Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 23:51:09
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fender Twin Reverb  (Prečítané 901 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« kedy: 05. Január , 2009, 12:17:23 »

Tak som zvedavy ci niekto ma skusenosti z Fender Twin Amp - BlackFace, SilverFace, 65 Reissue? Konkretne ma zaujima spolahlivost tohoto komba (trafa, suciastky, repro), cisty zvuk je bez diskusie ale ako si rozumie so skreslenim (viem ze hlavne sa pouzival TS9 alebo TS808 s Fender Ampami). Je velky rozdiel v reedicii (plosaky, asi aj operaky) oproti BlackFace/SilverFace (Point-to-Point spoje). Skusal niekto Fender Twin Amp SilverFace s  65 Reissue? Aky je rozdiel vo zvuku? Ties som narazil na nazor ze MasterVolume ktory sa zacal montovat od 74 roku ubral nieco zo zvuku komba? Je to tak? A co napajanie 110V alebo 230V je medzi tym rozdiel vo zvuku?

Linka na clanok od Duskiho je tu:
http://www.musicreport.sk/fender-twin-reverb-silverface-1973/

Linka na clanok v Muzikuse:
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Fender-Twin-Reverb-1965-Reissue-reedice-legendarniho-komba~19~zari~2007/
« Posledná zmena: 05. Január , 2009, 12:36:38 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 05. Január , 2009, 13:29:44 »

Cisty zvuk je jasny, skresleny to ma podla mna priserny, hrozne sa tam od istej hlasitosti vsetko blati, nema to razanciu, len to tak prdi. Je to cisto kombicko na cisty zvuk a ako baza pre pedale. Rockovy crunch z toho tiez nedostanes. Skusal som viacero Silverface zo 70tych rokov. So starsimi bohuzial nemam skusenosti a nove ma nezaujimaju, budu len horsie.
« Posledná zmena: 05. Január , 2009, 13:30:09 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.