Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 12:55:25
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 446318 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #60 kedy: 09. Január , 2009, 15:27:23 »

inak neurazte sa mili intelektuali, ale pripada mi to, ze vy si tu vlastne merate ftaky, kto ma narocnejsi vkus - ze je to tak  Ja som čert..

Rastik, ved treba sa obcas trosku popredvadzat, nebud tak prehnane skromny. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #61 kedy: 09. Január , 2009, 15:27:46 »

MASH je grc, vyplod lavicovo humanistickej zaskodnickej kliky  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #62 kedy: 09. Január , 2009, 15:28:41 »

MASH je grc, vyplod lavicovo humanistickej zaskodnickej kliky  Bavím sa skvele

Tiez som tomu nikdy nevedel prist na chut.  Bavím sa skvele Bravooo
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #63 kedy: 09. Január , 2009, 15:28:53 »

Nepovedal by som, skor opak si myslim. Pomohli tomu aj staty z byvaleho soc. bloku. A zo zapadu celkom vzkvitla skandinavska, francuzska, spanielska a dokonca aj napr. rakuska Si píš!!! kinematografia. Takisto z UK sa obcas nieco zaujimave objavi.  
A nemecka kinematografia, ktora bola koliskou filmu straca. Uz koluju vtipy, ze co je najhorsia kombinacia: nemecky film, ktory tocila reziserka a je podla skutocnej udalosti Bavím sa skvele (priklad je film Biela masajka-strasna koko*ina) Vynimkou je film Zivoty tých druhych(2006). http://www.csfd.cz/film/222173-zivoty-tech-druhych-leben-der-anderen-das/
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #64 kedy: 09. Január , 2009, 15:29:20 »

Rastik, ved treba sa obcas trosku popredvadzat, nebud tak prehnane skromny. :)

a mam tu zacat davat zoznamy ? ten co som dal na zaciatku nestaci ? :)
Zaznamenané
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #65 kedy: 09. Január , 2009, 15:30:01 »

vsetci davate take intošske šlehy, že rok by mi trvalo to pochopiť.

ja sa rad odreagujem pri Kill Bill... hektolitre krvy v podani Tarantina... to mozem  Som frajer
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #66 kedy: 09. Január , 2009, 15:31:11 »

Nepovedal by som, skor opak si myslim. Pomohli tomu aj staty z byvaleho soc. bloku. A zo zapadu celkom vzkvitla skandinavska, francuzska, spanielska a dokonca aj napr. rakuska Si píš!!! kinematografia. Takisto z UK sa obcas nieco zaujimave objavi.  
Tak je to tým že už to až tak nesledujem.Kedysi som filmové kluby navstevoval,odoberal týždeník-tuším sa to volalo -Film,divadlo.Takže mám medzery ktoré môžem dohnať.A naviac som maniak na scifi.Vela ludí to za brak považuje ale ja to milujem.Takisto knih som haldy s touto tematikou prečítal aj nakupil.Dcera mi nestíha stahovat scifi filmy,serialy.Tam si moja fantazia dojde na svoje a ako oddych je to super.Ale aj tam kopa braku.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #67 kedy: 09. Január , 2009, 15:31:37 »

vsetci davate take intošske šlehy, že rok by mi trvalo to pochopiť.

ja sa rad odreagujem pri Kill Bill... hektolitre krvy v podani Tarantina... to mozem  Som frajer

to aj rodriguezove filmy:D
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #68 kedy: 09. Január , 2009, 15:31:45 »

A nemecka kinematografia, ktora bola koliskou filmu straca. Uz koluju vtipy, ze co je najhorsia kombinacia: nemecky film, ktory tocila reziserka a je podla skutocnej udalosti Bavím sa skvele (priklad je film Biela masajka-strasna koko*ina) Vynimkou je film Zivoty tých druhych(2006). http://www.csfd.cz/film/222173-zivoty-tech-druhych-leben-der-anderen-das/

Nemci su bohuzial dost kulturne zdegenerovani po WW2 a odrazilo sa to aj na filme. Ale zas par aspon trochu svetlych vynimiek sa da najst (napr. Deti zo stanice zoo, Lola bezi o zivot, vojnovy film Ponorka napr.).
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #69 kedy: 09. Január , 2009, 15:32:03 »

ja mam rad Jima Carrey-ho. ale tiez si kuknem vsetko co je dobre... naposledy ma super pobavil Superhero v kine  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #70 kedy: 09. Január , 2009, 15:32:22 »

Ja si velmi dobre oddychnem pri Cervenom Trpaslikovi, alebo pri seriali MASH.
MASH som aj ja celkom rad pozeraval, len ten zaver, ak sa nemylim film, mi prisiel taky nic moc..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #71 kedy: 09. Január , 2009, 15:32:25 »

...

ja sa rad odreagujem pri Kill Bill... hektolitre krvy v podani Tarantina... to mozem  Som frajer

ja som velky milovnik a ocenovatel sraciek, uplne vazne. ale Tarantino je taka sracka, ze musim pokorne priznat, ze to nezvladnem. este fascinujucejsie su pre mna hodnotenia a kritiky jeho filmov...  Fuuha zíram
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #72 kedy: 09. Január , 2009, 15:32:45 »

vsetci davate take intošske šlehy, že rok by mi trvalo to pochopiť.

ja sa rad odreagujem pri Kill Bill... hektolitre krvy v podani Tarantina... to mozem  Som frajer
Pulp Fiction moze byt? ...jeste jsem s tebů hochu neskoncil, tva prdel pozná stredovek.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #73 kedy: 09. Január , 2009, 15:33:33 »

Ja si velmi dobre oddychnem pri Cervenom Trpaslikovi, alebo pri seriali MASH.

Ja by som si rad konecne pozrel Beverly Hills 90210.  Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #74 kedy: 09. Január , 2009, 15:35:20 »

Pulp Fiction moze byt? ...jeste jsem s tebů hochu neskoncil, tva prdel pozná stredovek.
genialny film ten Pulp Fiction, velmi dobry film je K2 ale to ani neviem jak sa volaju herci, ale lubilo sa mi to velmi, taktiez Fearless s Jetom Li je super, a Brave Heart s Melom Gibsonom
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.