Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 09:31:27
Strán: [1] 2 3 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: oblubeny basak  (Prečítané 93825 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 31. Máj , 2005, 22:25:50 »

Takze ludia...myslim ze toto je celkom good tema. Oblubeny bassman - ale nemusi byt hned najlepsi. No, tak moj je momentalne oblubeny mark king z Level 42 a snazim sa nacerpat energie z jeho naslapanej hry. Ale tiez marcus miller je pohodak....zo slovenskych je moj oblubenec juro griglak. Velmi sa mi paci jeho basovanie.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1 kedy: 31. Máj , 2005, 22:45:19 »

ak by som si mal vybrat domaceho a zahranicneho tak by to boli marta minarik a jason newsted(vdaka nemu som si zacal vsimat basu ako taku a jeho energicka hra sa mi paci dodnes). zvysok SK basaci: juro griglak,martin gaspar,branko valansky. zvysok sveta: victor wooten,marcus miller,jaco,billy s.,geezer butler a miliarda dalsich:-)
Zaznamenané

o-yep sro
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 31. Máj , 2005, 22:50:49 »

Moje cislo 1 - Steve DiGiorgio (Testament, Death, Sadus, Vintersorg, Control Denied...)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 31. Máj , 2005, 23:44:10 »

U mňa jednoznačne Victor Wooten, z našich Juro Griglák.
Zaznamenané

kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 01. Jún , 2005, 08:51:09 »

vcera som bol na Celula New York - laco deczi a tam hral basak Steve Clarke, cernoch, hral aj na jazzakoch v blave.. takze momentalne som fascinovany jeho hrou.. celkovo celula je pecka! ale paci sa mi aj Les Caypool z primusu, Flea, Stanley Clarke, Steve Bailey.. a mam take kratucke videa z koncertov Meshell Ndegocello, Vail Johnoson, Louis Johnson. ale su v hroznej kvalite.. ak mate dake veci od nich ozvite sa, velmi sa mi pacia tote ukazky, ale neviem to nikde zohnat...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #5 kedy: 01. Jún , 2005, 14:15:27 »

z nasich: Juro Griglak, Martin Gaspar, Oscar Rozsa zahranicie: Marcus Miller, Steve Clarke, Fieldy
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #6 kedy: 01. Jún , 2005, 15:46:43 »

mne sa paci jaco pastorius a juraj griglak. ale aj mlady vizvari/y je skvely. stareho som nepocul hrat... pista58: newsted nieje nahodou nejaky krcovity? bol som velky fan metallici ale na ich koncertoch co mam, ho nejak moc nevidno a hlavne ho nepocut! a to ze ich chudakov niekedy vobec nieje pocut mi vadi najviac. u metallici to bolo velmi citit. je totiz uplne uzasne ked cloveka az hadze o stenu z toho zvuku. to sa mi stalo na koncerte rajneesh. basak mal stenu z bedni a zosikov beck, na zakazku robene, a triaslo to so mnou. to bol tlak:))
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 01. Jún , 2005, 15:54:56 »

locksmith: hm,on mal tak trochu krcovity prejav ale myslim ze to bola nejaka sucast jeho techniky,proste z tych strun isiel vzdy vymlatit dusu- na koncertoch a preto som si ho oblubil,co mam nejake videa (nazivo som videl metlu uz s trujilom) tak tam bol dost nahlas a to jak hral som vzdy zral.divim sa ze si neodsrovboval hlavu pri tom headbangu.zdaleka nedosahuje na maniakov ako victor w. a podobne ale svoje kvality podla mna ma a ja ho vzdy budem obdivovat:-)hlavne si myslim ze za svojim potencialom zaostava,cital som par clankov kde ho chvalili a divili sa ze preco neukaze vsetko co naozaj vie.dost podcenovany clovek.
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 10. Jún , 2005, 18:47:16 »

Fieldy jednoznacne jeho hra je ohromujuca,malokto totiz hra podla bicich, a nerobi mu problem ani funky a jazz.Inak HT maju tiez slusneho basaka
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #9 kedy: 10. Jún , 2005, 20:19:58 »

fieldy je velmi zaujimavi basak, akurat neznasam jeho zvuk.ale ani sa nedivim ze ho ma taky,nejako cez tie podladene 7 strunky musi preliezt:-) a myslim ze nieje jediny co hra podla bicich:-)
Zaznamenané

o-yep sro
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #10 kedy: 10. Jún , 2005, 21:30:15 »

Paci sa mi Dave LaRue, co hrava v Dixie Dregs a v Steve Morse Band. Je celkom fajn. Paci sa mi aj Roger Glover, aj ked on je taky nenapadny. John Paul Jones z Led Zeppelinu bol skvely :) Je ich vela..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 10. Jún , 2005, 21:49:15 »

Johna Paula Jonesa mozem odkedy som pocul tento album, skvela vec LINK
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 11. Jún , 2005, 12:17:47 »

for Pista:netvrdim ze je jediny ale znie to super nie?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #13 kedy: 11. Jún , 2005, 14:13:07 »

Citácia
malokto totiz hra podla bicich
:-)zalezi od stylu- v muzike ako korn mozno uplne nie ale inac to nieje taky zriedkavy jav:-)
Zaznamenané

o-yep sro
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #14 kedy: 15. Jún , 2005, 10:01:38 »

Z rockerov/metalistov-DiGiorgio /bezprazec v death metale!!!/ Hall Patino,Tom Araya,Billy Sheanen.Malmsteen mal tiez vzdy vybornych basistov...aby s nim stihali tie spolocne behy:-)))) Z Jazzmanov-Jaco Pastorius,Stanley Clarke a John Pattituci Z domacich borcov-Juraj Griglak a Viktor Hidhveghy. Inak aj v Olympicu je vaaaazny basista!....a Minarik je tiez velmi tazky kaliber.
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.