Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 20:48:38
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445893 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #225 kedy: 16. Január , 2009, 14:51:02 »

Ak to niekoho zaujima na CT2 prave ide dokument  Poselstvi Jana Palacha.

Nuz, videl som. Musim povedat, ze to sudnym clovekom otrasie. Velka obet za nieco, co prislo na rad az o 20 rokov neskor. Dokonca potahovacky este aj po smrti... Tych komunistov sme mali spalit v peci v roku 1989
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #226 kedy: 16. Január , 2009, 15:30:38 »

Z tych, co som posledne videl, urcite nepozerajte:

Big Lebowski


co mas proti tomu filmu ? nevidel som, ale hodnotenie ma slusne:

http://www.csfd.cz/film/1604-big-lebowski-big-lebowski-the/
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #227 kedy: 16. Január , 2009, 15:40:34 »

co mas proti tomu filmu ? nevidel som, ale hodnotenie ma slusne:

http://www.csfd.cz/film/1604-big-lebowski-big-lebowski-the/

aj obsadenie dobre  :)
Zaznamenané

o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #228 kedy: 15. Marec , 2009, 21:30:08 »

daaaaamn! ... its a sledgehammer!
nobody fucks with jesus!

oba filmy su super!!!
ja odporucam....

suhlasim TOTALNE .... BIG LEBOWSKI je uplne popici ... milujem tu socku  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
m4jo
nováčik
*
Príspevkov: 54


« Odpoveď #229 kedy: 15. Marec , 2009, 21:44:13 »

http://www.csfd.cz/film/2294-vykoupeni-z-veznice-shawshank-shawshank-redemption-the/

ak ste to este nahodou nevideli, tak si to urcite pozrite..pre mna to je jednoznacne #1 :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #230 kedy: 15. Marec , 2009, 21:44:49 »

http://www.csfd.cz/film/2294-vykoupeni-z-veznice-shawshank-shawshank-redemption-the/

ak ste to este nahodou nevideli, tak si to urcite pozrite..pre mna to je jednoznacne #1 :)

precenena marmelada natiahnuta jak sopel
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #231 kedy: 15. Marec , 2009, 21:50:47 »

precenena marmelada natiahnuta jak sopel

tento film ziskal velmi vela cien a na CSFD ma prekvapujuco vysoke hodnotenie ... este som ho nevidel ... preco si myslis ze je to take strasne ? alebo len z cireho negativizmu ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #232 kedy: 15. Marec , 2009, 21:57:18 »

tento film ziskal velmi vela cien a na CSFD ma prekvapujuco vysoke hodnotenie ... este som ho nevidel ... preco si myslis ze je to take strasne ? alebo len z cireho negativizmu ?  Bavím sa skvele

zle to neni. ale je to take moc, neviem ako to napisat... pozri si to a sprav si nazor :)
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #233 kedy: 15. Marec , 2009, 22:14:04 »

ja neviem čo máte proti novému batmanovi, mňa totálne nebavili tie chujoviny, čo sa natáčali v 90tych rokoch, posledné dva a hlavne dark knight boli úplne najlepšie  Si píš!!!  a joker bol úžasný, jeho hlášky a celkovo  Zdravíčko

asi najvtipnejšia scénka z filmu. "lets not bloooooow"  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #234 kedy: 15. Marec , 2009, 22:19:19 »

mne sa pacil ten novy slovensky: Pokoj v dusi.

sem tam to malo zvlastny dej a celkovo taky rovnomerny spad deje, ale velmi dobre to bolo. takze ze ste neodisli s kina s pocitom, ze ste nic nevideli.
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #235 kedy: 15. Marec , 2009, 22:39:24 »

konecne mam v TV Cartoon network a objavil som tam Samurai Jack http://www.csfd.cz/film/88781-samurai-jack/     strasne sa mi to paci ani neviem preco
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #236 kedy: 16. Marec , 2009, 00:16:55 »

pomerne obludna scena :)

a to este Hitler v tom case nebol az tak rozbehnuty, v Amerike hadam o nom nemali bezni ludia ani sajn :)
nedalo mi: "Chaplin prepared the story throughout 1938 and 1939, and began filming in September 1939, one week after the beginning of World War II. By the time he finished filming almost six months later, France had fallen to the Nazis."
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #237 kedy: 16. Marec , 2009, 00:20:42 »

lenze on mal byt ufuneny zakomplexovanec...
keby tebe foter v detsvte rozresal hubu... urcite by si bol v dospelosti v pohodicke, pllny smiechy, a demonicky vesely Žmurk (nebrat osobne prosim)
ocividne si nepochopil, ze tu historku si vymyslal. v tom filme pouzil dve rozne, ktorymi zdovodnoval, co sa mu stalo. pointa bola, ze nikto nevedel kto bol a preco to robil.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #238 kedy: 16. Marec , 2009, 00:22:51 »

Nicholson srsal smiechom, bol demonicky vesely a korespondoval s komixovou predlohou. tento Ledger bol divny ufuneny zakomplexovanec, s rozmachlenym ksichtom...
suhlasit sa da s tym, ze nicholson bol skvely. bohuzial scenar stal za hovno, vyprava stala za hovno a cele to bolo totalnym znasilnenim komiksovej predlohy. celkovo novy batman rozobral dost popici psychologicke momenty a ovela lepsie vykreslil ten boj, ktory v starych dieloch naozaj posobil ako pateticka rozpravka o dobre a zle. tu boli ludia rozvrhnuti ovela realistickejsie a v skutocnosti nicholson kopiroval komiks len tym, ze niecim srsal. ledger nebol nijak extra uzasny. dostal scenar, v ktorom by exceloval aj dvojnohy slon.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #239 kedy: 16. Marec , 2009, 00:26:15 »

inak vcera isiel na stv vzostup zla, skoda, ze som si nepozrel ale povedal by som , ze to bude velmi pekny film
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.