Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 22:08:53
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: VOX Amplug, maly ale skvely  (Prečítané 3752 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #15 kedy: 05. Január , 2009, 15:11:52 »

u nas to tu chlapik ma v hudobninách myslím nejaké 4 RôZNE. PôJDEM SKúSIť. už ma to dlhšie zaujíma.
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #16 kedy: 05. Január , 2009, 15:12:32 »


neviem ci vobec lead ma echo, nepametam si ze by malo, lead ma skor zvuk jak pouziva Gilbert a tak, ale ak ma tak sa asi neda bo na mojom vies nastavovat len Volume, Gain a Tone, na Voxackej stranke kedysi maly ukazky ako kazdy typ znie, neviem ci to tam este je, ale mozno to tebe a inym pomoze.


Ukazky na novy Lead som nikde nevidel a presne to je ten problem, ze ani nie je pisane ci sa ten delay da nastavovat. NiMh AAA sa daju zohnat aj 1450mAh.
Zaznamenané

tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 05. Január , 2009, 15:22:41 »

ukazku na lead som nenasiel, ale v tomto videu, chlapik ukazuje gitaru a vraj pouziva lead...


zvuk je dost o nicom ale snad to nieco pomoze
podla mna je echo uz prednastavene, ale najlepsie bude asi zajst do hudobnin
« Posledná zmena: 05. Január , 2009, 15:23:28 od tommy321 » Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 05. Január , 2009, 15:44:00 »

ukazku na lead som nenasiel, ale v tomto videu, chlapik ukazuje gitaru a vraj pouziva lead...


zvuk je dost o nicom ale snad to nieco pomoze
podla mna je echo uz prednastavene, ale najlepsie bude asi zajst do hudobnin

velmi nereprezentativna ukazka.. inak ja som si doteraz myslel, ze ten amplug ma zabudovany reprak maly :D az potom ked som pocul ze to hra vcelku sumne kukam, ze tam bude asi kabel.. som sa tesil ze to bude nieco ako Marshall microstack alebo take nieco.. 
Zaznamenané

focus
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #19 kedy: 05. Január , 2009, 23:47:37 »

Asi  netreba riešiť a kúmať nad dorobeným konektorom na adaptér, batérie tam vydržia fakt dlho, pri každodennom hraní myslím vydržali vyše mesiaca.
Ano, lead je novinka, tiež ma zaujíma rozdiel medzi ním a Metalom.
« Posledná zmena: 06. Január , 2009, 00:35:34 od focus » Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #20 kedy: 23. Máj , 2009, 21:03:39 »

Prave som sa docital na youtube, ze echo na Lead-e predsa ide vypnut. Ukazky na stranke vox su slabe. Takmer ziadne skreslenie tam nemaju, pritom na youtube z toho lezie metal a udajne to ma este viac gainu ako metal. Neskusal ho este niekdo? Mam ac30 a hra sa cez to fajn. Nie je o com v porovani s digitalom. Amplug sa mi paci ovela viac.
Zaznamenané

buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 23. Máj , 2009, 21:14:19 »

Ja mam metal a som s ním dosť spokojný. Takisto ho používam na intráku. Keď som ho kupoval tak som uplne zabudol na Lead , mali ho tam ale spomenul som si na to az  doma ?§!. Inac jediné mi na ňom vadí ,že keď na tom hrám ,tak sa cítim ako majster sveta , to iste bolo na kombe Spider. Ale ked sadnem  za celolampu , tak chytám depky  ha ha ha Gain nemam vykrútený , takže tým to nieje  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.127 sekund, 22 otázok.