taranin.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #172 kedy: 30. September , 2009, 10:14:13 »

Dobre, tak dajte machri nejaky vecny argument v prospech toho LP Traditional mimo offtopic taranin.  Žmurk
ale Progy,šak víš jak to tu chodí.... .... čo ti mam k tomu povedat? nedržal som to,nehral som na tom,nepočul som to... a to čo je na nete si každy prečíta sám... Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #173 kedy: 30. September , 2009, 10:16:27 »

ale Progy,šak víš jak to tu chodí

Vsak to, furt mi len do Hajvotov rypete, na nic ine sa nezmozete. Bavím sa skvele Ja som čert.. Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #174 kedy: 30. September , 2009, 10:17:27 »

Vsak to, furt mi len do Hajvotov rypete, na nic ine sa nezmozete. Bavím sa skvele Ja som čert.. Ja som čert..

a bol si s nimi niekedy on topic? lebo podla mna nie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #175 kedy: 30. September , 2009, 10:23:27 »

Vsak to, furt mi len do Hajvotov rypete, na nic ine sa nezmozete. Bavím sa skvele Ja som čert.. Ja som čert..
ale Progy,šak víš,jak to je
  1, obyčajná zavist,že to nemáme / ten hai-vot/
  2, strach z toho,že keby sme to mali,tak zistime,že nevieme hrat  / preto radšej tie hajgejny- tie su ku gramb...... hračom "milosrdné"  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #176 kedy: 30. September , 2009, 10:25:02 »


  2, strach z toho,že keby sme to mali,tak zistime,že nevieme hrat  / preto radšej tie hajgejny- tie su ku gramb...... hračom "milosrdné"  Bavím sa skvele Na zdravie!

Zbabelec.  Beeee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #177 kedy: 30. September , 2009, 10:26:52 »

Zbabelec.  Beeee
Hrdinovia zomierajú mladí.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #178 kedy: 15. Október , 2009, 16:33:20 »

Akurat vcera som bol u kamosa v hudobnictve a porovnavali tam Traditional s Classicom ktory mal vymeneny hambac... u mna vyhral Traditional, fakt to hralo poprdeli, aj ked aj ten classic bol fajny  Na zdravie!
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #179 kedy: 15. Október , 2009, 16:35:24 »

nemám rád gibson-y Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 23 otázok.