Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 13:45:47
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DISTORTION POmOC  (Prečítané 4355 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« kedy: 26. December , 2008, 01:39:33 »

Zdravim...Chcel by som si kupit nejaky dobry distortion len by som chcel trosku vacsi rozhlad nad nimi...Velmi vela ludi mi povedalo ze jeden z najlepsich je od Boss Turbo Distortion 2.Ja by som chcel nieco s cim by som mohol zahrat od jimiho hendrixa cez deep purple a maximum by skoncilo pri metallice.viem ze je to velmi siroky vyber ale kludne piste aky sa paci Vam alebo aky konkretne pouzivate...diky moc!!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 26. December , 2008, 01:51:27 »

Zakk Wylde overdrive a VOX Satchurator. - od Hendrixa po Metallicu. - ZARUCENE Si píš!!!
Boss uz je dnes +/- v pozadi.
Este mozem poradit z mojich oblubenych: BB preamp, Fulltone Fulldrive 2, Velmi dobra znacka je MI audio - napr. Blue boy, alebo crunch box. - spravil som aj temu k tejto znacke. Pozri si.
 Na zdravie!
« Posledná zmena: 26. December , 2008, 01:51:53 od Branko » Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #2 kedy: 26. December , 2008, 02:05:15 »

kup proste niečo čo ma aj korekcie a dobry skresleny
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3 kedy: 26. December , 2008, 09:02:23 »

mozno to bude zniet divne, ale skus tube driver od prosounda. som presvedceny ze tento trik zvladne lepsie ako boss.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #4 kedy: 26. December , 2008, 10:26:46 »

Ja som pre tento ucel ,ako potrebujes ty ,vyrobil kamosovi pred vela rokmi takuto opachu
http://valwatt.com/index.php?page=LCF1
Ak by si mal dakeho kamosa "letovaca" co ti to vyrobi ,tak ti môzem posunut zapojenie.
Mne sa to uz nechce stavat, respektive by ta to vyslo strasne moc.
« Posledná zmena: 26. December , 2008, 10:48:15 od brdo prvy » Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #5 kedy: 26. December , 2008, 10:36:30 »

mozno to bude zniet divne, ale skus tube driver od prosounda. som presvedceny ze tento trik zvladne lepsie ako boss.

Neviem, ci na TB vytoci klasicky distortion. Ono cely ten pedal je dost specificky a klasicky distortion na tom nedas. Skusal som vselico a ked som dal gain skoro na plne, presence 12h a volume skoro na plne, tak to uz bol gulaty fuzz. :) Zasa, ked sa pohras s presence, tak z mojho Voxu AD50 dostanes nieco podobne AC15 alebo plexi.

TB samozrejme nie je zla volba, ale myslim si, ze by si potreboval k nemu este jeden pedal, ale najlepsie je si to, samozrejme, vyskusat.
« Posledná zmena: 26. December , 2008, 10:41:11 od kubo63 » Zaznamenané
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #6 kedy: 26. December , 2008, 11:11:08 »

ja som bol s TD nadmieru spokojný... točil som všetko doprava a malo to super zvuk... a no s fuzzom nemám skúsenosti takže neviem k tomu prirovnať ale kubo63 má vlastne pravdu, ťažko to prirovnať k niečomu, klasický distortion to nebol lebo u mňa to bolo viacej crunche-oidné... mne sa to ale páčilo... za vyskúšanie určite stojí Žmurk
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 26. December , 2008, 12:12:29 »

Ja som pre tento ucel ,ako potrebujes ty ,vyrobil kamosovi pred vela rokmi takuto opachu
http://valwatt.com/index.php?page=LCF1
Ak by si mal dakeho kamosa "letovaca" co ti to vyrobi ,tak ti môzem posunut zapojenie.
Mne sa to uz nechce stavat, respektive by ta to vyslo strasne moc.

brdo, tuto srandu by som rad pocul. zatial som nenasiel jediny pedal, ktory by nezmrsil zvuk.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #8 kedy: 26. December , 2008, 12:24:55 »

brdo, tuto srandu by som rad pocul. zatial som nenasiel jediny pedal, ktory by nezmrsil zvuk.
Dohodni si rande s majitelom  Bavím sa skvele ten je tiez pekny uchylak ,co sa tyka marshallov  Žmurk
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 15. Január , 2009, 00:01:35 »

Vyskusa Mc 402 firma CAE + MXR, je to nieco ako twin pedal, na jednej strane mas drive (korekcie+ output level), potom mas line driver, tam mu davas len o okolko db ti ma poslat hore cize perf. na sola, navyse to pekne hodi stredy hore a vysky. true bypass, v mojom pedal boarde s nim nemam ziadny problem,
ale skus aj napisat ci to chces to cisteho pchat, teda pouzit ako dalsi kanal, alebo to sces cele len dokrmit, potom distortion a ale drive, jak tu ludia pisali toho zakk wylde napriklad, ale ak to sces do cisteho dat napriamo tak ten wylde ti neda brutal skreslenie
Zaznamenané

cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 15. Január , 2009, 00:05:09 »

ktomu zmrseniu zvuku , v urcitom zmysle asi suhlasim heh   Ja som čert..
ja som bol prekvapeny co robi ten line driver od cae a mxr vobec to nefarbi zvuk iba ho vybucha na max.
stoji to za vyskusanie
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 15. Január , 2009, 14:49:58 »

Zdravim...Chcel by som si kupit nejaky dobry distortion len by som chcel trosku vacsi rozhlad nad nimi...Velmi vela ludi mi povedalo ze jeden z najlepsich je od Boss Turbo Distortion 2.Ja by som chcel nieco s cim by som mohol zahrat od jimiho hendrixa cez deep purple a maximum by skoncilo pri metallice.viem ze je to velmi siroky vyber ale kludne piste aky sa paci Vam alebo aky konkretne pouzivate...diky moc!!

je velky roziel ci to je distortion, overdrive alebo fuzz!

 Skus dat par keywordov do youtube aby si nasiel cca co chces, alebo ak si v blave,kludene mozes ist ku mna vyskusat aky su rozdiely.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 15. Január , 2009, 20:06:32 »

mam tu doma Ibanez Metal Charger... mozno bude na predaj...
moc som s nim nehral... ale metallica, aj hendrix by sa s tym dal... :)
mozem skusit... ked bude cas :)

je to tato krabicka:
http://filters.muziq.be/model/ibanez/10/ms10

a podla vyhladavaca, tento clovek by mal na otm hrat:

Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
stenčo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144



« Odpoveď #13 kedy: 15. Január , 2009, 22:10:30 »

neviem, či to dokáže, čo hľadáš, ale big muff stojí za vyskúšanie.
Zaznamenané

ARIA GT series & BatonRouge Burnt
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #14 kedy: 15. Január , 2009, 22:31:40 »

neviem, či to dokáže, čo hľadáš, ale big muff stojí za vyskúšanie.
ten je taky huhlak,hodi sa na tahave sola určie nie na metal,lepši je ds1 boss plus EQ a urobiš čo chceš,dalej dobry je JH-1 Jackhammer marshall, HK Warp (myslim že sa tak vola) je super
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 22 otázok.