Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 15:10:43
Strán: 1 ... 135 136 [137] 138 139 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 446550 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2040 kedy: 13. Október , 2015, 18:44:46 »

Inak vo vseobecnosti maju teraz najlepsiu kvalitu serialy, dobry film aby clovek pohladal.

Co sa tyka americkej produkcie, tak to veru je presne tak. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2041 kedy: 13. Október , 2015, 19:51:12 »

Nie a podla hodnoteni tomu nedam sancu, lebo nie je cas :-D ...

podla mna to nie je zle, je to z rovnakeho sudku ako Homeland, neviem, ci tam nie su aj rovnaki tvorcovia. akurat sa to odohrava nie v americkej agenture, ale v arabskej diktature... samozrejme, malo to svoje muchy, ale to aj Homeland...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2042 kedy: 14. Október , 2015, 21:32:28 »

tento serial ste zachytili ?

http://www.csfd.cz/film/56207-narcos/komentare/

som v polke serie a vyzara to velice dobre

Pozeram to, je to dobre. Aj ked na tuto temu (Escobar a spol.) som uz videl viacero filmov.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2043 kedy: 15. Október , 2015, 06:13:17 »

pre mna je Narcos top serial po dlhej dobe opat raz..
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2044 kedy: 15. Október , 2015, 07:17:42 »

pre mna je Narcos top serial po dlhej dobe opat raz..

Z tych co som videl aj pre mna top. Niet mu co vytknut v podstate (dokonca sa tam ani Amici nehraju na spasitelov sveta Bavím sa skvele a v podstate tam absentuje ten ich otravny patos).
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2045 kedy: 15. Október , 2015, 07:24:25 »

tak reziroval to typek z brazilie cize je to aj citit ze je to take.. uveritelnejsie a fakt dobre vykreslene.. ziadne plazmove pusky a podobne
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #2046 kedy: 15. Október , 2015, 07:36:51 »

Narcos zatial 2 diely a asi to dopozeram, celkom dobre.

Dnes som zistil, ze BBC robi serial o Uthredovi z Babbenburgu, co mam asi 8 dielov precitanych, tak tomu dam isto sancu.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2047 kedy: 29. Október , 2015, 22:19:49 »

takze do tretice musim odporucit:

http://www.csfd.cz/film/361911-gomora/komentare/

taliansko, taliancina, mafia, drsne jak hovado. trochu zamrzi, ze tam nie je jedina kladna postava, vsetko su to strasne hovada. aj postavy, ktore sa spociatku javili, akoze by mohli byt trochu sympaticke, su vlastne uplni hajzli. skoncilo to tak, ze asi bude dalsia seria, tak sa tesim. v kazdom pripade pre mna velke prekvapenie a exotika.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2048 kedy: 29. Október , 2015, 23:41:41 »

Zas badboys, drogy a socky? Bavím sa skvele Furt dokola uz od Wire.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2049 kedy: 03. November , 2015, 18:24:08 »

toto:

http://www.csfd.cz/film/396563-najdete-mi-hrdinu/komentare/

podla skutocnych udalosti, odporucam nepozret a nevyspojlovat si to vopred... pomerne silna paralela k aktualnym uteceneckym temam, aj ked sa to odohrava v usa na prelome 80/90. muchy to samozrejme malo, politicky podtext bol tiez svojsky, ale je to len serial  Neviem

inak... to som tu jedniny, co kuka seriale ?  Ja som čert..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2050 kedy: 03. November , 2015, 20:39:02 »

Dik za tip... btw coskoro zacina Homeland.

po 3 dieloch som dost sklamany. je to nejake nemasne neslane a vaham, ci s tym dalej zabijat cas...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2051 kedy: 14. December , 2015, 22:35:00 »


toto bol dobry film, dik :)
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #2052 kedy: 15. December , 2015, 10:50:14 »

http://www.csfd.cz/film/396563-najdete-mi-hrdinu/komentare/

podla skutocnych udalosti, odporucam nepozret a nevyspojlovat si to vopred... pomerne silna paralela k aktualnym uteceneckym temam, aj ked sa to odohrava v usa na prelome 80/90. muchy to samozrejme malo, politicky podtext bol tiez svojsky, ale je to len serial  Neviem

zaujalo ma z komentarov csfd: "Nepřiznaná regulérní 6. sezóna The Wire (fakt to tady ještě nikdo nezmínil??), jejímiž ožehavými tématy jsou tentokrát po drogách, školství a politice multikulturalismus a rasová segregace"

ja som inak the wire dopozeral len asi pred tyzdnom, tak si to asi dam. i ked o dost viac ma bavili prve tri serie, nez ten zvysok, ktory od detektivky odisiel viac k politike a socialnym problemom americkeho velkomesta.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #2053 kedy: 15. December , 2015, 10:54:36 »

tak reziroval to typek z brazilie cize je to aj citit ze je to take.. uveritelnejsie a fakt dobre vykreslene.. ziadne plazmove pusky a podobne
v american sniperovi tiez nebola ziadna plazmova puska, ale zato patosu za dve vlakove supravy  Bavím sa skvele

druha seria narcos bude v auguste, ale predpokladam, ze to uz nebude taka zabava, predsalen to najzaujimavejsie z Escobarovej historie sa dialo dovtedy, kym usiel z tej svojej base (sic!). btw, death of pablo escobar je celkom v poho dokument, ked sa niekomu nechce cakat na serial.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2054 kedy: 23. Január , 2016, 13:09:04 »

ak mate radi bezduche slovenske mladeznicke filmy, toto je vono:

http://www.csfd.cz/film/251532-niekto-ako-ja/komentare/

je to z rovnakej autorskej dielne, ako Neberte nam princeznu, s tym, ze Dezo Ursiny ako autor hudby tu aj priamo hra naozajstnu rolu a kupodivu to nie je zdaleka taky pruser, ako Marika G. a Miro Ž. v princezne, mozno preto, ze je nadabony myslim Frantiskom Kovarom.

film ako taky je podobny pruser, ako Neberte nam ... ... , navyse nema ani to infantilne caro, ako mala princezna. hudba a pesnicky su bohuzial tiez ovela mdlejsie, p. Ursiny uz zjavne nebol v takej forme, ako v 70-tych.

70% na csfd nechapem, ale co uz. ja sice z nejakej cudnej uchylky tieto filmy milujem, ale viac ako 50% si to nezasluzi.

inak v malej rolicke kamionistu sa tam mihne aj Ludovit Nosko, aj tam spieva jednu pesnicku.



Jana Danova koncom 80-tych rokov chvilku vyzerala, ze by mohla byt dalsia Darinka Rolincova, nakoniec nebola. ak sa nemylim, dnes obcas pise nejake nazorove cosi do SME, ak je to teda ona...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 135 136 [137] 138 139 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 22 otázok.