Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 14:04:44
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445859 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #45 kedy: 09. Január , 2009, 14:52:59 »

prci je super...neviem preco sa mi to paci strasne Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

mas vycibreny vkus :D
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #46 kedy: 09. Január , 2009, 14:56:24 »


Pre mna je jednym z najvacsich fenomenov historie kinematografie Charlie Chaplin - klaun, komik, kaskader, herec, reziser, scenarista, hudobny kompozitor... Pozrite si hlavne jeho hovorene filmy...
Chaplin je klasik, tot pravda.  Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #47 kedy: 09. Január , 2009, 14:56:27 »

Ja mám rád komédiu: Drž hubu s Renom a Depardieu a z iného žánru Vykúpenie z väznice Shawshank a takiež všetky s Funesom.. Na zdravie!
jasne veznica je super film...mame podobny vkus vsetci Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #48 kedy: 09. Január , 2009, 14:57:58 »

Futurama  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #49 kedy: 09. Január , 2009, 14:59:27 »

Futurama  Bavím sa skvele

tak toto aj ja velmo rad  Na zdravie! z kreslenych moje najoblubenejsie, este pred South Parkom Zdravíčko
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #50 kedy: 09. Január , 2009, 15:01:32 »

Fakt meranie.Z muzikantov su zrazu filmoví kritici.Ale je to myslím v poriadku.Umelecký talent v spojení s intelektom-tak je jasné že aj ta filmová tvorba má uroven.Myslím že záleží od nálady.Niekedy si pozrie človek nejaku lahku oddychovku a niekedy aj niečo nad čím sa treba zamysliet.Tak ako s knihami,aj s muzikou aj so sexom. ha ha ha
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #51 kedy: 09. Január , 2009, 15:03:13 »

Chaplin je klasik, tot pravda.  Zdravíčko

pomerne obludna scena :)



a to este Hitler v tom case nebol az tak rozbehnuty, v Amerike hadam o nom nemali bezni ludia ani sajn :)

a ta nemcina :)

Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #52 kedy: 09. Január , 2009, 15:04:48 »

Fakt meranie.Z muzikantov su zrazu filmoví kritici.Ale je to myslím v poriadku.Umelecký talent v spojení s intelektom-tak je jasné že aj ta filmová tvorba má uroven.Myslím že záleží od nálady.Niekedy si pozrie človek nejaku lahku oddychovku a niekedy aj niečo nad čím sa treba zamysliet.Tak ako s knihami,aj s muzikou aj so sexom. ha ha ha
Trochu sa ohradim. Ja som mal dejiny filmu, interpretaciu filmu na vyske asi dva roky. A za ten cas sa Ti vybuduje urcity vkus, ktory Ta niekedy nepusti. Žmurk Ale s tym ostatnym co si napisal mozem suhlasit. Na zdravie!

pomerne obludna scena :)




excelentne Bravooo

Toto je moja oblubena od Hitchcocka Krajsiu expoziciu som este nevidel. Nechajte ma vydýchať
« Posledná zmena: 09. Január , 2009, 15:12:52 od midnightstranger » Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #53 kedy: 09. Január , 2009, 15:16:25 »

Ved ja s tým suhlasím a som rád že uroven je tu aj čo sa filmovej tvorby týka.A že sa tu zjavuju aj iné diela ako americká braková produkcia.Aj ked aj tu si rád pozriem-niektoré veci maju uroven.Europská kinematografia v posledných rokoch dost stagnuje alebo ju málo sledujem? :) napríklad poliaci boli kedysi super a mnohé filmy získavali ceny po celom svete.Francuzi,taliani.Takisto škandinavia.Teraz je to samý hollywood.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #54 kedy: 09. Január , 2009, 15:20:22 »

Ved ja s tým suhlasím a som rád že uroven je tu aj čo sa filmovej tvorby týka.A že sa tu zjavuju aj iné diela ako americká braková produkcia.Aj ked aj tu si rád pozriem-niektoré veci maju uroven.Europská kinematografia v posledných rokoch dost stagnuje alebo ju málo sledujem? :) napríklad poliaci boli kedysi super a mnohé filmy získavali ceny po celom svete.Francuzi,taliani.Takisto škandinavia.Teraz je to samý hollywood.
Tak je pravda, ze momentalne je trh zahlteny hollywoodskymi brakmi(cest vynimkam) A preto sa clovek nedozvie o tom kvalitnejsom co sa nakruti. Aj v Europe sa dnes tocia kvalitne filmy, ale aj braky.
« Posledná zmena: 09. Január , 2009, 15:20:49 od midnightstranger » Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #55 kedy: 09. Január , 2009, 15:21:28 »

Niekedy si pozrie človek nejaku lahku oddychovku a niekedy aj niečo nad čím sa treba zamysliet.Tak ako s knihami,aj s muzikou aj so sexom. ha ha ha

aky je sex nad ktorym sa zamyslas?  :)

inak davajte dalej nejake typy. nehanbime sa za to ze sme snobi a pseudointelektuali! ja napriklad NEMOZEM pozerat uplnu picovinu len aby som si oddychol, mna to vrcholne serie.... buhuzial takisto nemozem pocuvat uplnu vrcholnu picovinu len pre oddych lebo ma to proste straaaasne nebavi a nudim saaaaa. pomozem si?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #56 kedy: 09. Január , 2009, 15:21:52 »

pomerne obludna scena :)



a to este Hitler v tom case nebol az tak rozbehnuty, v Amerike hadam o nom nemali bezni ludia ani sajn :)

a ta nemcina :)



nedavno to slo na CT2 myslim, uplne sme s bratom cumeli, ze tak to je ina kavicka toto.. paradne to bolo :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #57 kedy: 09. Január , 2009, 15:23:39 »

Europská kinematografia v posledných rokoch dost stagnuje alebo ju málo sledujem? :) napríklad poliaci boli kedysi super a mnohé filmy získavali ceny po celom svete.Francuzi,taliani.Takisto škandinavia.Teraz je to samý hollywood.

Nepovedal by som, skor opak si myslim. Pomohli tomu aj staty z byvaleho soc. bloku. A zo zapadu celkom vzkvitla skandinavska, francuzska, spanielska a dokonca aj napr. rakuska Si píš!!! kinematografia. Takisto z UK sa obcas nieco zaujimave objavi.  
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #58 kedy: 09. Január , 2009, 15:23:58 »

aky je sex nad ktorym sa zamyslas?  :)

inak davajte dalej nejake typy. nehanbime sa za to ze sme snobi a pseudointelektuali! ja napriklad NEMOZEM pozerat uplnu picovinu len aby som si oddychol, mna to vrcholne serie.... buhuzial takisto nemozem pocuvat uplnu vrcholnu picovinu len pre oddych lebo ma to proste straaaasne nebavi a nudim saaaaa. pomozem si?
Ja si velmi dobre oddychnem pri Cervenom Trpaslikovi, alebo pri seriali MASH.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #59 kedy: 09. Január , 2009, 15:27:13 »

Ja som sa uplne zamilovala do filmu August Rush... S Freddiem Highmore(om). Je to o hudobnom prodigy, krasny filmik. Toto je videjko z toho, chalanisko akoze prvy krat chytil gitaru .
« Posledná zmena: 09. Január , 2009, 15:31:44 od Zuzka » Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.