Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 13:16:28
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trojnásobná nominace pro výrobky BEHRINGER  (Prečítané 34464 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 01. Január , 2009, 12:08:43 »

chlapci je novy rok, jebte na to  ha ha ha
a to si mame cely den pisat len želania všetkeho dobreho? ha ha ha O.K. môžeme. A dokedy? Do Troch kralov a potom už normálka? Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #16 kedy: 01. Január , 2009, 12:13:13 »

vies ako som to myslel, ze nie ze sa zas pochytite na novy rok  :)
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 01. Január , 2009, 12:20:47 »

vies ako som to myslel, ze nie ze sa zas pochytite na novy rok  :)
Ja viem,ale ešte je tu slaba zostava,tak snád neskor. A može to byt zaujimave. Kocovina,sušáky,rozmyšlanie,čo sa jake koko*t.... včera postvarali. Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #18 kedy: 01. Január , 2009, 12:42:15 »

hral som minule v auparku na Bugeru asi 2 minuty a som to vypol..Stalo to za hovno nechapem ako na tom niekto hraa...Charakter zvuku hruza a s tym JSX pivom (mam ho v obchode)to nema nič spoločne to hra ako hovado proti tomu..skoro ako nova JVM410. Zdravíčko
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 01. Január , 2009, 12:46:21 »

hral som minule v auparku na Bugeru asi 2 minuty a som to vypol..Stalo to za hovno nechapem ako na tom niekto hraa...Charakter zvuku hruza a s tym JSX pivom (mam ho v obchode)to nema nič spoločne to hra ako hovado proti tomu..skoro ako nova JVM410. Zdravíčko
Na Bugeru treba vediet hrat. To nie je nejaky Marshall. Bavím sa skvele
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 01. Január , 2009, 13:05:04 »

hral som minule v auparku na Bugeru asi 2 minuty a som to vypol..Stalo to za hovno nechapem ako na tom niekto hraa...Charakter zvuku hruza a s tym JSX pivom (mam ho v obchode)to nema nič spoločne to hra ako hovado proti tomu..skoro ako nova JVM410. Zdravíčko
Ťažko to takto povedať, ono každý má tie laby narastené trochu ináč, každý má iné uši, iný vkus ... ak ti dačo nesadne, to ešte neznamená, že to musí byť zaručene zlé.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #21 kedy: 01. Január , 2009, 13:06:22 »

hral som minule v auparku na Bugeru asi 2 minuty a som to vypol..Stalo to za hovno nechapem ako na tom niekto hraa...Charakter zvuku hruza a s tym JSX pivom (mam ho v obchode)to nema nič spoločne to hra ako hovado proti tomu..skoro ako nova JVM410. Zdravíčko

skoda ze nemas Bugeru tiez v obchode urcite by zacala hrat lepsie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #22 kedy: 01. Január , 2009, 13:07:06 »

hral som minule v auparku na Bugeru asi 2 minuty a som to vypol..Stalo to za hovno nechapem ako na tom niekto hraa...Charakter zvuku hruza a s tym JSX pivom (mam ho v obchode)to nema nič spoločne to hra ako hovado proti tomu..skoro ako nova JVM410. Zdravíčko

ono tie repraky Bugera nikdy za vela nestali, takze ak si skusal kombo, tak verim ze to mohlo byt vselijake
Zaznamenané
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #23 kedy: 01. Január , 2009, 13:33:22 »

Ak by som mal byť korektný, boli to shity ... na začiatku Uliho kariéry. Staršie veci boli skutočne veľakrát nedoriešené (napríklad kúsajúci sa software na starších modeloch digitálnych ekvalizérov UltraCurve) alebo stavané len podľa inžinierskych kritérií, nie podľa potrieb muzikantov (trebárs ich staršie mixpulty a ich z hľadiska hudby nemožne nastavené pásma a strmosť na ekvalizéroch, čo vytváralo mizerný plechový zvuk, ale samozrejme z technického hľadiska všetko šlo ako malo  Smútim). Terajšie nové veci sú však z technického a aj z hudobne-praktického hľadiska úplne v poriadku a nie je dôvod nad nimi ohŕňať nos. Sám vlastním od nich bedňu 4x12, efekt Virtualizer (a aj ladičku) a furt po koncerte mi chodili pozerať muzikanti na setup, že vraj čo to tak dobre hrá. Keď videli, že polovica aparátu je od Uliho, ich údiv bol ešte väčší. Holt, predsudky sú predsudky a často človeku prekážajú v snahe vidieť veci také, ako v realite sú. Treba sa pozerať na parametre a na to, čo ten výrobok naozaj dokáže. Už som trebárs počul kompaktné klubové PA s boxmi EuroLive a fakt to hraje porovnateľne ako čokoľvek iné v tomto segmente výrobkov, aj podstatne drahších.

tu sa nejedna o predsudky ale o prakticke skusenosti. vlastnil som jednu basovu hlavu a bola to hroza. aj po technickej a aj po zvukovej stranke, k boxom sa radsej ani nevyjadrim, alebo ano :D a to tak ze kvalitativne horsie na trhu neexistuju, kazdy doma na kolene spraveny ma lepsie vlastnosti. pri behringeroch ma napada jedna hlaska: "co bys chtel, za 5 stovek" Beeee
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 01. Január , 2009, 13:36:34 »

Opat na oblubenu notu - Behringer ano/nie. Behringer vyraba vsetko mozne a medzi tym je par osvedcenych klasik, ktore v svojej triede hraju prinajmensom velmi dobre. Takze na tie sa treba sustredit a ostatne - kto ma odvahu, nech skusi :)
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #25 kedy: 01. Január , 2009, 13:37:14 »

no nahodou ten box 412 s jensemi hra za tu cenu vyborne, o nic horsie ako kustomy, pivicka, craty a podobne veci v rovnakej cenovej kategorii...
Zaznamenané

stoka!
udry
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 01. Január , 2009, 13:37:25 »

tu sa nejedna o predsudky ale o prakticke skusenosti. vlastnil som jednu basovu hlavu a bola to hroza. aj po technickej a aj po zvukovej stranke, k boxom sa radsej ani nevyjadrim, alebo ano :D a to tak ze kvalitativne horsie na trhu neexistuju, kazdy doma na kolene spraveny ma lepsie vlastnosti. pri behringeroch ma napada jedna hlaska: "co bys chtel, za 5 stovek" Beeee
Ak ma pamät neklame,som bol na koncerte kde Frešo hral na Behringeri a čuduj sa svete,hralo mu to vyborne.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #27 kedy: 01. Január , 2009, 13:37:37 »

u takychto firime si treba vediet vybrat vyrobok. oni kopiruju vsetko doradu bez ohladu na vysledok. nieco sa im vydari lepsie nieco horsie kto sa v tom nevyzna a vybere si zle ma smolu.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 01. Január , 2009, 13:40:18 »

A ešte pred par rokmi som okukoval PA rack Tublatanky a Behringer Virtualizer a Behri Compresor. /nie,nie som "obdivovatel" Behringera,ale mal som kedysi dake veci od nich a ešte jednu -novší model Virtaka- mam. A ani netvrdim,že všetko je tam super.
« Posledná zmena: 01. Január , 2009, 13:45:02 od udry » Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 01. Január , 2009, 13:42:41 »

riesite nezmysly.. co ma niekto z vas podiely v mesa boogie, alebo inde,  ze vas trapi ci niekto niekoho kopiruje?   ty si uzivatel a nie pravnik... bud rad ze su dobre ceny a ked to nechces nekup a je to vyriesene....
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.