Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 02:39:12
Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trojnásobná nominace pro výrobky BEHRINGER  (Prečítané 34466 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« kedy: 31. December , 2008, 23:34:41 »

30.12.2008

S potěšením si dovolujeme oznámit, že mezi produkty, nominovanými na prestižní ocenění "Music and Sound Award" má značka BEHRINGER hned trojnásobné zastoupení. Ocenění je každoročně udělováno americkým časopisem "Music & Sound Retailer" vybraným produktům jako uznání jejich technické vyspělosti a přínosu v technologické inovaci.

Ze stáje BEHRINGER se nominace do finálního kola dočkaly nové aktivní DSP řízené reprosoustavy s integrovaným mixem EUROLIVE B412DSP v kategorii "Best New Speaker of 2008" (nejlepší nová reprosoustava roku 2008), celolampové kombo BUGERA 333XL-212 v kategorii "Best New Instrument Amplifier of 2008" (nejlepší nástrojový aparát roku 2008) a konečně v kategorii "Best New DJ Product of 2008" (nejlepší DJ produkt roku 2008) nový pětikanálový digitální DJ mix DDM4000.

Vyhlášení celkových výsledků současného 23. ročníku soutěže "Music & Sound Awards " proběhne jako součást veletrhu "Winter NAMM Show 2009", který začíná 15. ledna 2009 v kalifornském Anaheimu. Společnost Audiopro s.r.o. srdečně gratuluje k nominacím, a to jak za sebe, tak i za všechny tuzemské spokojené uživatele výrobků značky BEHRINGER.
(zdroj)

Odkaz na web časopisu Music & Sound Retailer
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #1 kedy: 31. December , 2008, 23:35:34 »

to je fakt sila, pokradnu co sa da a este s tym povyhravaju ceny. ha ha ha ?§!.
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #2 kedy: 31. December , 2008, 23:36:43 »

to je neco tusim sa tam prihlasim na rock aj ja Bavím sa skvele
ked behringer vyhral tri ceny tak ja budem mat secky Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
feki
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 131



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 01. Január , 2009, 03:16:29 »

Týden před koncem roku Beh... zdražuje,  jinak je skvělý ve věcech kde neprochází audio signál :-)     viz FCB1010
Zaznamenané

Jacsnon Soloist SL-3 > Engl E-530 ( Midi Switch Relay )> GSP1101 ( FCB 1010 ) > Engl E-840 > 2x box 75w V-30
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #4 kedy: 01. Január , 2009, 03:44:34 »

boli nominovani a tam to konci. su to nehorazne shity
Zaznamenané
PalinkoZa
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151



« Odpoveď #5 kedy: 01. Január , 2009, 09:34:36 »

to je neco tusim sa tam prihlasim na rock aj ja Bavím sa skvele
ked behringer vyhral tri ceny tak ja budem mat secky Bavím sa skvele
Na zdravie!
Zaznamenané

Randall G3 150W, Laney 200W
udry
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 01. Január , 2009, 09:43:07 »

boli nominovani a tam to konci. su to nehorazne shity
Mrkni sa občas do rackov zvukarov alebo v študiach. By si sa divil,kolko tam tych shitov je. Zdravíčko
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 01. Január , 2009, 10:54:40 »

boli nominovani a tam to konci. su to nehorazne shity
Ak by som mal byť korektný, boli to shity ... na začiatku Uliho kariéry. Staršie veci boli skutočne veľakrát nedoriešené (napríklad kúsajúci sa software na starších modeloch digitálnych ekvalizérov UltraCurve) alebo stavané len podľa inžinierskych kritérií, nie podľa potrieb muzikantov (trebárs ich staršie mixpulty a ich z hľadiska hudby nemožne nastavené pásma a strmosť na ekvalizéroch, čo vytváralo mizerný plechový zvuk, ale samozrejme z technického hľadiska všetko šlo ako malo  Smútim). Terajšie nové veci sú však z technického a aj z hudobne-praktického hľadiska úplne v poriadku a nie je dôvod nad nimi ohŕňať nos. Sám vlastním od nich bedňu 4x12, efekt Virtualizer (a aj ladičku) a furt po koncerte mi chodili pozerať muzikanti na setup, že vraj čo to tak dobre hrá. Keď videli, že polovica aparátu je od Uliho, ich údiv bol ešte väčší. Holt, predsudky sú predsudky a často človeku prekážajú v snahe vidieť veci také, ako v realite sú. Treba sa pozerať na parametre a na to, čo ten výrobok naozaj dokáže. Už som trebárs počul kompaktné klubové PA s boxmi EuroLive a fakt to hraje porovnateľne ako čokoľvek iné v tomto segmente výrobkov, aj podstatne drahších.
« Posledná zmena: 01. Január , 2009, 11:00:49 od Predator » Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #8 kedy: 01. Január , 2009, 11:06:54 »

