Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 03:08:27
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Roland Cube 100 Bass  (Prečítané 8428 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« kedy: 03. Január , 2009, 22:15:39 »

Diskusia k tomuto clanku: http://www.uberpro.sk/gitaristi.sk/sk/site/article/Roland-Cube-100-Bass
Zaznamenané

o-yep sro
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1 kedy: 03. Január , 2009, 22:36:16 »

pekny clanok pistik  :) ale ked sponinas to naklonenie komba, tak u basy to nieje hadam take tragicke ta smerovost, kedze basy dunia vseobecne do smerov, akurat tie vysky sa nepocuju. to kombo je dobre na podia, ktore su vyvysene a tym padom ide zvuk na divakov  :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 03. Január , 2009, 22:41:58 »

myslim, ze pista skor myslel na pocutie sa, ked hras na to kombo ty a nie to, ci ide zvuk do divakov alebo nie  Zdravíčko
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #3 kedy: 03. Január , 2009, 22:43:03 »

ja viem dobre co myslel, ale myslim, ze je dolezitejsie, aby ta poculi lepsie divaci ako ty sam seba. A ked hras sam, tak to je teoreticky jedno a kombo si naklonis
« Posledná zmena: 03. Január , 2009, 22:44:01 od mario bross » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 03. Január , 2009, 22:45:25 »

toto kombo je slabe na to aby mohlo sluzit ako PA, takze v tomto pripade ide iba ciste o komfort pre hraca.
Zaznamenané

o-yep sro
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #5 kedy: 03. Január , 2009, 22:46:08 »

podla mna basovy aparat musi mat objem aby to bolo v kapele dobre...mali sme 100w ampeq kombo a vsetko doprav a furt to bolo zle
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 03. Január , 2009, 22:51:31 »

Pistik, ved si ho mohol aj trochu viac skritizovat.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 03. Január , 2009, 22:54:40 »

podla mna basovy aparat musi mat objem aby to bolo v kapele dobre...mali sme 100w ampeq kombo a vsetko doprav a furt to bolo zle

suhlas. treba ale rozoznavat hlucnu kapelu a nejake kludnejsie zoskupenie a taktiez zvuk ktory hrac preferuje.
s tym ampeg kombom mam podobnu skusenost aj ja, toto mi prislo subjektivne prieraznejsie - asi aj tym, ze ten ampeg ma 15ku repro a to hra predsa inak ako 12repro.

brano: bol som tym kombom velmi milo prekvapeny a pri tej cene to je super komplet. iste sa daju hladat chyby a postavit ho oproti kombu za 40 tisic ktore mam teraz pozicane doma. za tie peniaze prinasa skutocne dost muziky a moznosti pre toho kto potrebuje mobilitu a variabilny aparat. vobec ma neunavovalo na nom hrat ako na mnohych tranzistoroch pred nim.
Zaznamenané

o-yep sro
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #8 kedy: 03. Január , 2009, 22:55:02 »

Pistik, ved si ho mohol aj trochu viac skritizovat.

no jasne, a nabuduce ti uz nikto nic nepozicia na testovanie.  ŽmurkNa zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #9 kedy: 03. Január , 2009, 22:56:42 »

suhlas. treba ale rozoznavat hlucnu kapelu a nejake kludnejsie zoskupenie a taktiez zvuk ktory hrac preferuje.
s tym ampeg kombom mam podobnu skusenost aj ja, toto mi prislo subjektivne prieraznejsie - asi aj tym, ze ten ampeg ma 15ku repro a to hra predsa inak ako 12repro.

brano: bol som tym kombom velmi milo prekvapeny a pri tej cene to je super komplet. iste sa daju hladat chyby a postavit ho oproti kombu za 40 tisic ktore mam teraz pozicane doma. za tie peniaze prinasa skutocne dost muziky a moznosti pre toho kto potrebuje mobilitu a variabilny aparat. vobec ma neunavovalo na nom hrat ako na mnohych tranzistoroch pred nim.
my hrame dost nahlas...proste ten amly ampeq nemal objem..bolo to take..ze nieco tam hralo..ale hmm..nebolo to ono..ked sme hrali na 300w ampeq svt a 8x10 bednu..to bola ina kava..na stvrtke  a gitaru ani pocut nebolo Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #10 kedy: 03. Január , 2009, 23:00:03 »

no jasne, a nabuduce ti uz nikto nic nepozicia na testovanie.  ŽmurkNa zdravie!

myslim ze v tomto problem nie je. forum nie je komercny casopis ktory potrebuje reklamu od tych co im davaju testovat veci.
kludne si to kombo moze ist hocikto vyskusat do onboardu a napisat svoj nazor, budem len rad a aj oni budu urcite radi  :) Na zdravie!

lacrosse: hej, SVT CL + 8x10 je o niecom inom. toto nie su komba do hlasnych kapiel, to si treba uvedomit.
Zaznamenané

o-yep sro
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #11 kedy: 03. Január , 2009, 23:08:13 »

myslim ze v tomto problem nie je. forum nie je komercny casopis ktory potrebuje reklamu od tych co im davaju testovat veci.
kludne si to kombo moze ist hocikto vyskusat do onboardu a napisat svoj nazor, budem len rad a aj oni budu urcite radi  :) Na zdravie!

ved v pohode, zavisi od predajcu, co poziciava. ked na to kombo napises, ze jak napicu hra, tak asi nadseny nebude. Bavím sa skvele
ale verim ze hra velmi dobre, ja mam skusenost s tou seriou ale gitarovych komb, a tie hraju v pohode. Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #12 kedy: 04. Január , 2009, 00:27:44 »

s tym ampeg kombom mam podobnu skusenost aj ja, toto mi prislo subjektivne prieraznejsie - asi aj tym, ze ten ampeg ma 15ku repro a to hra predsa inak ako 12repro.

12 repro ma prieraznejsi zvuk ako 15?
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 04. Január , 2009, 00:28:47 »

12 repro ma prieraznejsi zvuk ako 15?
urcite
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #14 kedy: 04. Január , 2009, 00:30:49 »

a 15 ma vacsi bas? a tie oblubene velke 10" bedne maju ake vyhody potom?
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.