Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 06:22:59
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Multitracky roznych kapiel  (Prečítané 16177 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 27. December , 2008, 12:26:10 »

Dnes rano som sa dopocul od uzivatela Musicman1411 VELMI dobru spravicku.
Isto ste uz niektori poculi o tzv. multitrackoch. Super vecicka na pocuvanie jednotlivych nastrojov hocijakeho songu, hocijakej kapely. Su to povacsine subory .ogg. Je na to potrebny program Audacity.

Prikladam stranku: http://www.guitarblast.com/showthread.php?t=10365&page=9

Podla mna to je urcene pre Guitar Hero. Ale nasiel som tam kopec zaujimavych kapiel, je tam aj DT, co ma velmi potesilo.
V skladbe Constant motion je dopodrobna rozobrata gitara, krasne pocut solo a najviac sa mi paci to "spolocenstvo" zvukov. Napr. Samotna gitara znie tak zaujimavo...az nepekne... ALE ked sa prida basa, bicie... hned gitara dostane krasny nadych. To je predovsetkym VELKE PLUS Mesa aparatov. Ved nakoniec posudte sami.

PS: nezabudnite na program Audacity, ktory je volne stiahnutelny z netu.

 Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 28. December , 2008, 15:45:06 »

Potahal som si zopar skladieb, ako Satrianiho, Van Halen, Yngwie, Dream Theater, Pink Floyd, ... Je to zabava pocuvat samostatne nastroje. Pekne pocut, kde je strih, super zvuky, paraaada.  Žmurk

 Na zdravie!
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 28. December , 2008, 21:09:02 »

Je to pekne aj pre nahravacov, mozu si pozriet ako cca zneju jednotlive stopy. Su sice s efektami, ale aj tak to moze byt celkom poucne, aspon pre mna je. Ale treba to brat s rezervou, casto su tie subory vytiahnute z Guitar Hero a nie som si isty, ci ten zvuk je 1:1 k originalu z albumu.

Na inom fore bola rovnaka tema pred casom a mali tam aj Queen, Beatles a pod :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 28. December , 2008, 21:28:00 »

Je to pekne aj pre nahravacov, mozu si pozriet ako cca zneju jednotlive stopy. Su sice s efektami, ale aj tak to moze byt celkom poucne, aspon pre mna je. Ale treba to brat s rezervou, casto su tie subory vytiahnute z Guitar Hero a nie som si isty, ci ten zvuk je 1:1 k originalu z albumu.

Na inom fore bola rovnaka tema pred casom a mali tam aj Queen, Beatles a pod :)
Tak je to z GH3, ale NIE VSETKO. Inak myslim, ze ten DT je skutocny, ved je to dost realne 1:1. Toto je urcite original.
Neviem, ci to je proti pravidlam fora, ale ak by niekto poznal stranku s multitrackmi, tak mohol by pastnut. Nebolo by na skodu. Ved nakoniec nezda sa mi to nelegalne.
Celkom ma to zaujalo. Velmi dobry MT je aj Hotel California. Je v tom linku, co som sem pastol.  Žmurk
 Na zdravie!
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 29. December , 2008, 00:04:42 »

Jasne, ze je to nelegalne, nech si to pisu na na to vyhradenych forach Beeee
Zaznamenané

lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #5 kedy: 29. December , 2008, 22:50:15 »

Neviem kam to supnut, lebo sa to hodi do viacerych tem. Teraz som hladal nejake taby a narazil som na toto https://www.songsterr.com/. Okrem toho, ze to ukazuje taby to vie prehravat podobne ako guitar pro, dokonca tam boli (okrem druhej gitary) aj bicie (no kvalita je take kvazi midi), ale je to vsetko online cez flash! Co ti ludia nevymyslia :).
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6 kedy: 12. Január , 2009, 15:40:25 »

Podarilo sa mi zohnat multitracky QUEEN - Bohemian Rhapsody. Mam vsetkych 24 stop. Je to masaker chlapci Si píš!!! Je to velky zazitok pocuvat Brianovu gitaru bez kapely. :) V niektorych pasazach je ale fakt rozladeny.  Bavím sa skvele To pocut volne uchom. Dalsia vec su SPEVY Si píš!!! Toto ani zenska nezaspieva, co oni.  ha ha ha

Fakt odporucam, velka skola to.   Zdravíčko

 Na zdravie!
Zaznamenané

Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 12. Január , 2009, 15:43:30 »

znie to zaujimavo co tu pises.
doma skusim urcite...
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 12. Január , 2009, 15:43:44 »

Podarilo sa mi zohnat multitracky QUEEN - Bohemian Rhapsody. Mam vsetkych 24 stop. Je to masaker chlapci Si píš!!! Je to velky zazitok pocuvat Brianovu gitaru bez kapely. :) V niektorych pasazach je ale fakt rozladeny.  Bavím sa skvele To pocut volne uchom. Dalsia vec su SPEVY Si píš!!! Toto ani zenska nezaspieva, co oni.  ha ha ha

Fakt odporucam, velka skola to.   Zdravíčko

 Na zdravie!

A to si kde zohnal??
Budem rád, keď mi to posunieš. Žmurk
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 12. Január , 2009, 16:18:14 »

Podarilo sa mi zohnat multitracky QUEEN - Bohemian Rhapsody. Mam vsetkych 24 stop. Je to masaker chlapci Si píš!!! Je to velky zazitok pocuvat Brianovu gitaru bez kapely. :) V niektorych pasazach je ale fakt rozladeny.  Bavím sa skvele To pocut volne uchom. Dalsia vec su SPEVY Si píš!!! Toto ani zenska nezaspieva, co oni.  ha ha ha

Fakt odporucam, velka skola to.   Zdravíčko

 Na zdravie!

Aj ja chcem!!! Bravooo
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #10 kedy: 12. Január , 2009, 16:23:04 »

aj mne  Cmuk chlapci prosim  :)
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #11 kedy: 12. Január , 2009, 16:29:26 »

Sú aj od Beatles,Nirvana,nejaké country...Aspoň tak rok a pól dozadu toho bolo vcelku dosť.Ale na učenie /homerecordring/je lepšie si nájsť multitracky od Waves,steinberg atď,tam aspoň vysvetľujú kde a ako použiť aký plugin a tak.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #12 kedy: 12. Január , 2009, 16:39:58 »

Pomocou uzivatela Musicman1411 sa nam podarilo najst cez vyse 2000 MT.  Bavím sa skvele
Je to supa, fakt je to super. Metallica, Nirvana, No doubt, Def Lepard, rozne popovky, metlakoviny, country... vsetko.  ha ha ha

 Na zdravie!
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 12. Január , 2009, 16:42:30 »

Pomocou uzivatela Musicman1411 sa nam podarilo najst cez vyse 2000 MT.  Bavím sa skvele
Je to supa, fakt je to super. Metallica, Nirvana, No doubt, Def Lepard, rozne popovky, metlakoviny, country... vsetko.  ha ha ha

 Na zdravie!

Aj Maiden? Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #14 kedy: 12. Január , 2009, 16:44:19 »

Aj Maiden? Nechajte ma vydýchať
JJ, aj Jimi Hendrix. Prave pocuvam Little wing.  Žmurk
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.108 sekund, 22 otázok.