Casopis "Music & Sound Retarded" Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 01. Január , 2009, 11:21:56 od mcmaros » Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 01. Január , 2009, 11:12:32 »

"Music & Sound Retarded" Bavím sa skvele
Na Bugeru trebárs hrá Vernon Reid z Living Colours, tak neviem, neviem ... asi by na tom nehral, keby to bola vyslovená sračka. Mimochodom, on na tom hrá naozaj, aj v štúdiu, nie "len tak akože" ako niektorí na svoje signature modely od slávnych značiek. Čítal som reportáž z nahrávania v štúdiu SONO .....

Ale prečo to tu vlastne píšem, tu je plno majstrov sveta, ktorým žiaden zosík nie je dosť dobrý a vedia všetko lepšie.
« Posledná zmena: 01. Január , 2009, 11:14:19 od Predator » Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #10 kedy: 01. Január , 2009, 11:21:40 »

Ak si si nevsimol, tak to bolo venovane tomu casopisu. Cmuk chlapci Sorry za zlu formulaciu. Zdravíčko
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 01. Január , 2009, 11:22:20 »

Ja vidim problem aj v tom,že vela ludi nevie napr. procesormi pracovat,nastavit vhodne parametre,posudit,čo s čím a ako pracuje. Ďalej blby "zakladny" signal /šum,brum, equalizacia atd./ ,procesor tieto neduhy len zvyrazní a potom na vine "shit"./samozrejme okrem tych proces.,ktore služia na odstranenie/potlačenie  nežiaducich vecí/. Netvrdim,že Behr. je špičkova firma,ale objektivita by mala byt.  Kto chce špičkove veci,nech si prichysta pekny balik euráčikov.
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 01. Január , 2009, 11:25:33 »

Ja vidim problem aj v tom,že vela ludi nevie napr. procesormi pracovat,nastavit vhodne parametre,posudit,čo s čím a ako pracuje. Ďalej blby "zakladny" signal /šum,brum, equalizacia atd./ ,procesor tieto neduhy len zvyrazní a potom na vine "shit"./samozrejme okrem tych proces.,ktore služia na odstranenie/potlačenie  nežiaducich vecí/. Netvrdim,že Behr. je špičkova firma,ale objektivita by mala byt.  Kto chce špičkove veci,nech si prichysta pekny balik euráčikov.
Presne tak. Keď sa s tým zaobchádza slušne a dobre sa nastaví, prežije to aj tretiu svetovú a zvuk bude na úrovni. Samozrejme hi-end za tie prachy od toho nikto normálny nečaká. Ale je to normálna stredná trieda, zvukom síce neohúri, ale ani nesklame.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 01. Január , 2009, 11:26:56 »

Na Bugeru trebárs hrá Vernon Reid z Living Colours, tak neviem, neviem ... asi by na tom nehral, keby to bola vyslovená sračka. Mimochodom, on na tom hrá naozaj, aj v štúdiu, nie "len tak akože" ako niektorí na svoje signature modely od slávnych značiek. Čítal som reportáž z nahrávania v štúdiu SONO .....


No,bral by som to s rezervou. Nie je iste,či tie tracky budu aj použite,či nebudu upravovane,či neboli len orientačné atd. Nehovoriac o tom, "AKA" to bola Bugera.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #14 kedy: 01. Január , 2009, 11:58:53 »

chlapci je novy rok, jebte na to  ha ha ha
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.