Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 17:12:31
Strán: 1 ... 9 10 [11] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trojnásobná nominace pro výrobky BEHRINGER  (Prečítané 34470 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #150 kedy: 01. Január , 2009, 22:16:23 »


"Vymeniť nechcený tovar môžete podľa zákona do siedmich dní v prípade, ak bol zakúpený od podomového obchodníka, cez zásielkovú službu či internet."
vymenit za co? za peniaze?
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #151 kedy: 01. Január , 2009, 22:20:47 »

čo sa ti čo ma nepačit ked sa ti nepači kup si banjo,Tie gitky niesu hluché ale kdejaky dementi na ne hraju a su tam často zahnojene struny a  vtedy nehra žiadna gitara ,niekto si mysli že je hlucha Bavím sa skvele Predal som velmi vela gitar a nedržal som zly gibson alebo fender USA a aj mexico hra dobre,chyba je vo veži(hlava na krku) Na zdravie!

svata pravda
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #152 kedy: 01. Január , 2009, 22:31:05 »

Teraz som pozeral manual aj stranku a nikde to tam nepisu (daval som len search jsx a xxx), ale ak to fakt niekde pisu tak to je fakt drzost. Akurat som sa docital, ze je hand build  ha ha ha, uz tam chyba len from hij qality components :).
http://acapella.harmony-central.com/showthread.php?t=1530130

Nech sa paci.

Snad to predsa nebudu pisat do manualu, ze "spravili sme kopiu JSX a tak to musi hrat Si píš!!! Boh chran ked nie Si píš!!!Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #153 kedy: 03. August , 2010, 07:11:28 »

Mate dakto skusenost s mixom Behringer Xenyx 802   http://www.proaudio.sk/mixpulty/analogove-mixpulty/behringer-xenyx-802---242/     ?    .... chcem na nom vyuzivat len ten mic preamp na dynamicky mikrofon PG57 pre nahravanie git. komba . . . 

...a este som nasiel cisto mikrofonny preamp Behringer mic100, ale neviem ci neni urceny nahodou len pre kondenzatorove mic, ci sa da vypnut to fantomove napajanie a pouzit aj na dynamicky mic . . . ma elektronku a mam odniekade zapamatane, ze pre mikrofonne preampy toto zrovna vyhoda nieje . . . je dost lacny, ale mam pocit, ze sucastou balenia nebude napajaci zdroj a ak by som musel kupovat k nemu + adapter, tak potom ten mix Behringer Xenyx 802 bude vyhodnejsi lebo viem, ze je pouzitelny aj na dynamicke mic a ma aj zdroj, teda vyhodnejsi za predpokladu ak ten mic preamp v mixe neni az taky strasny trapas . . . .

... len pre info, ze z toho preampu to pojde do m-audio delta44  . . .
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #154 kedy: 03. August , 2010, 10:20:34 »

mic preamp z mixu Behringer urcite nie.

mic100 - v pohode, aj na obyc. mikrofony... je to nejaky genericky vyrobok, co sa vyskytuje aj v inych baleniach, ale ako Behringer je najrozsirenejsi. za tie peniaze uplne bezproblemu sa da na to co chces odporucit...

ked lacny pult, tak Yamaha MG, tam tie mic preampy nesumia. respektive na tych vyssich MG nesumia, neviem, ci su aj tie najmensie pulty v tomto totozne.
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #155 kedy: 03. August , 2010, 11:19:10 »

ok super diky
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #156 kedy: 03. August , 2010, 11:49:21 »

inak ja ten mic100 mam doma, nevyuzijem ho, mozem Ti ho darovat. nemam k nemu origos adapter, ale funguje na to nejaky iny co som skusal, 12V / 1A tusim, to by sa malo dat v pohode kupit snad...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #157 kedy: 03. August , 2010, 12:06:03 »

...jaaaj skoda zobral by som ho hned, ale zrovna som potvrdil objednavku z proaudio.sk  . . . .
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #158 kedy: 03. August , 2010, 12:15:57 »

maju to skladom ? lebo inak to moze byt tour nadlho :)
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #159 kedy: 03. August , 2010, 12:23:07 »

bohuzial maju, vraj do 24hodin to mam . . . Hajzli! :)
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #160 kedy: 03. August , 2010, 14:57:54 »

V dnešnej dobe je úplne jedno na aký amp a z akou gitarou hráš.............dôležité je či vôbec niekde hráš a či ťa niekto počúva  Bavím sa skvele bežný divák nikdy neanalyzuje či máš Marshall,Mesa alebo Bugeru,či hráš na Sx či Fender...........divák počúva aké pesničky hráš.......takže ja by som asi toľko  Na zdravie!
PS: minule pred nami hral Gladiátor  Smútim gitarista tam mal v racku veci rádovo za velmi vela evri ale to čo mu liezlo von bolo veľmi biedne....... Zdravíčko
neberte to že ohováram kolegu  Bavím sa skvele ale bolo to tak
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #161 kedy: 03. August , 2010, 15:11:47 »

pockaj, bezny divak mozno... ale pride tam VIP divak z GPC fora a ked sa mu to nebude pozdavat, tak Ta potom roznosi vo fore v zuboch a mas navzdy po reputacii medzi vsetkymi gitarovymi diskutermi na Slovensku  Bavím sa skvele
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #162 kedy: 03. August , 2010, 15:12:55 »

pockaj, bezny divak mozno... ale pride tam VIP divak z GPC fora a ked sa mu to nebude pozdavat, tak Ta potom roznosi vo fore v zuboch a mas navzdy po reputacii medzi vsetkymi gitarovymi diskutermi na Slovensku  Bavím sa skvele
Vždy sa dá vyhovoriť na zvukára  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #163 kedy: 03. August , 2010, 16:30:49 »

mame mix yamaha MG10 z musiccenter za 100E novy a zvuk je vyborny a nesumi  Žmurk
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #164 kedy: 03. August , 2010, 16:37:55 »

bežný divák nikdy neanalyzuje či máš Marshall,Mesa alebo Bugeru,či hráš na Sx či Fender....
To je síce pravda, ale bežný divák s priemerným sluchom dokáže rozoznať či ide o dobrý zvuk alebo nie (nie zvuk čisto gitary, ale  kapely ako celku).
Aj keď pri pankáčoch je všetko trošku inak (na nič/nikoho nenarážam), pamätám si na dávny koncert kde hral punkreas bez bubeníka ktorý mal zlomenú hnátu, a dovolím si tvrdiť že to osadenstvo si to ani nevšimlo  Bavím sa skvele

A samozrejme záleží len na šikovnosti konkrétneho gitaristu/kapely či dokážu aj z lowcost náčinia vydolovať dobré výsledky...
« Posledná zmena: 03. August , 2010, 16:39:33 od pelko » Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.