Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 15:21:42
Strán: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 447074 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1665 kedy: 14. Február , 2012, 15:46:24 »

novy sherlock sa mi velmi pacil ako po hudobnej stranke, tak aj vyprava aj kamera, aj screenplay.. neviem co sa na to vsetci stazuju bolo to o 2 triedy zaujimavejsie nez jednotka..

podobne  Na zdravie!
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #1666 kedy: 16. Február , 2012, 17:53:06 »

http://www.csfd.cz/film/6258-pribeh-alvina-straighta/

Velmi na pocudovanie prijemna Lynchovka.

...toto je fasa . . .pri Lynchovych filmoch sa musim kazdych 10 minut prefackat aby som nezosalel, ale toto bolo uplne ine . . .
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1667 kedy: 20. Február , 2012, 10:24:54 »

ja som vcera videl A dangerous method o freudovi, jungovi a keire knightley. neviem poriadne, co si mam o tom mysliet, ale aspon kym to trvalo, bolo to zaujimave. co mi vadilo najviac, ze ten film sa tvari pomerne spomalene, pricom je casovo celkom nahusteny a este ze keira ma take male kozy. vigo ako freud mi prisiel celkom podareny. videl este niekto?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1668 kedy: 20. Február , 2012, 10:39:25 »

....a este ze keira ma take male kozy....

ukazala ich aj ?
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1669 kedy: 20. Február , 2012, 11:04:25 »

ukazala ich aj ?
ano! sice len na chvilku a raz iba cez odraz v zrkadle, ale zato celkom zretelne.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1670 kedy: 20. Február , 2012, 11:17:06 »

ano! sice len na chvilku a raz iba cez odraz v zrkadle, ale zato celkom zretelne.

to je dobre. do kina na to nepojdem, ale kozy si overim... nemas napochytro nejaky link len na dotycnu scenu ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1671 kedy: 20. Február , 2012, 11:21:00 »

to je dobre. do kina na to nepojdem, ale kozy si overim... nemas napochytro nejaky link len na dotycnu scenu ?

 Bavím sa skvele Mas zaujimavu obsesiu, kukat na prsia rachitickym holyvuudskym hereckam.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1672 kedy: 20. Február , 2012, 12:49:23 »

Bavím sa skvele Mas zaujimavu obsesiu, kukat na prsia rachitickym holyvuudskym hereckam.
podla mna ma obsesiu kukat na vsetky potencialne pekne prsia a kedze keira je viac, nez len pekna zenska, tak je na mieste byt zvedavy na jej prsia  Na zdravie!

rasto: link ziadny nemam, ale serem sa teraz v adobackom premierovi, tak ti tam urobim nake screenshoty a dam minutaz :D
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1673 kedy: 20. Február , 2012, 12:59:51 »

podla mna ma obsesiu kukat na vsetky potencialne pekne prsia a kedze keira je viac, nez len pekna zenska, tak je na mieste byt zvedavy na jej prsia  Na zdravie!

Ale vsak uz zdialky a na prvy pohlad vidiet, ze ich ma male, tak naco tolko usilia.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1674 kedy: 20. Február , 2012, 13:45:05 »

ja som vcera videl A dangerous method o freudovi, jungovi a keire knightley. neviem poriadne, co si mam o tom mysliet, ale aspon kym to trvalo, bolo to zaujimave. co mi vadilo najviac, ze ten film sa tvari pomerne spomalene, pricom je casovo celkom nahusteny a este ze keira ma take male kozy. vigo ako freud mi prisiel celkom podareny. videl este niekto?

uplne si to vystihol.. a inak hej tie jej kozenky chlapcenske su jak ked sa kolega vyzliekol na zlatych pieskoch do plaviek, take... detske ciciky ech


inak bol som v sobotu na Hugo a jeho velky objav  a spoko, uplne ze normalne dobry film, bol som spoko
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1675 kedy: 21. Február , 2012, 10:42:17 »

ja som vcera videl A dangerous method o freudovi, jungovi a keire knightley. neviem poriadne, co si mam o tom mysliet, ale aspon kym to trvalo, bolo to zaujimave. co mi vadilo najviac, ze ten film sa tvari pomerne spomalene, pricom je casovo celkom nahusteny a este ze keira ma take male kozy. vigo ako freud mi prisiel celkom podareny. videl este niekto?

Pozrel som si a moc ma to popravde nenadchlo. Cele take nejake zjednodusene na americky sposob, urcite Jung mlatil bicom svoje pacientky pri sulozeni a potom to hlboko citovo prezival. Bavím sa skvele Iritovala ma obcasna nemcina v angline "Herr Direktor". Kiera ci Keira ma tiez zrovna neoslnila, ten jej prerod bol neprirodzeny. Ja Ti nevim Karle...  Popiskujem si
« Posledná zmena: 21. Február , 2012, 10:43:09 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1676 kedy: 21. Február , 2012, 10:46:05 »

...neviem poriadne, co si mam o tom mysliet,...

Ja Ti nevim Karle...  Popiskujem si

mne to pride, ze sme na tom rovnako, nie? inak k tomu SM vo filme som sa zamerne nevyjadroval, bolo to uvedene ako historicka fikcia, cize MF, aspon bol nejaky zabavny moment. no a neprirodzeny prerod, o ktorom hovoris ty, by som pripisal na vrub prave tomu nenapadnemu nahusteniu, o ktorom som pisal.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1677 kedy: 21. Február , 2012, 10:47:30 »

mne to pride, ze sme na tom rovnako, nie?

A este to bola samozrejme sionisticka antiarijska propaganda. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1678 kedy: 21. Február , 2012, 12:55:40 »

A este to bola samozrejme sionisticka antiarijska propaganda. Bavím sa skvele
to som najprv chcel spomenut a potom, ze kaslem na to, ale ANO! a bola tak nestastne nezakryta, ze v podstate kazdy vnimavejsi musel spozorovat, ze zid tam pouzil beznu fasisticku obalku, takze nakoniec z toho arijci vysli, ze "rasizmus? wtf?", kym zidia podla hesla "my sme vyvoleni".
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1679 kedy: 21. Február , 2012, 13:00:56 »

no tvar ma peknu, ale tie prsia:





to fakt jak karolov kolega na zlatych pieskoch  Bavím sa skvele Bavím sa skvele mensie som snad ani nevidel
« Posledná zmena: 21. Február , 2012, 14:37:32 od mario bross » Zaznamenané

Strán: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.148 sekund, 22 otázok.